Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 445 of 903 FirstFirst ... 345 395 435 443 444 445 446 447 455 495 545 ... LastLast
Results 8,881 to 8,900 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #8881 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    cu pairing poti butona ps4 de pe telefon asa cum se butona si ps3, aplicatia in sine n-a adus prea multe nici pe Ps3

  2. #8882 SP
    Member vallio's Avatar
    Ma refeream la faptul ca MS a implementat butoanele pe ecranul telefonului (vezi poza atasata), iar touch-ul preia miscarile de scroll sau pinch to zoom mult mai cursiv, la PS4 merge in suturi in browser.
    Attached Images Attached Images tg-2ndscreen-xbox-face-off.jpg

  3. #8883 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Vin si eu cu niste intrebari pentru ca mi-am pus consola ps3 la vanzare,contul meu va ramane aceeasi si pe ps4?,sau trebuie sa iti faci cont separat?,iar despre salvarile se poate transfera pe ps4 de exemplu la un joc si il voi transfera pe ps4 cu aceeasi joc.

  4. #8884 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Rămâne același cont. Salvările dacă le ai în cloud le poți downloada fără grija pe ps4

  5. #8885 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Contul de psn ramane acelasi dar salvarile sunt in cloud doar daca aveai ps+. Si chiar daca sunt in cloud nu poti folosi salvari de ps3 pe ps4. Totodata iti recomand sa-ti formatezi ps3 ul inainte sa il vinzi si chiar mai important sa dezactivezi consola din contul de PSN

  6. #8886 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Am tot cautat insa informatiile sunt impartite si greu de gasit. Cred ca s-a mai raspuns de cateva ori insa n-am bagat de seama.

    Am 2 conturi de PSN, unul pe Uk cel principal pe care il folosesc 99% si pe care am si PS plus, si inca un cont pe USA. Treaba e ca in USA sunt jocurile mult mai ieftine. Intrebarea mea era daca imi cumpar un joc de pe contul de USA, sa spunem FIFA. jocul imi va aparea in libraria PS4 corect? Dar il pot accesa/juca daca ma loghez pe consola cu contul de UK?

  7. #8887 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Da o sa mearga 100% atat timp cat contul de US e trecut ca Primary. Folosesc si eu metoda asta de ceva timp si nu am intalnit vreun joc care sa nu mearga.

  8. #8888 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    bun si in cazul asta ma pot folosi de PSplus-ul de pe UK (am nevoie de multiplayer) sa joc FIFA care a fost dat jos de pe Store-ul de USA..?

  9. #8889 SP
    Member gabytro's Avatar
    e deajuns sa ai ps pe un cont, toate celelalte vor avea si ele.

  10. #8890 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Gta
    uploadfromtaptalk1411507246206.jpg

  11. #8891 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    un gold mascat !

  12. #8892 SP
    Member MrGad3tGuy's Avatar
    Filmbox Live Romania merge in PS4

    New on PlayStation Store: FIFA 15, PES 2015 demo, Ar nosurge, more - PlayStation.Blog.Europe
    FILMBOX LIVE – Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Greece, Hungary, Poland, Slovenia, Turkey

    Creeaza un cont PSN intr-una din tarile de mai sus,va detecta automat tara dand acces pentru Romania.

  13. #8893 SP
    Banned Templier's Avatar
    s-a jucat cineva cu remote play pe Vita? cum este?

  14. #8894 SP
    Member legokid220's Avatar
    este oribil remote play .
    Doar mie imi merge greu netul si PSN'ul pe ps4? e groaznic .. nu am mai intrat pe ps4 de vreo 2 luni.. dupa ce i-am facut update de soft parca merge greu netul... in seara asta e chiar oribil.

  15. #8895 SP
    Member killlemalll3's Avatar

  16. #8896 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    jocurile astea mocca pe PS+ pt PS4 sunt pur si simplu o bataie de joc .

    ba daca nu aveti jocuri PT PS 4 ba pt PS4 . ba SONY , zi ca nu oferi .

    astea sunt jocuri pt ATARI SI HP2000 ca pe Sega Megadrive erau mult mai bune acum 15 ani .

    Ba tu SONY , ba - zi ca PS + e pt Multiplayer si gata .

    Nu mai minti ba Sony ca dai JOCURI de PS4 gratuite , ca alea nu au fost create pt PS4 .

  17. #8897 SP
    Junior Member Catalinn's Avatar
    Am si eu o întrebare ,voi ce folosiți ,standby-ul sau turn off cand închideti consola?

  18. #8898 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Era o discutie despre aceasta tema cu doua pagini inapoi, Catalinn.

  19. #8899 SP
    Junior Member Catalinn's Avatar
    Multumesc.

  20. #8900 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by Cgx View Post
    jocurile astea mocca pe PS+ pt PS4 sunt pur si simplu o bataie de joc .

    ba daca nu aveti jocuri PT PS 4 ba pt PS4 . ba SONY , zi ca nu oferi .

    astea sunt jocuri pt ATARI SI HP2000 ca pe Sega Megadrive erau mult mai bune acum 15 ani .

    Ba tu SONY , ba - zi ca PS + e pt Multiplayer si gata .

    Nu mai minti ba Sony ca dai JOCURI de PS4 gratuite , ca alea nu au fost create pt PS4 .
    Eu nu vad sa zica undeva ca Peggle este unul din jocurile free pe ps4 in octombrie, doar ca se lanseaza pe 14 oct, ceea ce inseamna ca dupa jocurile free. Nici nu cred ca s-au ajuntat inca.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Today, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts