Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 386 of 903 FirstFirst ... 286 336 376 384 385 386 387 388 396 436 486 886 ... LastLast
Results 7,701 to 7,720 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #7701 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Două dintre jocurile care îmi plac mult lipsesc din lista PS4: Top spin şi Fight Night.
    Din ce am citit pe net, momentan cei de la EA merg pe UFC, de Top spun nu am găsit mai nimic

  2. #7702 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Doamne, si eu cat as vrea un Fight Night Round pe PS4.

  3. #7703 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Me too. Acum ca au terminat cu UFC sper sa se intoarca la FN series

  4. #7704 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    FN cu VR... Hmm ce vis frumos ☺

  5. #7705 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cred ca daca ar face Morpheus cu ceva gen Fight Night, ar trebui sa scoata si niste "chingi", ceva sa ne tina pe loc... ca altfel o sa ne trezim pe bune cu vanatai, sau mai rau, aflam ca am sarit pe balcon (incercand sa sarim corzile ringului).

  6. #7706 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    mentionez de la inceput ca este un simplu zvon: s-ar putea ca Sony sa cumpere studioul Crytek care are probleme financiare 'Around 100' Crytek UK staff cease work in dispute over missing pay, claims report - CVG

  7. #7707 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Uuu, not bad Not bad at all. Sper sa se adevereasca.

  8. #7708 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Poate Microsoft

  9. #7709 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Dincolo de faptul ca deocamdata Crytek infirma zvonurile conform carora studioul din UK ar fi intr-un iminent faliment (ceea ce nu inseamna ca n-au totusi probleme) nu vad niciun avantaj dintr-o astfel de achizitie. Nu e ca si cum ar cumpara tot Crytek sau licentele si tehnologia lor, studioul acela este doar unul, Crytek au studiouri in toata lumea.

  10. #7710 SP
    Junior Member bogdan1101's Avatar
    Salutare!
    Voi aveti consola conectata la internet printr-un router sau direct la cablul de net?

    Am observat o chestie ciudata cand ma joc BF4 multiplayer. Eu am consola conectata prin fir la router. Atunci cand joc cu 64 oameni pe harta observ o scadere de framerate. Am facut test cu conectare directa la internet, fara router, si totul e normal, fluid.

    Ce parere aveti?

  11. #7711 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Joc prin fir, scăderea de framerate se întâmplă deobicei atunci când cade vreo clădire mai mare.

  12. #7712 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Always cable in here (prin router). Daca ceea ce spui tu se intampla fara router, atunci e clar ca ai nevoie de un router mai bun. Sau scoate consola in DMZ (din router) si atunci e ca si cand ar fi conectata direct "la internet", fara routare/firewall.

  13. #7713 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    abia astept TLOU si odworld
    Upcoming PS4 Games: Release Dates - IGN

  14. #7714 SP
    Junior Member bogdan1101's Avatar
    E clar ca trebuie sa schimb routerul. Acum nu stiu care ar fi ok, sa nu mai apara problema actuala...
    Am observat ca unele routere suporta softuri modificate si ar avea un plus de performanta.

  15. #7715 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Normal, altfel nu ar mai exista routere cu procesoare de 66Mhz si altele cu procesoare de 1Ghz si peste. Sau unele cu 16MB RAM si altele cu 512MB. Insa majoritatea au acea functie de DMZ (Demilitarized Zone) si daca nu vreti sa aveti nicio problema cu PS4, ii puteti pune IP-ul linistit acolo (in DMZ). Asta ar trebui sa va dea NAT Open in toate jocurile si ar fi echivalentul conectarii consolei direct la net. Mai ales ca nu este un PC si inca n-am auzit pe cineva sa hackuiasca console online (dar nu se stie niciodata).

  16. #7716 SP
    Junior Member bogdan1101's Avatar
    Am incercat cu DMZ dar nici o schimbare. Am primit in schimb recomandare pentru urmatorul router cu procesor puternic. RouterBoard.com : RB951Ui-2HnD
    Voi ce spuneti?

  17. #7717 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cred ca a facut cineva misto de tine. Nu zic ca n-o fi bun de ceva routerul acela, dar totusi... "made in Letonia"?
    Eu zic sa mergi pe ceva serios si arhicunoscut (gen D-Link, Linksys, Asus, Netgear). Dar ca sa nu mai poluam aici, ai thread dedicat pt. routere: http://www.consolegames.ro/forum/f29...uter-wireless/.

  18. #7718 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Încă un bundle anunțatuploadfromtaptalk1404822216349.jpg

    440€

  19. #7719 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Driveclub cica e superb. Sunt curios.

  20. #7720 SP
    Banned SHADOWoneeight's Avatar
    pai, poti sa zici cu siguranca ca e cel mai aratos joc next gen care apare pana la sfarsitul anului asta, singurul rival fiind poate infamous ss

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts