Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 903 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 78 128 528 ... LastLast
Results 541 to 560 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #541 SP
    Banned SWTFU's Avatar

  2. #542 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Eu unu , nu ma grabesc sa pun mana pe PS4 cand o aparea , mai am multe exclusivitati de jucat ...Oricum la noi in tara va avea un pret colosal de mare.

  3. #543 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Problema va fi atunci cand niciun joc de PS3 nu va mai avea optiunea de a juca online.

  4. #544 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Atata bai sa fie , sa nu poti juca online.

  5. #545 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post
    Eu ma indoiesc ca-l lanseaza in primavara asta, am pariat ca-l lanseaza la sfarsitul anului trecut (sa respecte ciclul perfect de 6 ani). Dar cand au lansat super slimul a devenit clar ca mai trag de PS3 un pic. Poate in toamna asta vedem totusi si urmatorul PS.

  6. #546 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    La anu pe vremea asta il avem pe rafturi. Pana atunci, bucurati-va de exclusivitatile pe care le avem pana atunci.

  7. #547 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    La anu pe vremea asta il avem pe rafturi. Pana atunci, bucurati-va de exclusivitatile pe care le avem pana atunci.
    Se va lansa anul asta sigur. Si va fi si pe rafturi...daca tot se lanseaza.
    Cred ca romanii vor aduce consola spre vanzare cam tot in aceiasi perioada cu celelalte tari.

  8. #548 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Wanna bet?

    Cine pierde doneaza 20 euro.

  9. #549 SP
    Junior Member GoLd^'s Avatar
    Se lanseaza Playstation 4!!!

    Sony pregateste lansarea noi console de jocuri PlayStation 4 in luna mai a acestui an. Anuntul a fost facut de Hiroshi Sakamoto, deputy senior general manager of Home Entertainment la Sony, intr-un interviu pentru site-ul Emol, citat de BGR.
    Sakamoto a spus ca noua consola va aduce multe noutati importante, insa ca, pentru a le afla, va trebui sa asteptam pana in luna mai.
    Noua consola de jocuri PlayStation va veni cu specificatii spectaculoase dar si cu un sistem de protectie care va face imposibila rularea jocurilor copiate.
    Noua consola, cu nume de cod Orbis, va primi un procesor AMD x64 CPU si o placa video AMD Southern Islands GPU care permite jocuri la o rezolutie de 4096 x 2160 pixeli, in Full HD si 3D.
    PlayStation Orbis va rula jocurile de pe Blu-ray disc dar si de pe PlayStation Network, acolo unde vor fi disponibile toate titlurile compatibile cu noua consola.
    Interesant este ca, pentru a preveni pirateria, jocurile nu vor putea fi accesate decat daca utilizatorul are conexiune de internet si inregistreaza codul jocului pe PlayStation Network.
    Si Microsoft pregateste un asemenea filtru pentru viitoarea consola Xbox.
    Asadar aceasta consola vine cum nu se poate mai bine pentru fanii Pro Evolution Soccer in primul rand, Konami anuntand de mai mult timp ca noul PES 2014 va avea un motor grafic total schimbat iar jocul va fi pregatit sa ruleze pe PS4.
    Asteptarile sunt destul de mari, ramane insa sa vedem daca fanii consolei PS vor fi multumiti.

    Stirea a fost pusa pe net acuma 6 ore...deci ar trebui sa fie cat-de-cat oficiala

  10. #550 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Într-adevăr Hiroshi Sakamoto a făcut aluzii că PS4 va fi lansat "soonish". Dar restul sunt doar o altă adunătură de zvonuri, ca de exemplu "rezolutie de 4096 x 2160 pixeli, in Full HD si 3D". Păi ori e 4K, ori Full HD.

    La fel și "un sistem de protectie care va face imposibila rularea jocurilor copiate.". Deocamdată e doar un patent și nu știm dacă Sony chiar are de gând să îl introducă sau nu. Nu cred că sunt destul de idioți sau fumați încât să riște așa ceva și să își piardă jumătate din potențialii clienți.

  11. #551 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar

    Re: Playstation 4

    In nici un caz anul acesta. (cu o mica sansa pt decembrie)

    Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

  12. #552 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Eu zic că e aproape sigur că anul ăsta îl anunță. Vor să aibă un avantaj înaintea Xbox-ului, așa că e destul de posibil să îl vedem pe rafturi prin decembrie.

  13. #553 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by Sadismek View Post
    Eu zic că e aproape sigur că anul ăsta îl anunță. Vor să aibă un avantaj înaintea Xbox-ului, așa că e destul de posibil să îl vedem pe rafturi prin decembrie.
    Preconizez ca o sa apara ceva mai devreme,in octombrie .

  14. #554 SP
    Member Sadismek's Avatar
    De ce tocmai în octombrie?

  15. #555 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    PS4: Sony Will Let Microsoft Make First Move - IGN

    Daca vor ca sa castige teren,ar fii bine pentru ei sa o lanseze primii.

  16. #556 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Primele detalii oficiale vor fi in Mai, anuntare cu fast in Iunie (E3 probabil) , lansare in Octombrie. Am zis !!!

  17. #557 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Eu propun sa se inchida threadul pana avem ceva oficial...nu vad decat flame-uri sau in cel mai bun caz intepaturi si trolling...hai sa ne facem ca vorbim...

  18. #558 SP
    Member Dell 17's Avatar

  19. #559 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Eu propun sa se inchida threadul pana avem ceva oficial...nu vad decat flame-uri sau in cel mai bun caz intepaturi...hai sa ne facem ca vorbim...
    Există ceva "aproape" oficial...

    Quote Originally Posted by iPaul View Post
    PS4: Sony Will Let Microsoft Make First Move - IGN

    Daca vor ca sa castige teren,ar fii bine pentru ei sa o lanseze primii.
    Sony o să repete greșeala pe care au făcut-o și cu PS3-ul. Sper ca de data asta să nu le fie fatală. Și oricum, cum naiba să îți fure cineva specificațiile?! Astea nu sunt chestii pe care le poate face cineva într-o vară. Durează ani întregi. God dammit Sony!!!

  20. #560 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Eu propun sa se inchida threadul pana avem ceva oficial...nu vad decat flame-uri sau in cel mai bun caz intepaturi si trolling...hai sa ne facem ca vorbim...
    Asta e ca si cum ai inchide orice thread legat de jocuri care inca nu au aparut...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 903 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 78 128 528 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts