Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 547 of 903 FirstFirst ... 47 447 497 537 545 546 547 548 549 557 597 647 ... LastLast
Results 10,921 to 10,940 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #10921 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    La urmatorul Store Update, adica 4 Februarie.

  2. #10922 SP
    Junior Member cristianiulian's Avatar
    Multumesc. Deci miercurea, ca am inteles ca in ultima miercuri din luna anunta urmatoarele jocuri.

    Asa ca in prima miercuri din luna este primul update.

    Multumesc pt info.

  3. #10923 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by cristianiulian View Post
    Multumesc. Deci miercurea, ca am inteles ca in ultima miercuri din luna anunta urmatoarele jocuri.

    Asa ca in prima miercuri din luna este primul update.

    Multumesc pt info.
    No problem.

    Store-ul se updateaza in fiecare saptamana miercurea, si o data cu update-ul vin si jocurile de PS+ .

  4. #10924 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Singurul meu cont de PSN este cel de UK. In momentul asta, sunt tentat sa imi fac inca doua : unul de US si unul de RO. Cel de US il vreau fiindca acolo preturile sunt mai bune, iar pe cel de RO as vrea sa il fac fiindca pot plati direct cu cardul. Pot sa cumpar de pe cel de US (cu card prepay) si de pe cel de RO (cu card de credit), dar sa le joc pe cel de UK, unde am si PS+ ?

  5. #10925 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Da, poti. Setezi toate conturile primary si joci ce vrei, oriunde.

  6. #10926 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by laur7seas View Post
    salutare baieti,o intrebare simpla scurta legata de conturi...Am cont de uk de cand aveam ps3,acum as dori sa ma mut pe psn ro,care sunt pasii?pot sa portez id din uk pe ro?nu de alta dar nu as vrea sa pierd trofeele!!!Va rog daca se poate sa imi dati un sfat ,as fi recunoscator!!!
    Va salut si have a nice game...!
    Ce a zis tudomih + ce poti face e sa ai conturi pe ambele tari simultan

  7. #10927 SP
    Member flightcrank's Avatar

  8. #10928 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Pfiu, pentru un moment am crezut că e vorba de SCE nu SOE. :-))

  9. #10929 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar

  10. #10930 SP
    Junior Member darkshines's Avatar
    Dragi colegi vin si eu cu o alta intrebare stupida. Daca am contul creat pe UK, pot cumpara PS+ cu cod USA si activa pe contul meu de uk?
    Si a doua este daca pot gasi undeva ps+ coduri cumparabile valabil doar pe o luna... fiind student nu ma joc zilnic si rar am timp liber si ma joc cam o luna da, 2 ba, si nu are rost sa cumpar 3 luni degeaba.

  11. #10931 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    nu poti. orice cod facut pentru o regiune poate fi folosit doar pe regiunea respectiva. coduri ptr doar o luna se gasesc chiar pe ps store, dar mai nou ti se cer datele cardului pentru achizitie chiar daca ai bani in wallet.

    mai poti cumpara o luna de PS+ UK de aici:

    http://www.cdkeys.com/playstation-ne...y-subscription

  12. #10932 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Salutare. Un prieten vrea sa cumpere un PS4 second hand cu niste jocuri deja pe HDD. Intrebarea mea este daca isi cumpara consola o sa poata accesa jocurile cu alt cont pe aceeasi consola?

  13. #10933 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    da, atata timp cat consola ramane activa si pe contul vechi (cel cu jocurile).

  14. #10934 SP
    Member dan1703's Avatar
    Salut! De astazi sunt si eu fericitul posesor de ps4(daca sunteti cativa care joaca gta v si vor sa facem curse in playeri multi, lasati aici psn name-ul) asta daca nu exista deja vre-o sectiune special...as vrea sa va intreb ce imi recomandato intre dyng light h1z1 sau dayz...mai mult ca multiplayer pentru a fi jucat cu prietenii...am auzit ca seamana intre ele si de aceea nu stiu ce sa aleg...the order cand apare exact? Si wolfenstien merita ca joc?

  15. #10935 SP
    Member nire's Avatar
    Salut, Wolfenstein merita, the Order apare pe 20.

  16. #10936 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    cateva update-uri (printre care precomanda pentru Mortal Kombat X si free beta trial pentru Battlefield Hardline):

    PlayStation Store Update – PlayStation.Blog

    Play the Battlefield Hardline open beta today on PS3 and PS4 - PlayStation.Blog.Europe

  17. #10937 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Salut
    Am si eu o intrebare : Daca eu cumpar un joc in format digital de pe ps store eu pot sa îl joc fata conexiune la internet?


  18. #10938 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    da poti

  19. #10939 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Multumesc pentru raspuns

  20. #10940 SP
    Junior Member Vespa's Avatar
    Salut
    daca am cumparat un joc din romania pot sa cumpar add-onurile de pe contul de us
    sau doar de pe contul de ro?
    ms

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Today, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts