Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 903 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 59 109 509 ... LastLast
Results 161 to 180 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #161 SP
    Banned Frankie's Avatar
    undeva in 2013 sigur se va lansa

  2. #162 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    eu zica ca in 2020 se va lansa, acum serios ce rost au discutiile astea ? bineinteles in afara de a mai face posturi ... asteptati anuntul oficial si pe urma mai vorbim. eu unul nu ma gandesc la PS4 nici macar cat negru sub unghie, cu atatea jocuri excelente disponibile pe PS3, pur si simplu de abia mai am timp sa mai stau pe forum .

  3. #163 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by krOOm View Post
    12.12.2012
    Cred ca vroiai sa pui data asta: 21.12.2012.

  4. #164 SP
    Banned nurv's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    A prelungii viata sau a sta pe piata inca 5 ani nu inseamna ca nu vor scoate o alta consola mai repede, ps2 mai traieste si acum dar exista si ps3. Presonal de abia astept next next gen, cred ca doar cu noile console voi fi satisfacut total in materie de grafica.
    Daca si acum unle jocuri se apropie tot mai tare de realism tin sa cred ca viitoarele jucarii ne vor lasa falca picata
    Iti pot spune ca eu, addicted & fanatic PC gamer & crap m-am saturat pana peste oki de minunatiile PC Gaming-ului si, desi am un PC puternic ptr "gaming" [desi e folosit ptr work] de mai bine de jumate de an am inceput si eu sa ma relaxez la jocuri.

    Damn, cate frame am? 70? A scazut la 40? Ma durea stomacu. Eram verde. Cat? A scazut la 30? Sa dau jos oare SSAO...dar ... la ce am luat GTX 480, doar nu o sa dau jos din detalii... stai... 8xCSAA... sa pun 2xAA...pe GTX 480, sa fim seriosi, ma jignesc singur... ani de zile ptr mine gamingu a fost frustrari si schimbari de placi grafice si upgrade fara sens si chiorat in contoru de FRAPS. Il urasc pe ala care a inventat FRAPS-u, de fapt, ma urasc pe mine ca am fost batut in cap. Dar, omu, oamenii, mai imbatranesc, unii se prostesc, altii se desteapta [nu fac parte din ultima categorie ]

    Ce vreau sa spun, am prieteni addicted PC Gaming, upgradisti & stuff, cu care vorbesc tot mai mult de fenomenul consoles, divertisment, fun, relaxare, easy of use, no pain in the ass, si pot sa iti spun sigur, ca baieti care nu ii credeam vreodata ca vor lasa PC gaming-ul [cu upgrade-ul aferent] se gandesc foarte serios sa treaca la console, unii se gandesc, altii trec acum, altii au trecut acum ceva vreme... iar cu PS4, vor trece foarte multi.

    Daca si acum unle jocuri se apropie tot mai tare de realism tin sa cred ca viitoarele jucarii ne vor lasa falca picata
    Da man, se va taia de pe lista singurul argument, care il mai are in momentu asta, gaming-ul pe PC. Singurul, foarte subred, argument.

    cred ca doar cu noile console voi fi satisfacut total in materie de grafica
    Cu noile console, vor fi intr-adevar satisfacuti si cei pentru care grafica conteaza mai mult decat restul.

    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    eu zica ca in 2020 se va lansa, acum serios ce rost au discutiile astea ? bineinteles in afara de a mai face posturi ... asteptati anuntul oficial si pe urma mai vorbim. eu unul nu ma gandesc la PS4 nici macar cat negru sub unghie, cu atatea jocuri excelente disponibile pe PS3, pur si simplu de abia mai am timp sa mai stau pe forum .
    Nu am cum sa neg, ma joc cu placere pe PS3, sunt jocuri foarte bune. Insa in orice domeniu, oricat de satisfacut esti de ceea ce exista, nu ai cum sa nu iti doresti ceva mai bun. Este o diferenta intre a-ti dori ceva msi bun SAU a spune ca e e acum e o prostie. E natura noastra sa evoluam, deci, desi jucam cu placere pe PS3, pe XBOX 360, pe ce avem, pe telefoane, pe IPhone, pe Wii, de ce sa nu ne dorim mai bine?

    Am avut toate consolele pe mana, insa am ramas cu PSP si PS3, e consola mea de suflet sa spunem asa, ma joc cu placere pe ea. Dar imi doresc sa apara PS4, de ce sa mint. Am jucat cu placere deosebita Dante's Inferno, l-am lalait vre-o saptamana, am jucat incet sa il gust, dar iti spun sincer, nu mi-ar displace absolut deloc ca tot jocul sa arate ca in cinematicile dintre nivele.

    Ma astept la PS4, pe langa puterea de calcul, si la un sistem de stocare mai eficient [as dori sa pot pune un SSD ptr sistemul de operare al consolei + 1 HDD de 2/4 TB pentru stocare. Si mi-as dori sa pot instala ca la Xbox jocurile pe HDD si sa le rulez de acolo, sa nu tot frec unitatea optica. Mi-as dori un controler care sa aiba triggere ca cel de Xbox 360, sa nu trebuiasca sa dau banii pe ele, as vrea sa ramana MP-ul free si mai ales, sa am din start ca si pana acum toate conectivitatea: HDMI / OPTIC / USB / Card Reader. As vrea ca nebunii gen Move & Eye Camera sa fie bundle cu consola, ca DualShock-ul

    ALL INCLUSIV BABY!!!

  5. #165 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by pustiulica View Post
    ALL INCLUSIV BABY!!!
    Pai e foarte probabil sa apara si unele pachete all inclusive, dar majoritatea tot pachete de baza vor fi si e si normal asa, gandeste-te ca nu toti au multi bani, unii cumpara consola pentru ca e ieftina si-i tine mult, nu-si permit sa dea o suma foarte mare dintr-o data, isi iau pachetul de baza si cate un joc, apoi accesorii si alte nebunii.

  6. #166 SP
    Member krOOm's Avatar
    poate implementeaza DDR 4 si in ps4

    Se anunta DDR4 | Arena IT

  7. #167 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    eu cred ca toti cei care asteapta de la ps4 uber-mega graphics vor fi dezamagiti. mi-as dori si eu, but you have to be realistic about this things. $$$$

    in opinia mea ar fi un must toate jocurile la 1080p. asa cum e acum 720p si sub-HD. imagine Killzone 2/3 technical beauty sau GOW3 / Uncharted 2 graphics pe 1080p la 60fps. eh? cam asta vreau eu de la next gen consoles. in rest, jocuri sa fie !
    ce cred ca i-ar mai trebui ps-ului viitor e memoria. but who knows...

  8. #168 SP
    Member krOOm's Avatar

  9. #169 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Sa repare ylod si sunt fericit. In fiecare zi stau cu motzul in chiloti ca mi-ar putea da ylod consola.

  10. #170 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Sa repare ylod si sunt fericit. In fiecare zi stau cu motzul in chiloti ca mi-ar putea da ylod consola.
    Asta e fix ca in povestea cu drobul de sare. O am cu 2 zile inainte de lansare... si niciodata nu m-am gandit ca va lua YLOD. Intre timp, 4 Xbox-uri si-au luat RROD

    Cat despre rezolutie 4K sau UltraHD... nici nu este nevoie. Macar sa mearga totul in FullHD 3D cu toate cele la maxim.

  11. #171 SP
    Member krOOm's Avatar
    cam da....

  12. #172 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    grafica full HD si timpi de acces pe HDD si disc mai mici si eu voi fi multumit

    +un browser capabil macar cat un browser de telefon mobil. Daca nu se poate, fie pentru ca nu stiu cei de la Sony sa faca browsere sau pentru ca o consola de jocuri nu e capabila de web browsing, macar sa-l elimine cu totul.

  13. #173 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Toata tehnica care o poate baga in PS4 e degeaba daca nu vin cu un line'up adevarat la lansare (Vezi PS3). Situatia s'a echilibrat intre timp dar nu e chiar ok sa astept atatia ani ca sa joc un simulator auto decent pe PS3

  14. #174 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu sper ca pe langa un lineup bun, sa vedem o reprocesare mai buna a titlurilor vechi. De exp. multe jocuri bune, care sa fie redate in 1080p 3D. Cam cum a fost packul God of War de pe PS2 pe PS3... Ah, si as mai vrea o protectie mult mai buna la hacking... Plss Sony !

  15. #175 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    ar fi bine sa aiba un mic de sistem de operare..dar cu o interfata in genul Xross Media Bar
    in materie de hardware sigur vor fi inovatii si va depasi cu mult hardware-ul de PC din momentul lansarii..la fel ca PS3 cu al sau procesor Cell

  16. #176 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    si va depasi cu mult hardware-ul de PC din momentul lansarii
    N-as fi asa sigur... cand vezi maniaci care isi transforma calculatoarele in rachete, numai la PS4 nu te gandesti.

  17. #177 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    N-as fi asa sigur... cand vezi maniaci care isi transforma calculatoarele in rachete, numai la PS4 nu te gandesti.
    da..dar macar va depasi PC-urile cat de cat umane..care sa zicem (vor) costa pana in 2000E

  18. #178 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by Enthroll View Post
    eu cred ca toti cei care asteapta de la ps4 uber-mega graphics vor fi dezamagiti. mi-as dori si eu, but you have to be realistic about this things. $$$$

    in opinia mea ar fi un must toate jocurile la 1080p. asa cum e acum 720p si sub-HD. imagine Killzone 2/3 technical beauty sau GOW3 / Uncharted 2 graphics pe 1080p la 60fps. eh? cam asta vreau eu de la next gen consoles. in rest, jocuri sa fie !
    ce cred ca i-ar mai trebui ps-ului viitor e memoria. but who knows...
    Mai mult ca sigur ca se va trece la un standard de 1080p la mai toate jocurile dat tin sa cred ca va avea putere incat sa se poata staorce si grafica mai buna, inca e departe un ps4 si tehnologia asta e ca o racheta, zi de zi altceva(extraterestrii sunt printre noi) .

  19. #179 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Inca tin minte cat de uimit am fost dupa ce am vazut primele video'uri despre PS3 de la primul sau E3, cu Final Fantasy XIII, Killzone 2, Metal Gear Solid 4 si altele....
    Chiar vreau un E3 sa ma uimeasca la fel peste cativa ani, pe moment avem de epuizat PSTrey'ul

  20. #180 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    cand vezi maniaci care isi transforma calculatoarele in rachete
    La ce folos?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 903 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 59 109 509 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts