Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 828 of 903 FirstFirst ... 328 728 778 818 826 827 828 829 830 838 878 ... LastLast
Results 16,541 to 16,560 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #16541 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Da,la fel am spus si eu numai ca toti fac nazuri ca cica e prea scump

  2. #16542 SP
    Member bdevil's Avatar
    Salutare, imi puteti recomanda si mie jocuri de PS4 de jucat co-op cu prietena in 2? Prietena mea a prins gustul Playstation si am incercat cateva titluri care ne-au intaratat si mai mult. Am terminat impreuna Life is Strange (jucand la un singur controller), am terminat Never Alone (co-op, pe 2 controllere, am facut platina cu DLC), ne-am apucat de Until Dawn pe un controller dar cautam sa jucam co-op si alte titluri. Are nevoie de jocuri mai slow motion ca sa zic asa, inca nu a invatat butoanele pe de rost, reactiile sunt destul intarziate cum le-am avut de altfel toti cand am pus prima data mana pe un controller. Are inclinatii spre horror, urmatorul joc pe lista este The Last of Us Remastered. Orice sugestie e binevenita. Am mai incercat Rayman, Little Planet, dar nu prea e incantata de desene animate. E captivata de jocurile care iti pun mintea la contributie, si cu ceva puzzle-uri prin ele.

  3. #16543 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Brothers a Tale of two sons poate fi jucat in doi la acelasi controller. El e facut pentru 1 jucător, dar gasiti voi o poziție sa puteți folosi simultan controller-ul, nu-i asa complicat precum pare. Jocul are puzzle-uri destule.

    Ar mai fi cu puzzle-uri Lara Croft and the temple of Osiris care merge coop, dar are si secțiuni cu shooting mult din ce am văzut si trebuie sa fii mai rapid.

    Ar mai fi si Trine. Altele nu-mi vin acum.

    Aaa, Never Alone are platină?

  4. #16544 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^ Brothers, Trine (toata seria), Little Big Planet, orice joc din seria Lego, Rocket League, Rayman Legends care e greut dar nu apesi prea multe butoane.

  5. #16545 SP
    Member bdevil's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    Brothers a Tale of two sons poate fi jucat in doi la acelasi controller. El e facut pentru 1 jucător, dar gasiti voi o poziție sa puteți folosi simultan controller-ul, nu-i asa complicat precum pare. Jocul are puzzle-uri destule.

    Ar mai fi cu puzzle-uri Lara Croft and the temple of Osiris care merge coop, dar are si secțiuni cu shooting mult din ce am văzut si trebuie sa fii mai rapid.

    Ar mai fi si Trine. Altele nu-mi vin acum.

    Aaa, Never Alone are platină?
    Never Alone da, daca termini si DLC-ul Foxtales, e 100 % done. Jocul a fost cred free la PS+ si l-am luat si ne-a prins si am luat si DLC-ul si l-am terminat 100 %. Tearaway Unfolded ne-a placut iar, dragut.

    Am mai incercat si nu ne-a prins Journey, Everybody's Gone To The Rapture, Tales from the Borderlands, Ratchet & Clank (eu singur il mai joc), Rocket League (la fel, singur il joc, imi place maxim, dar pt ea necesita prea multa coordonare si e prima luna in care joaca pe controller PS4 si e frustrant).

    Prin Library mai avem Infamous First Light, Injustice: Gods Among Us, Watch Dogs pe care le putem reactiva. Urmeaza o achizitie Hitman (era fan Hitman din perioada PC-ului, Counter Strike si acum mai joaca pe PC), dar vreau s-o iau usor s-o antrenez pe PS4 sa nu fie nivelul de rage ridicat cum l-am avut si eu la inceput. O sa incerc si Lara Croft, stiu c-a fost free la PS+ si il am in library.
    Attached Images Attached Images screen-shot-2017-06-21-22.02.05.png

  6. #16546 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Never Alone nu are platina. Orice joc pe care il termini 100% e 100% done (I know I'm stating the obvious), indiferent daca are sau nu plat.

  7. #16547 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Recomamd si Dead Nation Apocalypse Edition. E chiar fain in local co-op si nu e nici greu. E cu zombie, deci e si putin horror.

  8. #16548 SP
    Member bdevil's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Never Alone nu are platina. Orice joc pe care il termini 100% e 100% done (I know I'm stating the obvious), indiferent daca are sau nu plat.
    Sorry de confuzie.

  9. #16549 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Lovers in a dangerous spacetime, abyss odyssey, alienation, blood knights (toate au fost la PS+). Mai poti incerca si Resident Evil Revelations

  10. #16550 SP
    Senior Member dark18's Avatar

  11. #16551 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Uuuuuuu coca much?

  12. #16552 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Amandoua vor fi de 500 GB.
    Pretul nu l-am gasit pe nicaieri. Probabil 1500 lei, doar sunt editii limitate .

  13. #16553 SP
    Senior Member dark18's Avatar

  14. #16554 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    cat hate in clipul ala

    din pacate da, xbox e genul de ferarri pe partea de console (momentan) , insa n-are un sofer bun sau circuite unde sa fie testat cum trebuie , trist , insa problema se trage din cauza windows ecosistem.. plus ca o sa fie tras in jos pe partea de multiplatform din cauza ps4 pro

  15. #16555 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^ Ce legatura are ecosistemul windows cu faptul ca Sony investeste mai mult in studiouri care sa faca jocuri bune decat Microsoft? Astia nu au investit in oameni care sa aduca noi jocuri bune, cel mult au cumparat studiouri deja existente (toate exclusivele timed si Minecraft), asta fiind si motivul pentru care PS are mai multe exclusive.

  16. #16556 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Noroc cu PS4 Pro care e cea mai tare consola 4k pardon 2k la 30 de fps, care uneori mai face upscale la 4k... Numai zic de lipsa blu-ray player-ului 4k, backwards compatibility si play anywhere. Multe exclusivitati de la Sony ajung pe PC sau sunt remasterizari... Oricum nu am simtit lipsa de continut pe Xbox One S, iar la nivelul PC-ului nu se ridica nici una.
    Principalul avantaj la console e ca sunt ieftine fiind subventionate de producator si poti sa le iei ca un al doilea dispozitiv de divertisment pentru jocuri si filme.

    Comparatia din videoclipul ala e ceva de genul noi avem Ford Focus ST cu autonomie mare iar voi aveti un Ferrari.

  17. #16557 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Papi daca cumva ai facut greseala sa-ti iei un ps4 cred ca este cazul sa-l vinzi, vezi ca ps4 are inca de pe la inceputurile sale play oriunde.. daca totusi iti plac alea 3 jocuri de la sony , nu te inspaimanta, acestea or sa vina sigur si pe pc prin serviciul psnow.

    Spiritule, inteleg ca n-am drepatate ,dar iti spun sigur ca pe vremea 360-ului existau jocuri doar pe xbox.

  18. #16558 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Ideea e ca nu au livrat ce au promis cu PS4 Pro, mi se pare mai ok ce a facut Microsoft cu Xbox One X, au asteptat un an si au scos un produs mai scump dar mult mai bun. Nu imi plac jumatatile de masura.

    Nu o vand pentru ca as iesi in pierdere, mai ales ca am cumparat o gramada de jocuri. Sunt insa un pic dezamagit de ea.

  19. #16559 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Papillon_ View Post
    Comparatia din videoclipul ala e ceva de genul noi avem Ford Focus ST cu autonomie mare si ne plimbam cu el prin Malibu iar voi aveti un Ferrari pe care il tineti doar in Tecuci.
    . .

  20. #16560 SP
    Member mircoid's Avatar
    Quote Originally Posted by Papillon_ View Post
    Ideea e ca nu au livrat ce au promis cu PS4 Pro, mi se pare mai ok ce a facut Microsoft cu Xbox One X, au asteptat un an si au scos un produs mai scump dar mult mai bun. Nu imi plac jumatatile de masura.

    Nu o vand pentru ca as iesi in pierdere, mai ales ca am cumparat o gramada de jocuri. Sunt insa un pic dezamagit de ea.
    Diferenta de 100 de euro dintre xbox one x si ps4pro nu se justifica. Faptul ca microsoft a stat un an sa scoata o clona la ps4pro arata o mentalitate intarziata. Cutia nu va fi capabila de 4k 60fps nativ.
    Nimeni nu poate sa spuna de ce este capabila inca pentru ca nu o avem iar jocuri pentru ea nu exista. Restul e marketing ieftin.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Today, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts