Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 423 of 903 FirstFirst ... 323 373 413 421 422 423 424 425 433 473 523 ... LastLast
Results 8,441 to 8,460 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #8441 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

    Clubul PlayStation 4

    Quote Originally Posted by micul_ View Post
    PS+ am mai avut pe contul meu. Dar nu cumpărat. Dacă îți amintești au fost niște probleme și nu mai mergea PSN-UL iar atunci am primit un cont plus ca "despăgubire". Oricum consola o voi lua la pachet cu un joc. Vroiam să aștept FIFA15 dar nu mai rezist. Tentația e mare

    ---------- Post added 25-08-2014 at 06:57 ----------


    Bundle și vreau. Oricum pe o lună cât e un cont plus?
    1 luna = 10$

    http://www.theverge.com/2014/8/24/60...-entertainment

    Eu zic ca au intrecut gluma baietii astia si se pare ca ar avea ceva de impartit cu cei de la Sony.

    L.E:http://www.gamesreviews.com/news/08/...ple-fix-found/

  2. #8442 SP
    Member MrGad3tGuy's Avatar

  3. #8443 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Am incercat si eu sa joc tot ce aveam digital, inclusiv demo-uri si toate erau locked. Am si scos bifa de la connect to internet poate asa merge ceva. Degeaba. Imi spunea ca internet Connection is off.

  4. #8444 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Am reusit sa ma conectez , cel putin il vad online pe styngX.

  5. #8445 SP
    Member MrGad3tGuy's Avatar
    UPDATE: The PlayStation Network and Sony Entertainment Network are back online and people can now enjoy the services on their PlayStation devices. The networks were taken offline due to a distributed denial of service attack. We have seen no evidence of any intrusion to the network and no evidence of any unauthorized access to users’ personal information.
    In light of today’s issue, the networks will not undergo the regularly scheduled maintenance, which was planned for Monday, August 25. We will provide an update shortly for when the maintenance will be rescheduled.
    We sincerely apologize for the inconvenience caused by this issue. Thanks for your patience and support.

    Update: PlayStation Network is Back Online – PlayStation.Blog

  6. #8446 SP
    Junior Member radu.cristian's Avatar
    Mi-am facut un cont nou de UK si nu intra in PS Store; ramane la "Please wait..."
    Asa e si la voi?

    --

    Solved, i-am dat un restart si vad ca a luat-o.

  7. #8447 SP
    Junior Member RAWGXG's Avatar
    Salutari, tocmai ce mi-am luat un PS4 si vreau sa-mi fac un cont de PSN. Imi cere home address si vreau sa pun o adresa din UK pentru a putea cumpara PS + de UK. Pot sa pun orice adresa?

  8. #8448 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Da sa fie valida, incearca adresa un hotel

  9. #8449 SP
    Junior Member RAWGXG's Avatar
    Multumesc mult!!!

  10. #8450 SP
    Member micul_'s Avatar
    La Altex vad ca pachetul cu Last of Us e la 1800 RON. O ofertă mai bună știți? Nu am banii cash îl voi lua cu un card Avantaj.

  11. #8451 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Clubul PlayStation 4

    La orange cauta pe threadul de console si accesorii la preturi bune. Se termina in cateva zile promotia si au si card avantaj. Am un post acolo

  12. #8452 SP
    Junior Member radu.cristian's Avatar
    Filmele de pe PS Store au ceva subtitrari?

  13. #8453 SP
    Member legokid220's Avatar
    bai chiar si eu ma intrebam asta...
    oricat de bun m-as crede la engleza .. parca tot mai buna e o subtitrare la film.

  14. #8454 SP
    Member MSlv's Avatar
    merge sa iei filme de pe store fara proxy de us/uk?

    Quote Originally Posted by legokid220 View Post
    oricat de bun m-as crede la engleza .. parca tot mai buna e o subtitrare la film.
    Foarte adevarat. Cred ca e si din obisnuinta, si de-a lungul anilor se creeaza o dependenta Singurul plus categoric al subtitrarilor e ca poti intelege ce spune lumea indiferent de cat de mormait, rapid sau cu accent sunt spuse replicile.

  15. #8455 SP
    Junior Member radu.cristian's Avatar
    WTF, nu vede filme de pe un stick usb?! Nici poze, nimic?!

  16. #8456 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by OEE View Post
    Asta nu e adevarat, am jucat ieri Killzone, Resogun si Pixeljunk fara probleme si pe toate le am digital.
    Quote Originally Posted by dinamovistu View Post
    Am incercat si eu sa joc tot ce aveam digital, inclusiv demo-uri si toate erau locked. Am si scos bifa de la connect to internet poate asa merge ceva. Degeaba. Imi spunea ca internet Connection is off.
    Poate nu ai consola setata primary? Altfel nu mai inteleg nimic, unii spun ca merge, altii nu, aia pe ign in review au scris: daca nu ai net poti sa joci doar ce ai pe disc. O sa vizitez un amic sa testez

  17. #8457 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Eu nu am setata consola ca primary. E a unui prieten si am jocurile instalate pe contul meu. Faza e ca atunci cand incerc sa o este zica primary imi spune ca am deja un PS4 setat ca primary. Probabil a fost consola returnata in februarie. De unde pot sa dezactivez consola vechi ca si primary?

  18. #8458 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Poate nu ai consola setata primary? Altfel nu mai inteleg nimic, unii spun ca merge, altii nu, aia pe ign in review au scris: daca nu ai net poti sa joci doar ce ai pe disc. O sa vizitez un amic sa testez
    Este primary si contul nu este folosit pe alte console. Singurul joc care nu mi-a functionat este FF14, dar deh, ala e MMO.

    ---------- Post added 25-08-2014 at 12:33 ----------

    Quote Originally Posted by dinamovistu View Post
    Eu nu am setata consola ca primary. E a unui prieten si am jocurile instalate pe contul meu. Faza e ca atunci cand incerc sa o este zica primary imi spune ca am deja un PS4 setat ca primary. Probabil a fost consola returnata in februarie. De unde pot sa dezactivez consola vechi ca si primary?
    intra pe https://account.sonyentertainmentnetwork.com cu contul tau, te duci la devices si poti sa o dezactivezi de acolo.

  19. #8459 SP
    Member dtancu's Avatar
    Mie nu mi-a mers nimic digital cat a fost PSN UK down.

  20. #8460 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Intra de pe PC pe site-ul www.store.sonyentertainmentnetwork.com. Acolo te duci la profil și îți apar toate consolele care sunt activate. Se poate dezactiva de pe PC (o data la 6 luni) tot ce ai înregistrat

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Today, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts