Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 467 of 903 FirstFirst ... 367 417 457 465 466 467 468 469 477 517 567 ... LastLast
Results 9,321 to 9,340 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #9321 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Rationamentul tau e bun, sper sa nu o ia razna Sony, eu nu mai am încredere atat de mare in baietii astia. Daca ce am auzit o sa vad cu ochii mei le-am iertat toate păcatele instant

  2. #9322 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Dant3 ,insiderul nostru valoros ! practic , Valcea-i fruntea tarii !

  3. #9323 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nope, Ardealul si Banatul, Rm. Vâlcea e un oraș de pensionari

  4. #9324 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Oricum, acum parca niciodata ne dau cu țărâita mai mult. Se c**ă atat pe ei pentru un amarat de update care nu face nici macar pe sfert cat face update-ul concurentei.

  5. #9325 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Stie cineva cum se da bonusul acela de 15$ daca iei de mai mult de 100$ pe PSN? Cumperi si iti intra automat bonusul... sau ti-l da la finish de promotie/luna or something?
    deci pana la urma cheltui 100$ minim si primesti bonusul instant?

  6. #9326 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar

  7. #9327 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Oricum, acum parca niciodata ne dau cu țărâita mai mult. Se c**ă atat pe ei pentru un amarat de update care nu face nici macar pe sfert cat face update-ul concurentei.
    Faza cu Virtual Couch sau Share Play nu e ceva atat de simplu, cum spuneam si pe topicul Tenis, esti carcotas, m-am convins!

  8. #9328 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Bine ca ne dau USB Music Player, ala e de vis! M-am convins si eu!

    Asta e parerea mea, mi s-a intamplat de prea multe ori sa nu imi incarce lista de prieteni, sa nu imi trimita mesajele, sa nu mearga store-ul, ca sa nu fiu oarecum suparat de ceea ce au oferit pana acum. Daca tu crezi ca pe banii nostri trebuie sa-i mangaiem pe crestet, ca nu cumva sa-i suparam, e parerea ta.

  9. #9329 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Foarte bine, vezi ca ai optiune de ignore, o sa incep sa o folosesc mai des, ajuta la sanatate

  10. #9330 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Daca au ajuns unele postari nevinovate sa iti afecteze sanatatea ... Asa e in democratie, parerile sunt impartite.

  11. #9331 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Carcotasii nevinovati care vorbesc aiurea, postari nevinovate nu am vazut la tine, poate pe topicul Fifa unde e un haos total. Am terminat cu offtopicul. Ma scuzati, eu ma retrag.

    PS invata sa citesti un text intreg, nu doar ce vrei tu. Azi sunt fanboy Sony, maine MS, stiu

  12. #9332 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Asa e, din 1000+ de posturi, 999 sunt carcoteli. Imi cer si eu scuze pentru offtopic, I'm done.

  13. #9333 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Bai eu in locu' lu' Base' ii premiam pe baietii aia , au adus in tara 1milion jumate de $ de la americani , love ma

    lasati cearta baieti, ce vina avem noi ca sony ne neglijeaza pe cascavalul nostru !? sa vina update-ul ala si mai vedem, ca au stricat-o rau in ultima vreme.

  14. #9334 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Carcotasii nevinovati care vorbesc aiurea, postari nevinovate nu am vazut la tine, poate pe topicul Fifa unde e un haos total. Am terminat cu offtopicul. Ma scuzati, eu ma retrag.

    PS invata sa citesti un text intreg, nu doar ce vrei tu. Azi sunt fanboy Sony, maine MS, stiu
    Nu am spus niciodata ca esti fanboy, nu inteleg de unde ai dedus asta, iti stiu destul de bine convingerile. Iarasi nu inteleg de unde avalansa asta de comentarii negative asupra mea, mai ales ca in timp am mai schimbat impresii si totul a decurs normal.

    Nu e vorba de nicio cearta, departe de mine gandul de asa ceva.

    Asa zic si eu, @poiuyt, sa vina update-ul ala, ca pana acum a fost rau de tot. Asta am remarcat si eu, atata tot.

  15. #9335 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Aveti idee de ce primesc aceasta eroare cand incerc sa dau play la jocul de mai jos? Asa imi face din prima zi de cand a fost on pe ps+.
    L-am sters, l-am reinstalat din nou, same sh!t. M-am saturat de psn-ul asta nenorocit.
    Attached Images Attached Images photo.jpg

  16. #9336 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    La mine a mers, vezi ce spune eroarea, avem un tabel cu acele coduri pe topicul Ghidul PS4 sau aici

    https://support.us.playstation.com/a...3A-error-codes

  17. #9337 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by raducucosmin View Post
    jocul in sine e minunat (l-am jucat pe PS3) si nu amavut probleme.

    dar ma joc de vreo cateva zile varianta de PS4 si am trecut prin destule texturi, am ramas blocat in cadere prin stanci sau apa, fara sa mor, doar avand niste spasme ciudate, mi s-au incarcat fighting scenes fara adversari fiind blocat intr-o locatie si neputand sa omor nimic ca sa progresez, am asistat foarte des (in absolut fiecare nivel) la tot felul de comportamente "ciudate" ale texturilor sau personajelor, si glitch-uri diverse. ar fi trebuit sa salvez clipuri si imagini si ar fi fost edificator pentru cat de des m-am intalnit cu glitch-uri. cred ca am doar vreo 2-3 imagini salvate, dar ma voi mai juca si azi, iar la noapte sau maine voi pune cateva exemple.

    dar, totul paleste in comparatie cu cea mai mare problema si anume: eroarea CE-34878-0. era undeva si aici pe forum o discutie in acest sens. e o eroare care apare aproape aleatoriu, de obicei cand ai ajuns pe la 70-80% din joc, apare doar la aceasta editie (in general nu apare la cea de PS3), si care te scoate din joc in timpul unui autosave, corupand salvarea, si anulandu-ti posibilitatea de a o mai accesa. citind aseara pe net am vazut ca majoritatea erau scosi pe la 70-77% eu am avut placerea sa o intalnesc la 86% (cu toate teritoriile 100% pana in acel moment si toate upgrade-urile facute), si a trebuit sa revin la o salvare precedenta la vreo 30%.

    evident ca in mod normal o persoana care cumpara un joc, nu poate sa inceapa jocul cautand pe internet posibile rahaturi care ii anuleaza progresul cand mai are o ora de joc si termina.

    pentru ca am promis, atasez doar 2-3 exemple. n-am mai stat sa adun mai multe dar... jitter-uri ca in clipul video sau blocari in texturi am avut aproape la fiecare locatie din joc, si destul de des. iar in clipul asta prima chestie dureaza 2 secunde dar am patit sa dureze si cate un minut. In orice joc apar astfel de chestii dar nu le dau atentie pentru ca nu se intampla la tot pasul. iar asta se presupune ca e un joc pe care am platit pret full in conditiile in care-l luasem si pe PS3, dupa considerentul ca... dom'ne e o varianta mult imbunatatita a jocului original. in plus am patit intr-un singur gameplay si sa ma trezesc intr-un nivel in care trebuia sa ma lupt, fara niciun adversar generat, doar cu vocile lor pe fundal, si fara sa pot iesi din locatie (situatie ce se repeta si la reload checkpoint).

    in cele doua imagini vedeti un par care sta de parca e electrizat (parul fiind unul dintre elementele pe care le-au laudat producatorii la lansarea definitive edition), iar in cealalta poza... no comment.

    In fine, colac peste pupaza a venit eroarea CE-34878-0 care mi-a corupt definitiv salvarea la 86 % progres si a trebuit sa ma intorc la vreo 30%.

    Apropos de eroare

    Quote Originally Posted by iry View Post
    Aveti idee de ce primesc aceasta eroare cand incerc sa dau play la jocul de mai jos? Asa imi face din prima zi de cand a fost on pe ps+.
    L-am sters, l-am reinstalat din nou, same sh!t. M-am saturat de psn-ul asta nenorocit.
    @iry, ai apucat sa joci jocul sau ti-a aparut chiar dinainte de primul gameplay?


    Attached Images Attached Images tomb-raider_-definitive-edition.jpg tomb-raider_-definitive-edition_1.jpg

  18. #9338 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Aveti idee de ce primesc aceasta eroare cand incerc sa dau play la jocul de mai jos? Asa imi face din prima zi de cand a fost on pe ps+.
    L-am sters, l-am reinstalat din nou, same sh!t. M-am saturat de psn-ul asta nenorocit.
    la mine s-a instalat si a mers fara probleme..

    PS4 error code CE-34878-0 – what it is and how to fix it | PlayStation 4

  19. #9339 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    salut. Aveti idee cum pot conecta si eu aceste casti la PS4?

    Casti audio cu banda Prestigio PBHS1, Bluetooth, Negru/Galben - eMAG.ro

  20. #9340 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu poți

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts