Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 595 of 903 FirstFirst ... 95 495 545 585 593 594 595 596 597 605 645 695 ... LastLast
Results 11,881 to 11,900 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #11881 SP
    Junior Member itachi72's Avatar
    pot face ca sunetu din party sa se auda la tv cand sunt la casti?

  2. #11882 SP
    Junior Member Easy peasy's Avatar
    Am si eu o intrebare mai ciudata, vreau sa-mi cumpar un ps4 dar am un tv hd ready si sunt cam sceptic ca s-ar vedea bine avand in vedere ca m-am jucat multi ani pe pc in rezolutie full hd, e cineva din Iasi care imi poate imprumuta un ps4 sa vad cum s-ar vedea de exemplu gta 5 pe tv?

  3. #11883 SP
    Member dan1703's Avatar
    Iti trebuie full hd...eu ma joc pe full hd si m-am jucat si un pic pe 2 tv uri hd unul sharp(nu se vedea pres bine, era lcd) si unul samsung led(care era mai acceptabil, dar nu comparabil cu full hd(

  4. #11884 SP
    Banned Templier's Avatar
    Quote Originally Posted by Easy peasy View Post
    Am si eu o intrebare mai ciudata, vreau sa-mi cumpar un ps4 dar am un tv hd ready si sunt cam sceptic ca s-ar vedea bine avand in vedere ca m-am jucat multi ani pe pc in rezolutie full hd, e cineva din Iasi care imi poate imprumuta un ps4 sa vad cum s-ar vedea de exemplu gta 5 pe tv?

  5. #11885 SP
    Junior Member croky222's Avatar
    Quote Originally Posted by Templier View Post
    De ce razi?

  6. #11886 SP
    Banned Templier's Avatar
    m-a amuzat ce a scris. decizia de a isi lua PS4 sta in fapul s-ar putea sau nu sa se vada bine pe tv ul lui hd si nu in faptul ca sunt jocuri bune pe consola. cand mi-am luat PS3 timp de 1 luna am jucat pe tv cu tub si pe urma mi-am luat un tv hd si nu am regretat ca din prima nu m-am jucat pe tv hd.prima grija ar trebui sa fie daca iti doresti sa te joci jocurile alea pe consola nu cum se vad pe hd sau full hd , este si logic ca se vad mai bine pe tehnologie mai buna. daca as avea bani pt tv 4k nici nu s-ar compara imaginea de pe el cu ledul hd pe care il am acum.

  7. #11887 SP
    Junior Member croky222's Avatar
    Allright. Totusi din cate am inteles tehnologia 4k nu va ajuta prea mult ps4. O sa fie folositoare la urmatoarea generatie, deocamdata ar trebui sa ne bucuram asa. Jocurile arata foarte bine.

  8. #11888 SP
    Member Victor420's Avatar
    Se vede bine si pe 4k daca iti iei unul care stie sa faca Upscale cum trebuie.

  9. #11889 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Dar nu la fel ca atunci când device-ul în cauza furnizează 4K nativ. De aici necesitatea de a investi, acum, într-un TV 4K e fix egala cu 0.

  10. #11890 SP
    Junior Member croky222's Avatar
    Foarte bine a spus mark. Asa este. Nu am testat cum se vede..dar difetentele nu ar trebui sa fie extraordinar de majore. Pana nu o da fie nativ. Deci investitia pica. Iar fhd este destul de ieftin in momentul de fata. So easy peasy cumpara linistit eu zic ca se merita.

  11. #11891 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Un selfie care-mi place
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1431619149114.jpg

  12. #11892 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Am si eu o intrebare. Momentan am plus de la un baiat. Eu am contul lui primar pe consola mea. Ma gandeam acum ca ies DLC-urile la Destiny, sa-mi fac cont separat pe RO de pe care sa-mi iau DLC-urile fiindca sunt mai ieftine. Contul asta o sa-l pot seta primar astfel incat toata consola sa aiba acces la content ?

    Multumesc.

  13. #11893 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    A inceput "declinul", nu stiu daca e un zvon sau nu insa daca e adevarat presimt ca vor exploda vanzarile la ps4.
    http://wololo.net/2015/05/13/new-pir...-legal-action/

  14. #11894 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by ComaLight View Post
    A inceput "declinul", nu stiu daca e un zvon sau nu insa daca e adevarat presimt ca vor exploda vanzarile la ps4.
    http://wololo.net/2015/05/13/new-pir...-legal-action/
    Au explodat de când s-a lansat credeam ca Xbox-ul o sa fie prima consola " sparta"

  15. #11895 SP
    Junior Member Easy peasy's Avatar
    Da am intrebat fiindca vroiam sa stiu daca sa mai astept 2 luni pana sa-mi iau un tv led full hd si sa ma bucur de grafica buna sau sa imi cumpar acuma ps4 ma ingrijoreaza putin diferenta de grafica ca m-am obisnuit cu full hd pe pc si vroiam o consola special pt gta 5 si fifa ca altceva nu joc ca deh...m-am lamurit cu pc gamingul

  16. #11896 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Cumpara-ti acum, e 1400 ron la MediaGalaxy in noul mall din Bucuresti (au doar 50 bucati pe stoc, deci limitat), ce stai pe ganduri?

  17. #11897 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Contul asta o sa-l pot seta primar astfel incat toata consola sa aiba acces la content ?

    Multumesc.
    Da, poti. Dar sa ai grija sa fie DLC-ul compatibil cu jocul.

  18. #11898 SP
    Junior Member Florin_vexx's Avatar
    vad ca e picat tot ce tine de PSN ... s-a anuntat mentenanta sau ceva in noaptea asta?

  19. #11899 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu, eu am jucat până acum Destiny, ciudat

  20. #11900 SP
    Junior Member ra3or's Avatar
    Quote Originally Posted by ComaLight View Post
    A inceput "declinul", nu stiu daca e un zvon sau nu insa daca e adevarat presimt ca vor exploda vanzarile la ps4.
    New piracy technique on PS4 in Brazil confirmed to be real, Sony might take legal action - Wololo.net
    cu raspberryPi

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts