Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 903 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 58 108 508 ... LastLast
Results 141 to 160 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #141 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by dinamovistu2008 View Post
    ar fii tare dak va fii asa cum zice in anunt....de abia astept sa apara....
    Despre ce anunt vorbesti ? Cine sa apara ?

  2. #142 SP
    Junior Member BackStar's Avatar
    PlayStation4! despre asta e vorba...

  3. #143 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si iata ca nu doar noi ne gandim la PS4... De data aceasta o face chiar maestrul Hirai (Kaz Hirai): Sony execs talk PlayStation Move expectations, PS4 details -- Engadget. Oricum mi-a luat o piatra de pe inima cu "digital future is over ten years away.". Long live retail !

  4. #144 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Oricum mi-a luat o piatra de pe inima cu "digital future is over ten years away.". Long live retail !
    Degeaba. Eu imi mentin pariul : PS4 o sa apara in 2013. Degeaba vrea Sony sa tina PS3 cat mai mult pe piata si sa nu scoata PS4. Daca Microsoft scoate Xbox 720 in 2-3 ani ce credeti ca o sa faca Sony ? O sa stea sa se uite cum le stau PS3-urile in raft ?

  5. #145 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Microsoft crede ca, consola lor mai poate sta pe piata inca vreo 5 ani. Il intrebasera ceva de Kinect si in acest context s-a ajuns ca cel intervievat sa vehiculeze cu cifra 5, ca noua lor 'jucarie' mai poate prelungii viata consolei inca 5 ani. Deci...
    Daca imi aduc aminte revin cu linkul unde am vazut acest interviu al unuia din staful celor de la Microsoft.
    Eu am dat ca data de aparitie pt. noile console 2014. Se pare ca am fost prea optimist.

  6. #146 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    Microsoft crede ca, consola lor mai poate sta pe piata inca vreo 5 ani. Il intrebasera ceva de Kinect si in acest context s-a ajuns ca cel intervievat sa vehiculeze cu cifra 5, ca noua lor 'jucarie' mai poate prelungii viata consolei inca 5 ani. Deci...
    Daca imi aduc aminte revin cu linkul unde am vazut acest interviu al unuia din staful celor de la Microsoft.
    Eu am dat ca data de aparitie pt. noile console 2014. Se pare ca am fost prea optimist.
    A prelungii viata sau a sta pe piata inca 5 ani nu inseamna ca nu vor scoate o alta consola mai repede, ps2 mai traieste si acum dar exista si ps3. Presonal de abia astept next next gen, cred ca doar cu noile console voi fi satisfacut total in materie de grafica.
    Daca si acum unle jocuri se apropie tot mai tare de realism tin sa cred ca viitoarele jucarii ne vor lasa falca picata

  7. #147 SP
    Member cisse's Avatar
    poate pe ps4 o sa poata sa puna si iarba in mafia 3

  8. #148 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    eu is curios ce altceva o sa ofere urmatoarea generatie de console inafara de grafica imbunatatita ? Daca jocurile o sa ajunga sa aibe grafica de 5 stele da o poveste de cacao , ei bine s-ar putea ca asta sa fie ultima generatie de console pe care o mai cumpar . Ca inafar de grafica , mai toate celelalte aspecte au atins un nivel foarte inalt ..ca sa zic asa (calitatea sunetului fiind impecabila , atmosfera adesea fiind la fel , controlu tot mai fin ajunge sa fie etc ) .

    L.E. @Monky : subscriu . In preajma sarbatorilor de iarna ar fi cel mai bine sa lanseze o noua consola . iar 2 ani si cateva luni nu e chiar asa de mult . Oricum cei de la Microsoft cred ca s-au invatat minte sa nu se mai grabeasca si sa lanseze primii consola . Cred ca de data asta PS4le va fi primul (pe langa ca s-a spus ca se lucreaza la consola de mult timp ...ceea ce era logic , ni s-a mai spus ca deja se lucreaza si la cateva jocuri pt ps4 ) . Cele mai multe stiri de acest gen au fost legate de PS4 , dupai de Xbox 720 dar despre wii 2 ... nu stiu ce sa zic . Nu am auzit nici macar un zvon despre urmatoarea consola de la Nintendo .

  9. #149 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Degeaba. Eu imi mentin pariul : PS4 o sa apara in 2013. Degeaba vrea Sony sa tina PS3 cat mai mult pe piata si sa nu scoata PS4. Daca Microsoft scoate Xbox 720 in 2-3 ani ce credeti ca o sa faca Sony ? O sa stea sa se uite cum le stau PS3-urile in raft ?
    Oameni buni, ce-am zis eu (de fapt Kaz Hirai) si ce-ati inteles voi... Prin "digital future is over ten years away" s-a referit ca nu se renunta la jocurile retail, nu ca PS4 va iesi peste 10 ani... doh...

    P.S. Eu imi mentin data de de Christmas 2012

  10. #150 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    2012 ? Nu ca atunci vine sfarsitul ( voi nu ati vazut filmu' ? ).

  11. #151 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    2012 ? Nu ca atunci vine sfarsitul ( voi nu ati vazut filmu' ? ).
    Pai asta e un motiv in plus, multi isi vor cumpara tot ce vor putea (isi vor trai viata la maximum) ca sunt ultimele zile

    Daca ne uitam la datele de lansare pentru PS2 si PS3 se poate extrapola data de lansare pentru PS4 : noiembrie 2012 (+/- o luna-doua, in functie de regiuni : Japonia, State, Europa, etc)

    Insa eu am asa o "presimtire" ca o sa vedem consola un pic mai tarziu, parca as paria pe martie 2013

  12. #152 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Se incing spiritele cu prognozele astea despre cand apare PS4.
    Sa trecem la pariuri, sa punem o miza.

  13. #153 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    Se incing spiritele cu prognozele astea despre cand apare PS4.
    Sa trecem la pariuri, sa punem o miza.
    Pai MonkY e cu premiile, sa zica el ce da la cine ghiceste

  14. #154 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Sa facem o colecta.

  15. #155 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Cel care ghiceste anul-luna-ziua-ora-minutul in care se va lansa urmatoarea consola PlayStation va primi cadou un PS4

  16. #156 SP
    Banned nurv's Avatar
    11 februarie 2013

  17. #157 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Soon™

  18. #158 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by beugen2001 View Post
    Soon�
    Nu e bine.

    When it's done (C).

    Serios, eu pariat deja - 2013 - cel mai probabil primavara (si as zice martie).
    Desi logica ar dicta noiembrie 2012.

    Nu mai e chiar asa mult, doi ani si un pic trec repede.

  19. #159 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Nici gand baieti, pana in 2014 nu o sa vedeti nici urma de surubel din noua consola.

  20. #160 SP
    Member krOOm's Avatar
    12.12.2012

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 903 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 58 108 508 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts