Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 465 of 903 FirstFirst ... 365 415 455 463 464 465 466 467 475 515 565 ... LastLast
Results 9,281 to 9,300 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #9281 SP
    Member micul_'s Avatar

  2. #9282 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Sunt foarte bune dar nu as da 300 de lei pe ele.

  3. #9283 SP
    Member micul_'s Avatar
    Chiar se aud 7.1? Nu înțeleg cum niște căști se pot auzi 7.1...

  4. #9284 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Păi nu se aud 7.1, marketing pe pâine, sunt totuşi căşti, doar că se aud mai bine decât altele şi sunt fără fir, eu am pulse elite, pe care le recomand, singura problemă este că simţi un disconfort în creştet, eu joc cu handsfree de la consolă mi-se pare mult mai comod.

  5. #9285 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by micul_ View Post
    Chiar se aud 7.1? Nu înțeleg cum niște căști se pot auzi 7.1...
    Nu se aud 7.1, este un surround virtual care Citi da impresia ca auzi 7.1 . Oricum e bine facut, se aude cum trebuie.
    7.1 adevarat auzi doar la boxe si alea plasate la distante corespunzatoare.
    Castile alea merita pentru PS4 daca vrei wireless.

  6. #9286 SP
    Member micul_'s Avatar
    Mersi. Ma mai gândesc dacă merită efortul.

  7. #9287 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    bai fratilor, stiu ca m-am trezit cam tarziu, dar este Tomb Raider Definitive Edition cea mai proasta portare de joc de pe o generatie pe alta? mi se pare doar mie sau au facut aia o treaba de mantuiala si in esenta si-au batut joc de fani?

  8. #9288 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    De ce ti se pare asa? N-am apucat sa-l incerc inca dar parea destul de bun.

  9. #9289 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by raducucosmin View Post
    bai fratilor, stiu ca m-am trezit cam tarziu, dar este Tomb Raider Definitive Edition cea mai proasta portare de joc de pe o generatie pe alta? mi se pare doar mie sau au facut aia o treaba de mantuiala si in esenta si-au batut joc de fani?
    detalii te rog frumos,eu chiar vroiam sa-l cumpar

    multumesc

  10. #9290 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    jocul in sine e minunat (l-am jucat pe PS3) si nu amavut probleme.

    dar ma joc de vreo cateva zile varianta de PS4 si am trecut prin destule texturi, am ramas blocat in cadere prin stanci sau apa, fara sa mor, doar avand niste spasme ciudate, mi s-au incarcat fighting scenes fara adversari fiind blocat intr-o locatie si neputand sa omor nimic ca sa progresez, am asistat foarte des (in absolut fiecare nivel) la tot felul de comportamente "ciudate" ale texturilor sau personajelor, si glitch-uri diverse. ar fi trebuit sa salvez clipuri si imagini si ar fi fost edificator pentru cat de des m-am intalnit cu glitch-uri. cred ca am doar vreo 2-3 imagini salvate, dar ma voi mai juca si azi, iar la noapte sau maine voi pune cateva exemple.

    dar, totul paleste in comparatie cu cea mai mare problema si anume: eroarea CE-34878-0. era undeva si aici pe forum o discutie in acest sens. e o eroare care apare aproape aleatoriu, de obicei cand ai ajuns pe la 70-80% din joc, apare doar la aceasta editie (in general nu apare la cea de PS3), si care te scoate din joc in timpul unui autosave, corupand salvarea, si anulandu-ti posibilitatea de a o mai accesa. citind aseara pe net am vazut ca majoritatea erau scosi pe la 70-77% eu am avut placerea sa o intalnesc la 86% (cu toate teritoriile 100% pana in acel moment si toate upgrade-urile facute), si a trebuit sa revin la o salvare precedenta la vreo 30%.

    evident ca in mod normal o persoana care cumpara un joc, nu poate sa inceapa jocul cautand pe internet posibile rahaturi care ii anuleaza progresul cand mai are o ora de joc si termina.

  11. #9291 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Nasol, cel putin stim o treaba, de evitat.

  12. #9292 SP
    Junior Member alexrobu's Avatar
    salut... am inteles ca la play station 4... poti urmari prietenii cand se joaca? stie cineva cum se face? adica daca un prieten joaca un meci online de Fifa.. eu il pot urmarii?

  13. #9293 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    cand te uiti in lista de prieteni vezi direct cine este online si cine ce joaca.

  14. #9294 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cred ca se refera la Twitch. Deschizi Live from Playstation, parca asa se numește, acolo scrii id-ul prietenului si il urmărești. Atentie mare, de pe o consola PS4 vezi stream doar de PS4. Daca vrei sa vezi streamuri de pe alte platforme descarci aplicația Twitch pe telefon sau PC

  15. #9295 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Se poate prin guest dar nu ştiu cum, la un meci am întâlnit pe cineva care avea 1 guest la meci.

  16. #9296 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ce spui tu e altceva, avea un guest pt ca erau doua persoane in aceeași echipa (apesi triunghi la al doilea controller). El cred ca vrea sa privească un simplu stream

  17. #9297 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    La partea cu Twitch este esential sa faca broadcasting cel care vrea sa fie urmarit.
    @Se7en Fury partea cu guest la FIFA este altceva. Acolo ei joaca amandoi in aceeasi echipa, CO-OP.

  18. #9298 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Păi jucăm în season normal, se poate juca co-op sau celălat stătea pe bară şi doar unul juca ?

  19. #9299 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Poate te ajuta, in cazul in care nu știe amicul sa transmită
    PS4 Guides - How To Broadcast Your PlayStation 4 …:

  20. #9300 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Păi jucăm în season normal, se poate juca co-op sau celălat stătea pe bară şi doar unul juca ?
    Joaca amandoi. Diferenta dintre aceasta si CO-OP season este ca guestul este pe acceasi consola.

    Mai explicit guestul din Season: Pe aceeasi consola joaca 2 useri cu 2 conrolere diferite in aceeasi echipa.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4279 Last Post: Today, 21:21
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 992 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts