Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 279 of 903 FirstFirst ... 179 229 269 277 278 279 280 281 289 329 379 779 ... LastLast
Results 5,561 to 5,580 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #5561 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Iata ca din nou se intampla...

    asta e un master-troll

  2. #5562 SP
    Member BlueLightning's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Iata ca din nou se intampla...

    Dupa credits, stie ce sa faca cu Xbone

  3. #5563 SP
    Member Ramon's Avatar
    Mai putin amuzant decat cel cu 3 PS3

  4. #5564 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    In momentul in care intorc PS-ul cu capul in jos sau il misc intr-o anumita pozitie, se aude ceva ca se misca pe partea cu CD Drive-ul. Ma gandesc ca e normal? Inca nu am bagat nici un cd inauntru pentru ca efectiv nu am inca nici un joc decat cele free de la playstation plus, dar ma gandesc ca se aude ceva la mecanismul de citire care trebuie sa se miste si e ceva normal. Poate verifica cineva la PS4 lui? Multumesc.

  5. #5565 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by CataPuscas View Post
    In momentul in care intorc PS-ul cu capul in jos sau il misc intr-o anumita pozitie, se aude ceva ca se misca pe partea cu CD Drive-ul. Ma gandesc ca e normal? Inca nu am bagat nici un cd inauntru pentru ca efectiv nu am inca nici un joc decat cele free de la playstation plus, dar ma gandesc ca se aude ceva la mecanismul de citire care trebuie sa se miste si e ceva normal. Poate verifica cineva la PS4 lui? Multumesc.
    e normal .

  6. #5566 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by Ramon View Post
    Mai putin amuzant decat cel cu 3 PS3
    Amuzant? M-i se pare de rau gust, adica de ce ai vrea sa oftici oameni ce nu au putut pune mana pe un PS4? Pe langa asta are si o varsta omul dar isi arata latura de retard postand video asta.

  7. #5567 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    interesanta e transformarea personajului. atunci vs. acum si ca sa fac o comparatie de sezon, arata ca un spiridus contabil in slujba lui Mos Craciun. sau cine stie, poate ii face auditul intern Mosului.

  8. #5568 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Iata ca lansarea PS4 in Korea aduce lacrimi nu numai gameriilor.



    Tonight, a PlayStation Exec Was Moved to Tears

  9. #5569 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Intrebare . Cu ce dzeu curat zgarieturile fine de pe plasticul glosy ? Se zgarie super repede plasticul asta

  10. #5570 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar



  11. #5571 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Quote Originally Posted by mentorica View Post
    Intrebare . Cu ce dzeu curat zgarieturile fine de pe plasticul glosy ? Se zgarie super repede plasticul asta
    Lafel si la mine...chiar daca consola nu a fost atinsa deloc de cand am cumparato este plina de zgarieturi fine.

  12. #5572 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    mi-a sosit si mie azi consola e super ,merge f bine ce nu imi place e suprafata lucioasa dar in rest e ok pacat ca nu prea am ce juca
    Maine imi soseste fifa si o sa mai am de lucru momentan mai imi fac nervi la resogun si warframe ,URAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

  13. #5573 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    sa o stapanesti sanatos !

    poate ca ar trebui sa stergeti consola cu :

    Kleinmann Kleinmann DF-1025 Set spray + carpa microfibra Accesorii TV KLEINMANN DATA-FLASH DF1025 set profesional PREMIUM pentru ingrijire ecrane TV/LCD/PLASMA/LED/LAPTOP: - 250 ml solutie curatat...

    ca sa nu se zgarie.

    uni am vazut ca au tras partea lucioasa in folie.

  14. #5574 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu ma intreb cand vor renunta "mintile crete" la a mai produce "chestii lucioase", mai ales produse de gaming si care pot fi considerate Hi-Fi si "troneaza" in sufragerie. Si la PS4 e inca frumos, sa vedeti WiiU cum e... Ti-e frica sa si atingi gamepadul sau pro controllerul.

    P.S. La mine WiiU a venit zgariat din fabrica... In caz ca asta va face sa va simtiti un pic mai bine

  15. #5575 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Uhm... cum pun pauza la un download? Chiar nu exista optiunea? Voi cum faceti?

  16. #5576 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Nu poti pune pauza Cata

  17. #5577 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Well... isn't that just great? Ar fi utila optiunea. Poate intr-un update viitor

  18. #5578 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Deci suprafata Lucioasa chiar e ca un magnet ptr praf ( parca se scoate si in viitor poate le schimba) alt minus il are R3L3 de la ds4 merg mai greu apăsate in rest toate bune
    Jocurile gratis nu mau impresionat deloc cam tot de ps3 la Rezoluție mai buna .(resogun e funny dar e prea scurt )

  19. #5579 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Nu am stat să caut, scuze dacă s-a mai pus întrebarea: sunt compatibile căștile acestea cu PS4? Da, am văzut că la specificații este trecut doar PS3, dar poate a apucat cineva să testeze și îmi poate răspunde.

    Also, cum e recomandat să fie poziționată consola în timpul funcționării, vertical sau orizontal? Voi cum o țineți?

  20. #5580 SP
    Member sinnombree07's Avatar
    majoritatea ps le-am tinut vertical, acum la ps4 orizontal ca e mai silentioasa decat veritical

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4278 Last Post: Yesterday, 10:01
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 992 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts