Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 365 of 903 FirstFirst ... 265 315 355 363 364 365 366 367 375 415 465 865 ... LastLast
Results 7,281 to 7,300 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #7281 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pune sursa si quote, altfel o sa avem probleme

  2. #7282 SP
    Member rokococo's Avatar
    Salutare, tocmai am achizitionat un PS4 si m-am blocat. Am facut setarile, m-am logat cu userul de PSN (cont UK), dar nu-mi apare ca sunt membru Plus+, am intrat la Playstation Store si imi zice ca serviciul nu este disponibil in tara mea. Ma poate ajuta cineva ? Va multumesc.

  3. #7283 SP
    Member Buyk's Avatar
    Esti sigur ca userul de PSN este pe cont UK ? pentru ca mesajul acela il primesti daca ai cont pe RO. Stima

  4. #7284 SP
    Member rokococo's Avatar
    Da, sigur e de UK.
    Are legatura poate cu faptul ca am completat si datele de la facebook?

  5. #7285 SP
    Member Buyk's Avatar
    Hm sa nu imi spui ca e o gluma proasta de la Sony si actualizeaza datele de profil din facebook cu contul, desi mi s-ar parea absurd.

  6. #7286 SP
    Member rokococo's Avatar
    Nu stiu ce sa zic, momentan nu-mi merge useru . Mai incerc, sa vad poate reusesc pana la urma.

  7. #7287 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Nu are treaba, ca si eu mi-am bagat fb de la inceput si a mers.

  8. #7288 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Daca chiar este UK contul, nu imi dau seama cum primesti eroarea.
    PS: si eu am legat facebuci fara probleme...

  9. #7289 SP
    Member rokococo's Avatar
    Am rezolvat. Am sters user-ul si am introdus din nou datele si acum merge.

  10. #7290 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Media Galaxy - Pitesti
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1399712274364.jpg

  11. #7291 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    De ce scrie Mega Oferta?

  12. #7292 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    cateva detalii despre Square enix si next ps4 hit man Square Enix Boosts Financial Forecast Following 'Favourable Sales' - IGN

  13. #7293 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    De ce scrie Mega Oferta?
    Mega Ofera este echivalentul lui "vand", iar Black Friday va lua locul cuvantului "oferta". Asa e mai nou in Rromania, n-ai auzit?

  14. #7294 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    De ce scrie Mega Oferta?
    Pentru cã rromania cum zice naz (si bine zice), si pentru cã românasii cumpãrã orice pe care scrie ofertã. Ca sã fie acolo )

  15. #7295 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    De ce scrie Mega Oferta?
    Nici unul nu v-ati prins. E mega oferta deoarece e PS4 pe stoc dupa o seceta de cateva luni.

  16. #7296 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    cateva detalii despre Square enix si next ps4 hit man Square Enix Boosts Financial Forecast Following 'Favourable Sales' - IGN
    Daca mai baga un trofeu in care trebuie sa creeze unul din lista mea o runda bonus nu le mai cumpar jocul. Nu de alta dar am vandut ps3-ul si nu am mai facut platina la joc din cauza asta.

  17. #7297 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    De ce scrie Mega Oferta?
    Deoarece cat timp a fost seceta, pretul a crescut la 1899. Acum au redus la pretul initial de 1799 si asta se numeste Mega Oferta.

  18. #7298 SP
    Junior Member Gandomyr's Avatar
    Am luat si eu weekend-ul asta o consola din Altex. Pt cei interesati, pont: e disponibila online pe site-ul lor pt comanda.
    Problema principala e una de care nu am crezut ca ma voi lovi: acomodarea cu un controller. Abia acum imi dau seama ca de 16 ani am tot folosit mouse si tastatura pt gaming... si acum sa folosesc DS4 e ca si cum ar trebui sa invat din nou sa merg. Stiti vreo modalitate de a usura procesul? Momentan am cumparat AC4, si incerc sa ma acomodez in el, dar daca in jocurile anterioare ale seriei totul mergea lin, cursiv, fara nicio problema... acum nu sunt in stare nici macar de free running. Alerg in zig-zag, ratez copacii pe care vreau sa ma catar, fug in alta directie decat camera... intr-un cuvant, dezastru. Nu mai zic de combat. Printr-un miracol am castigat prima lupta. Sper sa nu fie nevoie de inca 16 ani ca sa ma acomodez cu un controller. Vreun sfat?

  19. #7299 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Gandomyr: exista un singur sfat: sa joci! Iti garantez ca intr-o luna te vei mira chiar si tu de cat de usor e. Am vazut oameni care s-au acomodat dupa cateva ore de gameplay... acum tine de fiecare. Bafta and have fun!

  20. #7300 SP
    Member legokid220's Avatar
    am 4 luni de cand m-am mutat pe consola... ca si in situatia ta am zis ca nu e de mine. era dezastru.. m-am jucat cu chin si vai. dupa 3 jocuri am si uitat ca tin un controller in mana. nu ma mai intorc la mouse si tastatura din simplu faptcomoditatea
    Joaca-te shootere.. sau macar ceva ce trebuie sa pui tinta, ia-o ca pe un antrenament si nu te stresa ca nu-i nimeresti
    Schimba la setari sensibilitatea cu care iti este tie mai bine.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts