Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 782 of 903 FirstFirst ... 282 682 732 772 780 781 782 783 784 792 832 882 ... LastLast
Results 15,621 to 15,640 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #15621 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Serios ca scot asa ceva? Mai da-o incolo de treaba... Mare porcărie!

  2. #15622 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nemaipomenit

    $149.99
    Attached Images Attached Images tac-pro-playstation-4-product-shot-01b-us-12aug16.jpg tac-pro-playstation-4-product-shot-02-us-12aug16.jpg tac-pro-playstation-4-product-shot-03b-us-12aug16.jpg

  3. #15623 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    PSA: OFFICAL PS4 KEYBOARD AND MOUSE RELEASING NOVEMBER 1ST

    https://www.playstation.com/en-us/ex...playstation-4/
    mega nasol...

    si cica consola nu devine pc...

    asteptam cu interes probleme pe parte de software .. instalat /dezinstalat programe.. poate un format C:/

    un steam si jocuri mai ieftine .. ca pe pc si neaparat jocuri piratate !

  4. #15624 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu nenorociți și topicul ăsta, a mai fost discuția asta si nu am ajuns nicăieri
    http://www.consolegames.ro/forum/sho....php?p=1369503

  5. #15625 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    BTW nu stiu daca s-a postat, dar se facuse o confuzie cand s-au anuntat ps4Slim si ps4PRO, aparent vor avea SATA 3.0. nu SATA 2.0, crescand astfel viteza de la 3.0 Gbit/s la 6.0 Gbit/s. Ma gandesc ca acum chiar ar merita un SSD, nu? intreb si eu

    LE: da am vazut dupa ce am postat oh well.. si dap DOAR pro, am citit eu prost stirea initial.

    LEE: macar sa vin cu ceva nou https://blog.eu.playstation.com/2016...music-support/
    PS4’s Media Player v2.50 update: 360° video and photos, FLAC and upscaled music support

  6. #15626 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Doar varianta Pro, fara Slim, a postat un coleg pe topicul cu PS4 Pro

  7. #15627 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Am si eu o rugăminte pentru cei care au Rise of the Tomb Raider pe PS4. Încerc să transmit pe Twitch si nu ma lasă sa aleg HD la Broadcast. În celelalte jocuri merge, încărcați va rog si voi să știu dacă sunt sau nu singurul cu această problemă.

    PS: Pe Twitch max 540p iar pe YT 360p...
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Chiar nu poate încerca cineva?
    Cica asa tre' sa fie...
    Live Streaming cant choose "BEST HD" quality - PlayStation Forum

    contacted PlayStation and Square Enix and Playstation suggested and Square Enix confirmed that the developers made it that way on purpose

  8. #15628 SP
    Junior Member xardas's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Ma gandesc ca acum chiar ar merita un SSD, nu? intreb si eu
    Nu te ajuta la nimic in jocuri,cu exceptia faptului ca se incarca mai repede zonele, dar pentru asta platesti de te ustura

    Ar fi fost o treaba sa poti conecta doua dispozitive de stocare, un SSD si un HDD, iar pe SSD sa bagi doar jocurile unde ai nevoie de timpi de incarcare mai buni.

  9. #15629 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Poate va interesează
    Get $15 credit for spending $100!

  10. #15630 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Dar: "Promotion is available to legal U.S., Canada, and Mexico residents"

  11. #15631 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Dacă ai cont de US primești credit automat, nu e prima promoție de acest gen, crede-ma.

    LE: http://www.consolegames.ro/forum/sho....php?p=1036592

  12. #15632 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Dragon Ball Xenoverse 2 Open Beta este available pe PS Store.

  13. #15633 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    Daca ma poate ajuta cineva cu un sfat , va rog. De doua zile nu ma pot conecta la PSN(doar seara). Totul a inceput de aprox 2-3 zile de cand baietii de la RDS au umblat in cutia cu switch-uri de la mine de pe palier. De atunci seara nu ma pot conecta la PSN seara. Internetul functioneaza dar fluctueaza aiurea. Am facut speed test-uri totul pare ok. Uneori cand deschid pagini ( mai ales cele din afara tarii) "stau in pending" sau le deschid automat. Am sunat la RDS si de fiecara data mi se spune ca la ei nu apar probleme, au fost si acasa si au facut teste si totul pare sa fie in regula. Dar cand vine seara la revedere PSN, in testul de conexiune in apare NAT Failed si uneori nu se conecteaza la PS Network. Am incercat si wifi, wired si am dus consola la altcineva si totul a functionat corect.


  14. #15634 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Va merge PSN-ul?....ca pe mine ma tot da afara
    L.e. la mine nu mi se mai conecteaza, si nici nu mai imi recunoaste liceentele la jocurile digitale, this is bulls*it, sa-i chis in freza!

  15. #15635 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Merge da

    Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk

  16. #15636 SP
    Member sahara's Avatar
    Mie imi da failed la NAS Type si imi da o viteza de up and down....

    Nu pot juca MK si nici Hitman

    LE: Hitman merge.

  17. #15637 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    A fost o problema doar pe EU cred. Eu eram in party cu niste americani de pe NBA si ei nu aveau probleme. Acum vad ca si-a revenit.

  18. #15638 SP
    Junior Member BRiaN's Avatar
    Salut,

    Am observat ca este la reducere jocul Grand Theft Auto 5 pe PS Store de la 270 lei la 140 lei si ma bate gandul sa-l achizitionez.
    Acum as avea o intrebare, recomandati mai degraba versiuni digitale sau pe disc?
    Intreb deoarece am citit pe undeva ca in cazul in care sunt probleme cu serverele PSN nu mai ai cum sa joci jocurile sau poate am inteles eu gresit.

    Multumesc

  19. #15639 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Depinde doar de tine, ce preferi personal. Daca tii sa ai colectie fizica sa te uti la ea pe raft, sau sa fie digital pe hard. Partea buna la digitale este ca nu mai uzezi blocul optic, bagand de fiecare data bluray-ul in consola. Uneori digitalele sunt mai ieftine, este si asta un plus.

    La faza cu serverele PSN, poti sa ai digital, hard copy sau o caseta divina de la Dumnezeu, daca nu merge "reteaua mama", nu poti sa te joci nimic ce tine de online.

  20. #15640 SP
    Member musat's Avatar
    Diferenta principala este ca discul il poti vinde pe cand varianta digitala o sa iti ramana numai tie. Problema cu serverele este pentru jocurile cu muliplayer de nu poti sa mai intri in joc dar daca vrei sa joci singleplayer nu este nici o problema (jocul este instalat in consola).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Today, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts