Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 495 of 903 FirstFirst ... 395 445 485 493 494 495 496 497 505 545 595 ... LastLast
Results 9,881 to 9,900 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #9881 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    In Romania black friday e pe 21 pentru ca este o singura companie in domeniul IT care dicteaza tot. Si aia e E M A G. Eu s-au hotarat sa schimbe data.
    Daca ei vor pot hotara Craciunul sa fie pe 1 Decembrie.

    Alte intrebari?

  2. #9882 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Da, iar in 20 vor mari preturile cu 30% ca dupa aceea sa primim "promotii" de 25%.

  3. #9883 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Bineinteles, Vinerea Neagra a Fraierilor by Emag Romania.

  4. #9884 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    În România nu exista Black Friday. Noi avem Black Weeks, situate cândva în jurul sfârșitului lui noiembrie.. Give or take o luna.

  5. #9885 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Nu stiti varianta completa. Chiar exista reducere la unele produse, mai exact 1 maxim 2 produse dintr-o gama cu reducere puternica ca sa atraga privirea prostului. Restul sunt preturi umflate si reduse de efect. Asa se practica mai nou. Intinzi momeala, clientu zice uite ce reducere mare au astia, hai sa mai vedem ce au! Se trezesc apoi ca acele produse intial nu mai au stoc si ce au cumparat au defapt pret intreg. Asta e Rromania!

  6. #9886 SP
    Member sollo's Avatar
    Bine ca mi-am luat PS4 inainte de BF. Am luat decizia buna sa iau de pe cg. Totusi mai am de luat PS+ pe 1 an si un telefon. Mi-am facut lista o lista cu ce telefon vreau si stiu deja toate preturile, acum sa vedem ce reducere au...

  7. #9887 SP
    Junior Member alessio87alex's Avatar
    @sollo vad ca esti din Ploiesti. Cumva joci si hattrick? (sunt alessioalex, Inter)

  8. #9888 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mentenanță, luni 17 noiembrie, 8pm ora României
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1415900950369.jpg

  9. #9889 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    minunat, ma pot apuca si eu de Rogue..
    oh sony ,oh "nu te pot privii, ca-ai ochii tai ca stelilii .. " (Cristi din Banat)

  10. #9890 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Am o situație: un coleg poate că îmi împrumută ps4 o perioadă, și vreau să mă joc de pe contul meu. Mai încolo posibil sa îmi iau și eu unul, mai ales că voi ști oarecum cu ce se mănâncă după acea perioadă de probă. Întrebarea mea e, voi putea să mă loghez cu același cont și pe ps4-le care îl voi lua eu? Știam că la unele console trebuie dezactivată vechea consolă înainte... De aia întreb. Mersi.

  11. #9891 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Da, activezi pe această ca fiind primară, după ce o dai înapoi o dezactivezi, şi activezi iar contul pe consola nouă.

  12. #9892 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Da, activezi pe această ca fiind primară, după ce o dai înapoi o dezactivezi, şi activezi iar contul pe consola nouă.
    Dar are rost ca să îmi pun contul să fie primar pe consola lui? Eu vreau să joc ce are el, da să îmi apară pe contul meu trofeele. Nu trebuie sa îmi pun contul primar și acolo, doar să mă loghez cu el.

  13. #9893 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Mentenanță, luni 17 noiembrie, 8pm ora României
    Lasa, sa pregateasca PSN-ul pentru GTA. Macar sper sa se faca preload-ul pana atunci, ca la cat de furios imi descarca cu 0,1 MB/s o sa dureze ceva..

  14. #9894 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    http://www.dualshockers.com/2014/11/...pd-sales-data/
    Like every month, the NPD released its sales data for the US market, and the PS4 has again overcome its Xbox One opposition.
    Cred ca XboxOne o sa câștige luna aceasta.

  15. #9895 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Quote Originally Posted by Snookerdog89 View Post
    Dar are rost ca să îmi pun contul să fie primar pe consola lui? Eu vreau să joc ce are el, da să îmi apară pe contul meu trofeele. Nu trebuie sa îmi pun contul primar și acolo, doar să mă loghez cu el.
    Nu este nevoie, doar să te loghezi, poţi accesa conţinutul lui doar dacă are el setată ca fiind primară consola.

  16. #9896 SP
    Member ovydik's Avatar

    Clubul PlayStation 4

    Stie cineva vreun zvon sau orice despre vreun joc cu tenis pe ps4?I meen wtf,un an si nici macar un joc cu tenis dar toate baubau-urile de indie si te miri ce portari?

  17. #9897 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Salutare,

    Am cumparat recent un ps4 si desi reusesc sa intru in party chat cu un prieten, nu pot comunica. Apare un mesaj de genul " voice chat nu functioneaza din cauza unei restrictii NAT" desi avem amandoi NAT2. Mentionez ca nu am avut probleme cu chat-ul pe ps3, eu locuiesc in Uk iar el e acasa in Ro.

    Exista vreo solutie?

  18. #9898 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Salut.

    La voi merge sa uploadati video-uri direct pe Youtube ? Eu am bagat contul tot si cand uploadez video-ul imi da o eroare "Video cannot upload" Dau X pe ea si imi zice "An error has occured ( NP-37602-8 ) WTF!?

    A mai patit cineva asa ? Stiti o cale de rezolvare? Thx !

    Edit: Am reusit, trebuie sa astepti pe undeva pe la 15-20 de min sa se proceseze video-ul.. Iar eu cum sunt nerabdator.. "puteti vedea"


  19. #9899 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    sa iesiti si sa intrati din nou in chat si sa aveti cablu in consola, nu wifi

  20. #9900 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cele mai bune jocuri din 2013/2014
    http://blog.us.playstation.com/2014/...tman-3-bundle/
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1416015677096.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Today, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts