Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 848 of 903 FirstFirst ... 348 748 798 838 846 847 848 849 850 858 898 ... LastLast
Results 16,941 to 16,960 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #16941 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Quote Originally Posted by JohnnyUSA View Post
    Ai inteles gresit, tonul colegului a fost putin mai dur. Ideea este sa postam cat mai “citet”, in felul asta putem fi mai usor intelesi, nu frustram unii cititori samd.

    Nu vad sensul la “imi iau jucariile si plec”, nu asta-i rezolvarea.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Da inteleg ce zici si eu sunt constient de problema care o am (dar nu e ca si cum peste noapte repar totul ) , dar prefer unele chesti sa tac decat sa ma tranteasca la fiecare postare .
    Pentru mine jocurile care se dau gratuit pentru achizionarea abonamentul ps plus sunt jocuri frumoase dar daca nu le termin pana se termina abonamentul dupa va trebui sa le cumpar si nui prea placut.
    Am intrebat de abonament daca se merita fiindca eu m-am cam plictisit de jocurile singler player iar sa imi caut prieteni noi ar dura mult si plus nu vreau iar sa patesc ca la the divizion toti au lvl mare si nimeni nui dornic sa te ajute.
    Ps.Ma refer la jocul the divizion fiindca mia placut mult dar nu am gasit pe nimeni sa joc , majoritatea erau deja lvl mare si se jucam pvp

  2. #16942 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Cumpara jocuri multiplayer care nu necesita timp indelungat sau care sa aiba progression. Gen Overwatch, Battlefield 1, Call of Duty etc. Ma rog, la ultimele doua mai sunt bonusuri daca ai jucat mult timp ca unlockezi arme mai bune, dar in mare parte nu ar trebui sa fi distrus in MP. Daca vrei neaparat CO OP..nu stiu ce sa zic aici, nu imi place sa stau dupa curu cuiva ca sa pot termina ceva iar abonamentul lunar, daca iti expira, nu mai poti folosi jocul respectiv, dar daca prelungesti iar abonamentul, jocul respectiv se activeaza iar.

  3. #16943 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Ca fie mai clara treaba cu jocurile gratis de la PS Plus si sa extind explicatia colegului SYZYGY:
    Daca ai PS Plus si iei jocurile gratis, acelea vor ramane asignate contului respectiv forever. Jocurile sunt ale tale cu conditia ca le poti juca cat timp ai PS Plus activ. Daca renunti la PS Plus si peste 6 luni il activezi din nou, vei putea jucat din nou jocurile pe care le-ai achizitionat gratis in acest program.
    Privitor la jocurile cu pret redus pentru cei care au PS Plus, pentru ca s-a mai pus si aceasta intrebare pe forum, acestea vor ramane ale tale mereu si le vei putea juca chiar daca nu mai ai PS Plus.

  4. #16944 SP
    Junior Member bnrt's Avatar
    Dificultatea "explorer" care a fost introdusa la jocurile Uncharted the lost legacy si Uncharted the Nathan Drake's collection este ca un fel de trainer sau inamicii tot au posibilitatea sa te omoare?

  5. #16945 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by bnrt View Post
    Dificultatea "explorer" care a fost introdusa la jocurile Uncharted the lost legacy si Uncharted the Nathan Drake's collection este ca un fel de trainer sau inamicii tot au posibilitatea sa te omoare?
    Very Easy / Explorer - The easiest difficulty in all games (except Drake's Fortune). Drake has 50% extra health along with an aim assist. Drake also deals twice as much damage to enemies, whilst taking half the damage from them. Direct explosions from grenades and RPG shots do not instantly kill Drake due having extra health, but will leave him near death. There is no trophy unlocked after completing the game on this difficulty. Recommended for first time players, or for those that just want to enjoy the story.

    TLDR: Da, pot sa te omoare ...dar probabil daca stai afk langa ei sau ceva de genu

  6. #16946 SP
    Member Hider141's Avatar
    Se poate intampla si daca te arunci buluc in mijlocul unui grup de 10 inamici, dintre care unii sunt inarmati cu ditamai RPG-ul, aruncatorul de grenade sau minigun-ul.
    Sau cu inamicii de la sfarsitul Uncharted 2, daca stai prea mult timp pe loc.

  7. #16947 SP
    Junior Member dirig.alexandru's Avatar
    Salut. Vreau sa schimb HDD-ul si nu stiu cum sa procedez cu salvarea datelor. Pe consola am 3 useri. Pentru a salva datele trebuie sa intru pe fiecare user in parte si sa dau backup sau e de ajuns sa dau back up de pe un user si se salveaza datele pentru toti userii? Mentionez ca ma intereseaza in principal salvarile jocurilor. Eu banui ca tb. sa intru pe fiecare user in parte si sa dau back-up. Oare pot folosi acelasi USB stick pentru toti userii? Se creaza fisiere separate?

    Merci


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #16948 SP
    Member paulone's Avatar
    Fratilor va rog mult un ajutor la Wolfenstein 2 care l-ati jucat...sunt disperat...am ajuns la un level unde trebuie sa-l gasesc pe unul Wyatt....asta se afla in "shooting range" pe acel submarin dar ca sa ajung acolo trebuie sa sparg o usita cu o arma LA CARE NU AM MUNITIE...am cautat de mi-a venit rau munitie pt.arma aia si nu gasesc...nu mai pot continua jocul fara sa trec de faza asta....
    Asta este clipul cu pricina...


    ---------- Post added 16-12-2017 at 00:35 ----------

    Am reusit pana la urma...

  9. #16949 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    In primul rand invata sa folosesti butonul de spoiler. In al dolea rand, intrebatea asta o pui pe threadul dedicat jocului.

  10. #16950 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Salut
    Am observat ca multi dintre voi aveti 2 conturi pe console , adica ro si us sau uk.
    Care e rostul ?

  11. #16951 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Eu am pe 3 regiuni pentru ofertele pe zonele respective si jocurile de psn oferite care difera de la o zona la alta (mai ales Japan - RO).

    US: Contu meu de pe care joc
    RO: Oferte PSN + PSN plus games
    JP: Oferte PSN + PSN plus games

  12. #16952 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Mulți avem pe inca o tara in afara de RO pt ca nu exista mai de mult posibilitatea sa cumperi jocuri in format digital si playstation plus de pe conturi RO (nu exista Store în România). Asa ca am fost nevoiți sa ne facem pe US sau UK. Cand a apărut si în România multi si-au făcut conturi noi, dar le-au păstrat pe cele vechi pentru a nu pierde jocurile cumpărate pe ele sau trofeele daca s-au jucat pe acele conturi (eu m-am jucat de la început pe contul de RO, pe cele de US si UK le tineam in consola doar pt achiziții de pe Store). Deci daca ai început direct pe RO nu are rost sa iti faci alt cont pe alta tara. Da, sunt uneori oferte mai bune in alte regiuni, dar sunt perioade cand avem noi oferte bune si celelalte regiuni nu au, deci tot acolo.

  13. #16953 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Pai si exemplu sa zic ca contul e us voi putea sa descarc jocurile ps plus?

  14. #16954 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Poti descarca jocurile PS+ de pe toate conturile pe care ai PS+ activ, adica platit.

  15. #16955 SP
    Member Otman's Avatar

  16. #16956 SP
    Senior Member Walkman's Avatar

  17. #16957 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sa va verificați contul de US, Sony trimite din nou coduri de 10$, gratis. Un prieten care a primit anul trecut, a primit din nou, ieri.

  18. #16958 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Eu am primit doar o tema gratis. Cand am vazut mail-ul am zis ca primesc $10, dar nu

  19. #16959 SP
    Junior Member mateimatthew's Avatar
    S-au acordat fie cei 10$, fie Fifa Ultimate Team Points,dar din ce am inteles,nu doar pe conturi de US.

  20. #16960 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Guys, am si eu o mica intrebare de noob. Mi-am facut frumusel transferul de pe PS4 pe PS4 Pro, si pe PS4 vreau sa-l fac cadou fratelui meu, cu tot cu jocuri and stuff. Presupun ca trebuie sa-i fac si lui un cont (de US, ca al meu), si sa setez consola lui ca fiind Secondary si pe a mea Primary, corect? Trebuie sa las si contul meu pe consola lui? Sau pot sa sterg, e suficient sa fie setata ca Secondary?

    Vreau sa fac in asa fel incat el sa beneficieze si de jocurile mele, si de Plus. Trebuie sa fac Family Account sau e suficient asa?

    Multumesc anticipat!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts