Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 58 of 903 FirstFirst ... 8 48 56 57 58 59 60 68 108 158 558 ... LastLast
Results 1,141 to 1,160 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #1141 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by bartonn View Post
    EA About to Hold PS4 Conference, Mostly For Investors

    That may all change in just under 2 minutes, as EA has Tweeted:

    Tune in @ 1:20pm PT to hear our CTO Rajat Taneja talk about the #PS4 at @MorganStanley’s Tech, Media, & Telecom Conf. Electronic Arts Inc. - Events & Presentations
    “We no longer have to constrain our games. 1080p, 60FPS… [there will be a] level of gameplay that is unprecedented.”
    “[There are] new IPs that we are building for this [upcoming] console generation.”
    EA PS4 Meeting Recap: Between 8-10x Power, 1080p, 60FPS, "Unprecedented" Gameplay, Games Shown Before E3

  2. #1142 SP
    Senior Member Rasko's Avatar

  3. #1143 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Praystation Fo

  4. #1144 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    PlayStation News: PS4: Guerrilla helped Sony 'build a great controller for an FPS' - ComputerAndVideoGames.com

    Sony consulted with a select group of PlayStation-owned studios as it was building the DualShock 4 controller for PS4, according to two developers at Guerrilla Games.

  5. #1145 SP
    Senior Member h0stile's Avatar

  6. #1146 SP
    \ tudyniuz's Avatar

  7. #1147 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Voi ce parere aveti,PS4 se va lansa mai intai in Europa sau U S A?. Asta cu aceptia Japoniei unde se va lansa prima oara fara doar si poate. Considerati o greseala lansarea mai intai in Europa si apoi in State unde domina xbox-ul?!

  8. #1148 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    se va lansa in SUA inainte, tot timpul a fost asa si nu cred ca vor schimba acest aspect. oricum diferenta de lansare este de o luna intre SUA/EU

  9. #1149 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu cred ca mai fac treaba asta. Mai mut ca sigur ca dupa Japonia, lansarea va fi mondiala.

  10. #1150 SP
    Member MSlv's Avatar
    Japonia si imediat SUA, apoi Europa la cel putin o luna dupa

  11. #1151 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Japonia si SUA in noiembrie-decembrie 2013, Europa-martie 2014

  12. #1152 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    e strategia sony ca sa le foloseasca lumea Sony Unlimited Music...da e urat...eu unu vroiam sa nu mai iau blu-ray player si sa folosesc ps4 ca centru multimedia..asa..la ce naiba pun zeciile de cd-uri pe care le am..

  13. #1153 SP
    Member angloma's Avatar
    usor usor ,o sa faca console fara unitati optice , doar jocuri digitale ,urat

  14. #1154 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu cred ca treaba asta tine doar de soft dar au vrut ei neaparat sa scoata compatibilitatea CD-ului. E tampita decizia, dar pe mine personal nu ma afecteaza atat de tare. Bine ca n-a plans nimeni ca nu citeste viniluri.

  15. #1155 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    e strategia sony ca sa le foloseasca lumea Sony Unlimited Music...da e urat...eu unu vroiam sa nu mai iau blu-ray player si sa folosesc ps4 ca centru multimedia..asa..la ce naiba pun zeciile de cd-uri pe care le am..
    Hai lasa acum, zi ca n-ai alta unitate optica acasa capabila sa citeasca CD-uri. N-ai un DVD-RW la calculator? (sau poate n-ai nici macar un calculator?) Un DVD player il gasesti si sub 100 lei in magazine, daca chiar ai zeciiiiiiiiiiiii de CD-uri cred ca nu e o investitie asa mare.

    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Eu cred ca treaba asta tine doar de soft dar au vrut ei neaparat sa scoata compatibilitatea CD-ului. E tampita decizia, dar pe mine personal nu ma afecteaza atat de tare. Bine ca n-a plans nimeni ca nu citeste viniluri.
    Sa stii ca nu-i chiar asa, deja si in bluray-uri ai nevoie de doua diode ca sa oferi compatibilitate cu CD-urile. Oricum ai dreptate, hai sa ne plangem ca nu citeste dischete de 5.25". Cum am zis mai sus, cine are CD-uri cred ca-si permite sa ia un DVD Player separat sau macar un CD Player gen "walkman".

  16. #1156 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Sa stii ca nu-i chiar asa, deja si in bluray-uri ai nevoie de doua diode ca sa oferi compatibilitate cu CD-urile. Oricum ai dreptate, hai sa ne plangem ca nu citeste dischete de 5.25". Cum am zis mai sus, cine are CD-uri cred ca-si permite sa ia un DVD Player separat sau macar un CD Player gen "walkman".
    Da, dar sunt multi ca mine care isi doresc un sistem all in one

  17. #1157 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Cati dintre voi ati folosit un cd in ps3... Oricum cei care au colectia muzicala pe cd-uri mai mult ca sigur au alt device cu care asculta muzica si sa fim seriosi, pentru ce luam o consola, pentru muzica? Da e nice sa fie si un media center, dar prefer sa faca un singur lucru si ala bine si pana la urma trebuie sa evoluam, cd este vechi de 20 si ceva de ani

  18. #1158 SP
    Member Wagram's Avatar
    Cu cât e mai multifuncţională, cu atât se uzează mai repede, cred eu. Personal, prefer să am un player separat pentru DVD-uri şi CD-uri şi să păstrez consola pentru jocuri şi filme pe BD.

  19. #1159 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by Wagram View Post
    Cu cât e mai multifuncţională, cu atât se uzează mai repede, cred eu. Personal, prefer să am un player separat pentru DVD-uri şi CD-uri şi să păstrez consola pentru jocuri şi filme pe BD.
    +1 cel mai bun raspuns..

  20. #1160 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    eu vorbeam de media center din sufragerie..adica sa am o singura chestie ca sa le faca pe toate..asa ce fac ?stau si comut sistemul audio intre PS3 si Ps4 ptr ca ce sa vezi nu citeste cd-uri..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 58 of 903 FirstFirst ... 8 48 56 57 58 59 60 68 108 158 558 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts