Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 433 of 903 FirstFirst ... 333 383 423 431 432 433 434 435 443 483 533 ... LastLast
Results 8,641 to 8,660 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #8641 SP
    Member dtancu's Avatar
    US e mai ieftin dar la multiplayer vei fi blocat pe regiune US. Nu la toate jocurile, dar la unele.

  2. #8642 SP
    Member rhadoo69's Avatar
    Aha, deci asta era smecheria cu jocurile care sunt pe diverse regiuni... Multumesc.

  3. #8643 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by dtancu View Post
    US e mai ieftin dar la multiplayer vei fi blocat pe regiune US. Nu la toate jocurile, dar la unele.
    Aaam n-am mai auzit sa se inample asta.Poti explica te rog??

  4. #8644 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    e vb si de DLC

    uite exemplu concret : eu mi-am comandat la ALTEX - FIFA 15 + DLC - bonusuri de 15 dolari la precomanda pt UT - e versiunea PAL UK .

    eu am cont de US .

    Cand o sa intru in joc daca imi cumpar PS + de US si DVD - FIFA 15 - UK Pal - imi pot downloada normal DLC-urile ? tinand cont ca eu o sa iau PS+ de US si DVD-ul de FIFA e de UK ?

    Si o sa ma pot juca pe ce servere ? de UK sau de US .. sau nu o sa ma pot juca ?

    deci am si eu dileme din astea ... ce sa fac ... dar o sa imi activez cele 14 zile gratuite cand cumpar Fifa .. probez - si dupa vad unde imi fac PS+

    asta e solutia mea

  5. #8645 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Jocurile cumpărate din Romania au nevoie de cont UK pt DLC

  6. #8646 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Jocurile cumpărate din Romania au nevoie de cont UK pt DLC
    cum ziceam .. complicata situatie nu ?

    si ca sa downloadez DLC-ul imi trebuie PS+ de UK deci ? sau merge sa downloadez DLC doar cu cont de UK si Internet ?

  7. #8647 SP
    Member rhadoo69's Avatar
    Perfect! Atunci Ps Plus UK sa fie.

  8. #8648 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Cgx View Post
    cum ziceam .. complicata situatie nu ?

    si ca sa downloadez DLC-ul imi trebuie PS+ de UK deci ? sau merge sa downloadez DLC doar cu cont de UK si Internet ?
    Doar cont UK si internet, PS Plus doar pt MP, nu conteaza zona, de ex., daca iti cumperi PS Plus pe US poti sa te joci online si de pe un cont de Romania

  9. #8649 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    Deci recomandarea este cont de US pt PS+ , si FIFA 15 + DLC de UK DVD PAL - si pot face cam orice . 165+260= 425 ron

    nu e rau . de abia astept FIFA 15 . for the good of the game

    pot sa imi iau de acum de pe allmediaro PS+ si sa il activez doar cand vine fifa - peste 3 saptamani - sau codul ala are si el o valabilitate anume ?

    in caz ca stiti asta

  10. #8650 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Are o anumita valabilitate pana cand trebuie introdus, dar de obicei e destul de lunga (mai mult de 1 an, din ce stiu eu). Deci, poti sa-ti iei linistit codul acum si sa-l introduci peste 1-2 luni.

  11. #8651 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    nu mai induceti oamenii in eroare va bagati ps+ unde vreti iar dlc merg cumparate oricum (poti avea ps+ pe us ,cumperi joc din altex apoi dlc dp uk ,sau cumperi joc digital us si dlc tot de acolo).Ps+ conteaza ca mai sunt discounturi dar nu asa semnificative

  12. #8652 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    1.76 update

    stabilitate cica.

  13. #8653 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ah, deci nu are rost sa-i mai pun picioruse

  14. #8654 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    1.76 update

    stabilitate cica.
    Au inceput sa ma plictiseasca cu "una-doua, update de stabilitate". Noroc ca n-are decat vreo 200MB... Dar puteau sa adauge si ei asa, cate un mic feature, nu sa pastreze totul pt. 2.0 si in rest "improves system stability"...

  15. #8655 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Cred că vor să ne dea pe spate.

  16. #8656 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cu ceva ce poate deja un PS3?

  17. #8657 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Pai avea alta arhitectura sistemul ps3

    ---------- Post added 03-09-2014 at 11:24 ----------

    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Au inceput sa ma plictiseasca cu "una-doua, update de stabilitate".
    pe mine ma enerveaza intervalul lor de mentenanta, cu update-ul e ok 2-3 minute si e gata.

  18. #8658 SP
    Member micul_'s Avatar
    Aveți idee consola știe 4k? Un prieten m-a speriat că nu știe și problema ar fi unitatea optica.

  19. #8659 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    The PS4 supports 4K output, but only for photos and videos, not games. PS4 games do not work on 4K.

    PS poate in viitor câteva joculețe indie

  20. #8660 SP
    Member micul_'s Avatar
    Așa și când vor ieși jocuri în 4k ce facem? Asta va mai dura știu... Dar totuși...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts