Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 329 of 903 FirstFirst ... 229 279 319 327 328 329 330 331 339 379 429 829 ... LastLast
Results 6,561 to 6,580 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #6561 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cum sa nu, garanţie internaţională pt 12 luni

  2. #6562 SP
    Junior Member vladulike's Avatar
    Mai ușor sa mergi pana in altex sa rezolvi problema...

  3. #6563 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    mi-a ajuns si mie azi bf4 ,deci pot sa spun ca e diferenta mare intre el si Kz la gameplay ,nu prea ma omor cu fps dar asta cred ca o sa imi placa sa il joc
    (mama ceum se misca omu si cum manevreaza arma )
    ma faci sa-l cumpar si eu

  4. #6564 SP
    Member ovydik's Avatar
    Astazi dupa vreo 2 ore de fifa au inceput si L stickurile mele sa se macine,am citit pe google si am inteles ca sony schimba pe garantie aceste controllere cu probleme.are rost sa ma duc la auchan sa incerc sa le schimb pe garantie?

  5. #6565 SP
    Admin MonkY's Avatar
    ovydik: normal ca are rost, daca de acolo le-ai luat.

  6. #6566 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar

  7. #6567 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Mi se pare o cifra astronomică, considerand ca nu exista suficiente jocuri la lansare si ca inca nu S-a lansat in Japonia. Se pare ca marketingul foarte bun si-a apus cuvântul.

  8. #6568 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Cum adica nu sunt jocuri ?

  9. #6569 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    PS4 firmware v1.61 is now live (mandatory) and provides general enhancements to the PS4 system’s stability.

    https://twitter.com/Envisager_/statu...00406212370432

    336 MB, inca nu se stie ce face exact.

  10. #6570 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Cum adica nu se stie ce face? System stability, ca de obicei.

  11. #6571 SP
    Junior Member ZeroSkat's Avatar
    A reusit cineva sa gaseasca vreo data de lansare pentru Driver Club?

  12. #6572 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    PS4 firmware v1.61 is now live (mandatory) and provides general enhancements to the PS4 system’s stability.

    https://twitter.com/Envisager_/statu...00406212370432

    336 MB, inca nu se stie ce face exact.
    Asa ma enerveaza updateurile astea care nu aduc nimic nou...system stability yeah right
    Attached Images Attached Images 1798622_10203079111122537_1016347508_n.jpg

  13. #6573 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Quote Originally Posted by Einherjar793AD View Post
    Cum adica nu sunt jocuri ?
    Pai adica 90% din jocurile mari nu sunt jocuri noi, ci jocuri pe care foarte multi le-au avut pe generatia anterioară. In aceste condiții, poti spune ca Sony a vandut consola nu datorita jocurilor (motivul principal pentru care ne cumpărăm console ) ci datorita unei campanii de marketing foarte bune.

  14. #6574 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Quote Originally Posted by the_fool2k View Post
    Pai adica 90% din jocurile mari nu sunt jocuri noi, ci jocuri pe care foarte multi le-au avut pe generatia anterioară. In aceste condiții, poti spune ca Sony a vandut consola nu datorita jocurilor (motivul principal pentru care ne cumpărăm console ) ci datorita unei campanii de marketing foarte bune.
    eu nu de aceea l-am cumparat iar in privinta jocurilor eu ma joc cu mult mai multa placere pe aceasta consola (cred ca de cand am primit prima data cadou ps 1 nu m-am mai jucat asa )

  15. #6575 SP
    Member Wagram's Avatar
    Pai adica 90% din jocurile mari nu sunt jocuri noi, ci jocuri pe care foarte multi le-au avut pe generatia anterioară. In aceste condiții, poti spune ca Sony a vandut consola nu datorita jocurilor (motivul principal pentru care ne cumpărăm console ) ci datorita unei campanii de marketing foarte bune.
    Ţi-aş da dreptate dacă între versiunile old-gen şi versiunile next-gen n-ar exista diferenţe (notabile). BF4 pe PS3 e o glumă pe lângă BF4 pe PS4. Iar ăsta e doar un exemplu. Nu e numai meritul marketingului, nici pe departe.

  16. #6576 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    mai degraba motivele principale, atat pentru PS4 cat si pentru XO, au fost asteptarea mult prea mare si dorinta gamerilor de a trece pe next-gen

  17. #6577 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Eu mi-am luat PS4 pentru BF4 si X1 pentru Titanfall, ambele sunt si pe old-gen dar is prea prost facute, parca anumita ca sa nu fie jucabile. Nu as putea insa sa recomand consolele PS4/X1 in defavoarea old-gen-ului.

  18. #6578 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Quote Originally Posted by the_fool2k View Post
    Mi se pare o cifra astronomică, considerand ca nu exista suficiente jocuri la lansare si ca inca nu S-a lansat in Japonia. Se pare ca marketingul foarte bun si-a apus cuvântul.
    Eu cred ca foamea de NexT gen nu marketing-ul

  19. #6579 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Eu l-am luat doar ca sa joc BF4 cum trebuie.... Evident ca și pt titlurile viitoare, doar ca decât sa aștept lansarea lor și sa ma chinui cu BF4 pe PS3, am preferat sa fac saltul acum.

    Nici marketing-ul și nici celelalte 2-3 jocuri n-au contat. Unii au luat datorita marketing-ului. Alții datorita lui Killzone. Alții pt ca voiau un device nou în casa...

  20. #6580 SP
    Banned asperas's Avatar
    Ma joc tot pe PS3.."next gen'' e la cutie

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Today, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts