Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 496 of 903 FirstFirst ... 396 446 486 494 495 496 497 498 506 546 596 ... LastLast
Results 9,901 to 9,920 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #9901 SP
    Junior Member Monex's Avatar
    Salut. Pe 18 imi voi lua Bundle-ul cu PS4 + PS+ pe un an si am o intrebare. Acum vreo doi ani imi cumparam jocuri pentru PS3 de la Webpredator, dar acum l am cautat pe aici si nu mi se mai pare atat de activ. Un alt seller de genul acesta cunoasteti? Prin " genul acesta " vreau sa spun un grad de incredere ridicat, seriozitate, preturi bune.

  2. #9902 SP
    Member blondutzu's Avatar
    dacă nu ții sa le iei retail, cont de US și cumperi din PS store, e cea mai ieftina varianta

  3. #9903 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by Monex View Post
    Salut. Pe 18 imi voi lua Bundle-ul cu PS4 + PS+ pe un an si am o intrebare. Acum vreo doi ani imi cumparam jocuri pentru PS3 de la Webpredator, dar acum l am cautat pe aici si nu mi se mai pare atat de activ. Un alt seller de genul acesta cunoasteti? Prin " genul acesta " vreau sa spun un grad de incredere ridicat, seriozitate, preturi bune.
    Barba Vali. Eu în ultimul timp cumpăr mult de pe okazii, OLX sau tocmai. Găsești jocuri la preturi ok dar trebuie sa cauți bine. De la Vali am cumpărat majoritatea jocurilor pe PS3, e super serios și îl recomand.

  4. #9904 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    In Romania black friday e pe 21 pentru ca este o singura companie in domeniul IT care dicteaza tot. Si aia e E M A G. Eu s-au hotarat sa schimbe data.
    Daca ei vor pot hotara Craciunul sa fie pe 1 Decembrie.

    Alte intrebari?
    In loc sa ziceti merci ca intr-un an de zile exista vreo 10 week-end-uri de reduceri in loc de unul, romanu tot carcotas este.

    ---------- Post added 15-11-2014 at 19:14 ----------

    Quote Originally Posted by bogdanopolis View Post
    Pe 28 este BF in toata lumea, numai in Romania se tine pe 21 ....
    Bucurati-va de reduceri ori de cate ori apar, nu stiu de ce pe unii ii roade ca reducerea nu e pe 28 si este pe 21.

  5. #9905 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Pentru ca te induce in eroare plus ca practica scumpiri intre peroiadele de reduceri si apoi cu ,,reducerea" cumperi cu 1-5% mai scump

  6. #9906 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Nu e adevarat in totalitate, ce nu stii sa compari preturile cu alte magazine? Majoritatea produselor sunt reduse pe bune.

  7. #9907 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Dar daca tot fac ei un lucru de ce sa nu-l faca cum trebuie? Daca tot au imprumutat un fenomen de ce sa nu adere si ei la toate conditiile in care se dasfasoara acesta si aduce succes celor care l-au inventa, fara sa mai faca lucruri de mantuiala? Sunt de acord nu toti practics ce am spus eu dar sunt destui cat sa bata la ochi.

  8. #9908 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    De exemplu, mie imi place de Altex, deoarece baga mereu reduceri consistente. Domo si Flanco tin mereu preturile ridicate, eu ma mir ca inca mai exista.

  9. #9909 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Who needs games: PlayStation 4's first year • Eurogamer.net
    Un articol bun despre primul an al consolei.

  10. #9910 SP
    Junior Member whitpaint's Avatar
    Daca cumpar un cod de psn ps plus sau ps wallet fake adica tipul da chargeback la tranzactie sau cumpara cu card fals, cei de la sony imi vor bana consola?

  11. #9911 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Quote Originally Posted by whitpaint View Post
    Daca cumpar un cod de psn ps plus sau ps wallet fake adica tipul da chargeback la tranzactie sau cumpara cu card fals, cei de la sony imi vor bana consola?
    Wow, de unde ai scoso pe asta ?
    Nu va merge codul atâta tot.

  12. #9912 SP
    Junior Member whitpaint's Avatar
    Deci: eu vreau sa cumpar psn plus de la cineva online.
    Pe steam daca cumperi un joc si este platit cu card fals, jocul iti va disparea in maxim o saptamana.
    Intrebarea mea este: daca cumpar un psn plus de la cineva, acest cineva are cum sa-mi dea chargeback sau ceva pt a-mi disparea psn plus de pe cont sau sa-mi baneze consola vreun mod?
    http://i.imgur.com/lS7LLDZ.png

  13. #9913 SP
    Junior Member cata10's Avatar
    Salut ! Vreau sa va intreb si eu ceva, un prieten a cumparat AC Unitiy de la Userul acesta pe Ebay :crackps4 | eBay

    Preturile sunt foarte mici , suna bine, dar exista sansa de a fi banat intr un fel?

  14. #9914 SP
    Member sinnombree07's Avatar
    Eu zic sa stai potolit , o sa te baneze si o sa joci ofline

  15. #9915 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Sa fii banat pentru ce?....

    PS4 nu se poate moda, nu exista piraterie => orice joc este obtinut pe cai legale. Singura chestie suspecta ar fi jucatul inainte de data de lansare, dar n-am auzit de ban-uri pentru asa ceva si oricum nu e cazul pt Unity.

  16. #9916 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Dar cum de le ia la asa pret incat sa le vanda la pretul ala pe ebay...???

  17. #9917 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Vad ca este vorba de conturi cu jocul atasat, pe care le cumperi si le setezi ca primary.

    Modul de operare pare simplu: el face contul si cumpara jocul la pret full. Tu cumperi contul, ii dai calificativ pozitiv pe eBay (ca sa fie dat si sa nu-l poti schimba dupa), el iti da datele contului (daca....), dar exista riscul ca apoi sa-si recupereze contul....sau sa-l vanda la alte persoane. Iar tu n-ai cum sa stii ce au patit altii pentru ca deja au dat calificativul pozitiv.

    Uite aici o discutie pe tema asta. Buying digital downloads on ebay. Too good to be true? : PS4

    Ca sa citez ce a zis cineva, care a si schimbat datele contului dupa ce l-a primit:
    I did the same, transferred all account details to my own via psn, problem was, he took ownership back, after I reported the incident to psn, only he could have access to change/amend account details as he was the original purchaser (original email address). So, yes you could play the game for a while no problems, then have it all taken away, just like that!

    Sfatul meu este SA STATI DEPARTE de asa ceva... chit ca nu iei ban si in final risti doar sa pierzi alea 15-20 Lire (apropo, e content digital si are taxe postale de 3-4-5 Lire peste pretul jocului......).

  18. #9918 SP
    Junior Member Monex's Avatar
    Daca vreau sa rog pe cineva sa ma adauge in lista ce trebuie sa i dau? First si Last name-ul pe care ma obliga sa le pun si e apare si ca nume de profil sau ce apare sub?

  19. #9919 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Ce e sub.

  20. #9920 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by cata10 View Post
    Salut ! Vreau sa va intreb si eu ceva, un prieten a cumparat AC Unitiy de la Userul acesta pe Ebay :crackps4 | eBay

    Preturile sunt foarte mici , suna bine, dar exista sansa de a fi banat intr un fel?


    merita sa cumperi jocul digital cu inca un prieten si platiti fiecare 50-50 , altfel nu te complica.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts