Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 356 of 903 FirstFirst ... 256 306 346 354 355 356 357 358 366 406 456 856 ... LastLast
Results 7,101 to 7,120 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #7101 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by em1n3m16 View Post
    Are si MP?
    De aici Metal Gear Solid V: Ground Zeroes - Wikipedia, the free encyclopedia rezulta ca e doar single player.

    Intreaba aici: http://www.consolegames.ro/forum/f60...es/index6.html

  2. #7102 SP
    Member Sepy's Avatar
    Consolă Playstation 4 500GB | Extreme Digital magazin online ce ziceti de oferta ?
    E un site de incredere ? Astept pareri

  3. #7103 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu am cumparat de vreo 2 ori de la ei... sunt o firma ungureasca, cu sediul in Ungaria, cu toate ca site-ul e in romana si toate cele pe .ro. N-am apelat pana acum la garantie, dar livrarea a fost extrem de lenta (mi-au venit produsele dupa o saptamana). Mai multe detalii nu am despre ei.

  4. #7104 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Mai bine asta: Consolă Playstation PS4 500GB cu controller Dualshock 4 +... | Extreme Digital magazin online

    Hmm, chiar ma bate gandul sa dau comanda de aici daca nici in Mai nu intra pe stoc la noi prin Altex, Emag, sau restul...

  5. #7105 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Flanco Afi Cotroceni, 2 bucati pe stoc. Domo Auchan Titan/ Domo Afi Cotroceni 1 bucata pe stoc. Acum 2 zile am trecut si le-am vazut.

  6. #7106 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Eu tocmai mi-am luat de pe www.gamestore.hu si sunt foarte multumit. A venit in 2 zile si oamenii au fost foarte seriosi si de treaba.

  7. #7107 SP
    Member CataPuscas's Avatar

  8. #7108 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by CataPuscas View Post
    Se pare ca "Stick it to the man" va fi titlul ps plus pentru luna mai.
    Pentru EU... pe US inca nu se stie

  9. #7109 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu stiu ca pe US sunt aceleaşi jocuri cand e vorba de PS4, doar cele de PS3 sunt diferite

  10. #7110 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Posibil, dar pe US inca se mai gaseste Resogun spre ex, pe UK nu. Ca mic sfat pt cei care au cont pe UK, faceti-va cont pe US si activati trial-ul daca vreti Resogun gratis.

  11. #7111 SP
    Member legokid220's Avatar
    Quote Originally Posted by flavi_us View Post
    Posibil, dar pe US inca se mai gaseste Resogun spre ex, pe UK nu. Ca mic sfat pt cei care au cont pe UK, faceti-va cont pe US si activati trial-ul daca vreti Resogun gratis.
    n-am card de credit. cum sa fac asta?

  12. #7112 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Te duci la banca si-ti faci

  13. #7113 SP
    Member legokid220's Avatar
    Quote Originally Posted by flavi_us View Post
    Te duci la banca si-ti faci

  14. #7114 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Nu stiu ce varsta ai, dar de la o anumita varsta e aproape imposibil sa traiesti fara card. Daca esti prea mic, cere datele unui prieten mai mare sau chiar cineva din familie. Sa ai grija sa dezactivezi reactualizarea automata, ca sa eviti costuri suplimentare.

  15. #7115 SP
    Member legokid220's Avatar
    Quote Originally Posted by flavi_us View Post
    Nu stiu ce varsta ai, dar de la o anumita varsta e aproape imposibil sa traiesti fara card. Daca esti prea mic, cere datele unui prieten mai mare sau chiar cineva din familie. Sa ai grija sa dezactivezi reactualizarea automata, ca sa eviti costuri suplimentare.
    prietene.. am card e facut in afara acum un an cand lucram la un hotel. este visa.. am facut cu el fel si fel de tranzactii si inca il mai folosesc.
    dar cand am vrut sa-mi iau trialul n-a mers.. am renuntat si mi-am luat un card pt ps+ de pe un site.. (sti ce zic?)
    Am incercat si cu a lui un prieten.. tot visa facut la BCR. sau ...whatever. oricum era din RO.
    Vre-o sugestie?

  16. #7116 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Nu vreau sa fiu rau... DAR, am citit postarea ta de 3 ori si tot nu inteleg ce vrei sa zici. Singura sugestie pe care o am e sa te exprimi si sa scrii corect (stii*, vreo*), daca vrei sa intelegem exact ce problema ai.

  17. #7117 SP
    Member legokid220's Avatar
    am card visa dar nu merge.
    am incercat si cu a lui un prieten tot visa si tot nu merge

  18. #7118 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Cred ca am inteles, ai bagat adresa de Romania? Daca da, cauta pe google o adresa falsa de Anglia sau US (de unde ai cardul), si pune-o pe aceea. Datele cardului (Nume, numar, cod securitate si data expirarii) raman aceleasi. Daca nu merge prima adresa, mai incearca, s-ar putea sa fie gresita. Cauta "fake UK address for PSN".

  19. #7119 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu nu inteleg de ce va chinuiti sa explicati de fiecare data ceva ce este deja pe http://www.consolegames.ro/forum/f11...aystation-4-a/ ?

  20. #7120 SP
    Member legokid220's Avatar
    imi zice ca numarul de pe card nu e bun la ambele carduri.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts