Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 355 of 903 FirstFirst ... 255 305 345 353 354 355 356 357 365 405 455 855 ... LastLast
Results 7,081 to 7,100 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #7081 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Imi poate confirma cineva calitatea inregistrarii video? E prima data cand am folosit butonul de share si m-a surprins putin faptul ca e mai proasta calitatea cand am dat sa-l vad. Nu mi se pare nici 720p. Sau poate m-am obisnuit eu prea tare cu 1080p.... Oare sa am o problema cu consola?

  2. #7082 SP
    Member ovydik's Avatar

    Clubul PlayStation 4

    Nu ai nicio problema cu consola.daca vrei sa te convingi lasa-mi pe pm facebook-ul tau sa-ti postez ceva de pe consola mea sa faci o comparatie
    Si acum nedumerirea mea:dupa ce dau manual start la record game play care e manevra de "manual stop" ?

  3. #7083 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Foarte surprinzator. Nu ma asteptam sa castige Sony luna martie in America. Microsoft are o problema serioasa; au inclus gratuit in pachet unul dintre cele mai importante jocuri ale lor de anul acesta, au fost si niste reduceri de 50$ la acest bundle si tot nu au reusit sa intreaca PS4. Anticipam ca Titanfall sa nu fie un system seller, dar credeam ca macar ii va ajuta pe termen scurt. Vestea buna este ca vom vedea mai repede decat credeam un pachet fara Kinect sau o reducere semnificativa a pachetului existent.

    Daca pana acum n-au reusit sa ma convinga pe mine care sufar de compulsive buying disorder sa stii ca au probleme serioase )
    Mai degraba as lua un Wii U pentru jocurile exceptionale lansate in ultima vreme.

  4. #7084 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Quote Originally Posted by ovydik View Post
    Nu ai nicio problema cu consola.daca vrei sa te convingi lasa-mi pe pm facebook-ul tau sa-ti postez ceva de pe consola mea sa faci o comparatie
    Si acum nedumerirea mea:dupa ce dau manual start la record game play care e manevra de "manual stop" ?
    Cred ca ma apesi o data butonul de share si se opreste si-ti deschide screen-ul de upload.

  5. #7085 SP
    Member ovydik's Avatar
    Quote Originally Posted by CataPuscas View Post
    Cred ca ma apesi o data butonul de share si se opreste si-ti deschide screen-ul de upload.
    Mersi,o sa incerc.Ai facut comparatia?

  6. #7086 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Da, m-am uitat pe telefon ca sunt pe drum acum. Intr-adevar e la fel. O sa fac si eu un upload cand ajung acasa sa fac o comparatie mai in detaliu multumesc

  7. #7087 SP
    Junior Member dumbo71's Avatar

    Ce tipuri de fisiere video suporta ps4?

    Salut.Merg divx urile sau mkv urile pe consola?La modul oldschool ma refer._sa le copii\rulez de pe stick._?

  8. #7088 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Nu merg din pacate, se vorbeste ca pe viitor va suprta MP3 si probabil MP4

    P.S. Ce-i cu icoanele astea urate din fata threadurilor? Ceva experimental sau chiar asa vreti sa lasati forumul? Strica la ochi si nu ajuta la nimic, ba e chiar mai greu de urmarit.

  9. #7089 SP
    Junior Member boyfromthemooon's Avatar
    Las' ca avataru' tau e mai frumos...

  10. #7090 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Foarte surprinzator. Nu ma asteptam sa castige Sony luna martie in America. Microsoft are o problema serioasa; au inclus gratuit in pachet unul dintre cele mai importante jocuri ale lor de anul acesta, au fost si niste reduceri de 50$ la acest bundle si tot nu au reusit sa intreaca PS4. Anticipam ca Titanfall sa nu fie un system seller, dar credeam ca macar ii va ajuta pe termen scurt. Vestea buna este ca vom vedea mai repede decat credeam un pachet fara Kinect sau o reducere semnificativa a pachetului existent.
    Au gresit ca n-au scos Titanfall exclusiv pe XBOX One.

  11. #7091 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Sau a gresit EA si nu l-au lansat si pe PS4 , iesea mai mult cascaval pentru ei...

  12. #7092 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla View Post
    Sau a gresit EA si nu l-au lansat si pe PS4 , iesea mai mult cascaval pentru ei...
    Nu cred că EA deţin drepturile, e făcut de cei de la COD dacă nu mă înşel.

  13. #7093 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    E facut de cei doi care au plecat de la "COD" si au fondat Respawn care apartine EA.

  14. #7094 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar

  15. #7095 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Incepe sa ma doara capul de la remake-urile lor. Sa anunte ceva nou.

  16. #7096 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    O sa avem si ceva nou: Sony files trademarks for “Entwined” and “Kill Strain” | Gaming Everything

    Sony has registered for a pair of new trademarks with the USPTO.

    “Entwined” and “Kill Strain” were filed for on April 14 and April 15 respectively. And on April 17 and April 18, the two names entered the Trademark Reporting and Monitoring System.

    Entwined and Kill Strain are both intended to be used for game software. More specifically, the two trademarks pertain to “Computer game software; Downloadable computer game software via a global computer network and wireless devices; Video game software”.
    Doua posibile jocuri ce vor fi dezvaluite la E3. Anul trecut pe vremea asta era inregistrat trademark-ul pentru The Order si a fost anuntat ulterior in cadrul conferintei.

  17. #7097 SP
    Member em1n3m16's Avatar
    Are cineva Metal Gear Solid V: Ground Zeroes? merita sa-l iau sau nu?

  18. #7098 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Stiu ca campania tine 2 ore.

  19. #7099 SP
    Member em1n3m16's Avatar
    Stiu ca campania tine 2 ore.
    Are si MP?

  20. #7100 SP
    Banned flavi_us's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts