Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 267 of 903 FirstFirst ... 167 217 257 265 266 267 268 269 277 317 367 767 ... LastLast
Results 5,321 to 5,340 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #5321 SP
    Junior Member Razvanss's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Nu am gasit nici eu. Fa-ti pe UK/US (like the rest of us) sau vezi la un magazin local (daca chiar esti din Norvegia si vrei neaparat acolo). Oricum nu te opreste nimeni sa te joci pe contul de Norvegia chiar daca ai PS+ pe UK/US...
    Pai merge daca am regiunea pe Norway cardurile valorice de UK?Nu ma intereseaza decat sa pot juca BF4 de pe contul de ps3,un alt cont trebuie sa platesc jocul din nou,si mai am si vreo 8 luni de PS +.....iar bani aruncati pe fereastra

  2. #5322 SP
    Member cipvas's Avatar
    Apropo de Dualshock 4... vibrațiile sunt mult mai slabe decât la Dualshock 3. Testat în BF 4 cu aceeasi arma.

  3. #5323 SP
    Member palflo's Avatar
    vreau sa mai comand un controller la shopto ce zice-ti mai trimit in romania ?

  4. #5324 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Da,poti comanda linistit.

  5. #5325 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Mai are cineva probleme cu PSN-ul? Si aseara si azi mi-a facut figuri...

  6. #5326 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    mi se tot deconecteaza din 5 in 5 minute si se reconecteaza in 2 secunde
    asa e si la tine? sau ai alta problema?
    si asta e numai pe PS4, pe PS3 imi merge grozav PSN-ul

  7. #5327 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by sol1d View Post
    mi se tot deconecteaza din 5 in 5 minute si se reconecteaza in 2 secunde
    asa e si la tine? sau ai alta problema?
    si asta e numai pe PS4, pe PS3 imi merge grozav PSN-ul
    Da... si in plus primesc o eroare 80... (nu mai stiu exact) cand incerc sa intru online.

  8. #5328 SP
    Junior Member Razvanss's Avatar
    Deci am nevoie de ajutor....creez un cont de UK sa pot cumpara carduri psn si acum imi cere adresa,ce adresa sa pun?

  9. #5329 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    O adresa de UK.

  10. #5330 SP
    Junior Member Razvanss's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    O adresa de UK.
    Cum ar fi?

  11. #5331 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Cauta man o adresa a unui hotel sau orice gaseste mai repede pe google. ORICE de UK

  12. #5332 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Cum ar fi adresa unui hotel, restaurant, muzeu, benzinarie sau o toaleta publica.

  13. #5333 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar

  14. #5334 SP
    Junior Member Urssul's Avatar
    Salut, am ps4 ....acum vreau sa imi activez ps+ am psn de UK si am vazut la altex ca au psn carduri valorice . Ex: PlayStation Network Card PS3 | ALTEX acum cu aceste carduri pot sa imi bag bani in wallet si dupaia pot achizitiona ps+ . Intrebarea mea este urmatoarea daca aceste carduri sunt compatibile ps4 sa nu ma trezesc ca dau banii degeaba . Astept raspuns , multumesc

  15. #5335 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Urssul: teoretic nu s-a schimbat absolut nimic de la PS3 la PS4 in ceea ce priveste modalitatea de a incarca un cont, sau a achizitiona PS+. Deci poti cumpara linistit (desi cred ca ai putea gasi mai ieftin decat la Altex).

    Poate ne confirma totusi cineva care are PS4 si chiar a incercat deja.

  16. #5336 SP
    Junior Member Razvanss's Avatar
    De unde iau carduri valorice dar daca este posibil sa vina codul imediat prin mail?Multumesc!

  17. #5337 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Razvanss: de ce nu arunci o privire pe http://www.consolegames.ro/forum/f11...ystation-4-a/? Am dat acolo link-urile principale. Personal folosesc www.offgamers.com dar am trecut acolo cele mai folosite surse.

  18. #5338 SP
    Junior Member Razvanss's Avatar
    M-am tot uitat pe acolo dar fiind nou in consola sunt noob complet,sa inteleg ca de aici de unde iei u vine rapid prin mail...

  19. #5339 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    daca cumpar sa zicem carduri valorice de la altex, tot mai trebuie sa completez un card paypal atunci cand le introduc ?!
    sau bag doar codurile de pe carduri si gata

  20. #5340 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvanss View Post
    M-am tot uitat pe acolo dar fiind nou in consola sunt noob complet,sa inteleg ca de aici de unde iei u vine rapid prin mail...
    In maxim 2 minute au venit toate codurile de cativa ani de cand folosesc offgamers (de asta am si ramas cu ei, chiar daca nu au tot timpul cele mai bune preturi). Deci da, ii recomand. Daca aveam probleme nu o faceam, stai linistit.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts