Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 448 of 903 FirstFirst ... 348 398 438 446 447 448 449 450 458 498 548 ... LastLast
Results 8,941 to 8,960 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #8941 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Salutare ! Doresc sa imi cumpar o consola si nu stiu ce alegere sa fac intre PS4 si Xbox One. As dorii daca se poate sa imi spuneti CE ARE UNA si CE NU ARE ALTA.
    De exemplu am iteles ca daca iti achizitionezi Xbox One poti sa te joci si sa filmezi si sa si inregistrezi vocal in acelasi timp, este adevarat? Pe PS4 nu se poate asa ceva ?
    Si as mai avea o intrebare, in cutia de la PS4 se afla si un Cablu pentru incarcarea manetelor, la Xbox One se afla asa ceva ?

  2. #8942 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Ai un cod pe care trebuie sa îl introduci la redeem Codes. Și asta e tot

    ---------- Post added 29-09-2014 at 10:35 ----------

    Pentru ca ești pe forumul de ps4, cred ca majoritatea ți-am recomanda aceasta consola.

  3. #8943 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    Multumesc, am inca o intrebare acum imi faceam contul de paypal , e adevarat ca pot face plati prin paypal fara sa alimentez contul ? adica mi se iau banii direct din cardul de debit ? Ca din pacate am optiunea asta de plata si sunt cam novice . MErci !

  4. #8944 SP
    Member gabytro's Avatar
    Pt achizitii de pe playstation store cumpara psn card de pe amazon si plateste cu ele. (Carduri valorice).
    Daca folosesti alta metoda iti baneaza consola

  5. #8945 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    eu voiam sa folosesc metoda asta : Clubul PlayStation 4 | Single Post View
    si nu doresc sa cumpar nimic de pe store , era vorba despre subscription la ps + ...

    ---------- Post added 29-09-2014 at 10:23 ----------

    S-a rezolvat multumesc !

    codul de PS+ poate fi folosit si pe PS3 ? sau doar pe PS4 ?

  6. #8946 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Pe orice consola, fie ea ps3,ps4 sau vita

  7. #8947 SP
    Member vallio's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    Salutare ! Doresc sa imi cumpar o consola si nu stiu ce alegere sa fac intre PS4 si Xbox One. As dorii daca se poate sa imi spuneti CE ARE UNA si CE NU ARE ALTA.
    De exemplu am iteles ca daca iti achizitionezi Xbox One poti sa te joci si sa filmezi si sa si inregistrezi vocal in acelasi timp, este adevarat? Pe PS4 nu se poate asa ceva ?
    Si as mai avea o intrebare, in cutia de la PS4 se afla si un Cablu pentru incarcarea manetelor, la Xbox One se afla asa ceva ?
    Se poate "filma/inregistra" pe ambele console atata timp cand iei consola cu Kinect/PS camera. Poti face streaming de pe ambele console pe TWICH, dar am impresia ca XB1 are calitatea mai buna 720P nu sunt sigur.Vei gasi la PS4 cablu de incarcare, la XB1 este cu baterii AAA si nu ai ce sa incarci decat sa iti un play & charge kit.
    XB1 mi se pare mult mai bine intregrat pe partea de multimedia (filme mp3 youtube etc.), iar PS4 se orienteza mai mult spre gaming.
    Pentru XB1 apar update-uri de firmware din ce am vazut din luna in luna, iar la PS4 ultimul update a fost in aprilie parca 1.70.Acum nu prea poti faci o comparatie trebuie vazut ce aduce in plus si noul firmware 2.0 care trebuie sa apara acum in toamna.

  8. #8948 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    Salutare ! Doresc sa imi cumpar o consola si nu stiu ce alegere sa fac intre PS4 si Xbox One. As dorii daca se poate sa imi spuneti CE ARE UNA si CE NU ARE ALTA.
    De exemplu am iteles ca daca iti achizitionezi Xbox One poti sa te joci si sa filmezi si sa si inregistrezi vocal in acelasi timp, este adevarat? Pe PS4 nu se poate asa ceva ?
    Si as mai avea o intrebare, in cutia de la PS4 se afla si un Cablu pentru incarcarea manetelor, la Xbox One se afla asa ceva ?

    Criteriile cele mai importante in alegerea unei console sunt: Jocurile si Prietenii.
    Vezi ce jocuri vrei sa joci si vezi pe care din ele il poti juca in conditiile cele mai bune. Daca joci si online vezi ce joaca prietenii tai ca sa poti sa li te alaturi.
    Restul sunt basme.

    ps: update-uri sunt destule si la ps4, nu a fost ultimul in aprilie.

  9. #8949 SP
    Member ovydik's Avatar
    Am avut ghinionul ca aseara in timp ce caram intr-o geanta de laptop ps4-ul la masina,mi s-a rupt breteaua si implicit mi-a cazut consola pe scari si mi s-a spart capacul de la hdd (partea lucioasa).pe net vad ca se gasesc doar editii limitate care costa 180$+ (wtf?).credeti ca daca contactez service-ul sony din .ro am vreo sansa sa mi-o aduca?am vazut ca in japonia costa max 10$.

  10. #8950 SP
    Member dumibalamuc's Avatar
    Mi a ajuns si mie azi consola alba cu destiny de la altex

    Nu trrbuia sa am si un certificat de garantie in cutie ?!
    Am doar factura atasata de cutie
    Trebuie sa i sun cumva sa mi elibereze garantia ?!
    Multumesc

  11. #8951 SP
    Member gabytro's Avatar
    vezi pe mail..cei de la emag acolo trimit si factura si garantia..poate e si la altex la fel

  12. #8952 SP
    Member dumibalamuc's Avatar
    Nu am primit nimic pe mail

  13. #8953 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Te duci intr-un magazin cu factura si il primesti acolo, stiu, cam aiurea...

  14. #8954 SP
    Member dumibalamuc's Avatar
    Ok mersi

  15. #8955 SP
    Member ovydik's Avatar

    Clubul PlayStation 4

    Eu am primit pe mail si de la altex,daca nu da-le tu unul si o trimit.mai lejer decat sa te plimbi prin magazine

  16. #8956 SP
    Member dumibalamuc's Avatar
    Nu aveam de gand sa ma duc cu consola dupa mine
    Doar cu factura , si cred ca e de ajuns

  17. #8957 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Doar factura man

  18. #8958 SP
    Member dumibalamuc's Avatar
    Gata s a rezolvat ! Mersi

  19. #8959 SP
    Member SavePluto's Avatar
    Abia acum ca am citit topicul asta, am observat ca nici eu nu am act de garantie la PS4 destiny bundle.
    Am doar factura , habar nu am cum nu am observat pana acum. Am trimis acum un mail la Media Galaxy sa vad daca mi se trimite online sau trebuie sa merg in magazin. Sper sa nu fie problema ca nu am observat pana acum.

  20. #8960 SP
    Junior Member vladvlad178's Avatar
    Salut,tocmai am facut o plata pe cdkeys.com pt ps plus 365 day Subscription,ei codul trebuie sa mi-l trimita prin mail,sau il gasesc in confirmarea de pe contul de paypal?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts