Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 687 of 903 FirstFirst ... 187 587 637 677 685 686 687 688 689 697 737 787 ... LastLast
Results 13,721 to 13,740 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #13721 SP
    Member seven1994's Avatar
    Cele cu jack se conecteaza la controller,cele wireless,care sunt compatibile,la consola

  2. #13722 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Daca tot suntem aici , astea cum se conecteaza !?

    Casti gaming SONY Gold Wireless Stereo PS4, negru-albastru | ALTEX

    iar microfonul unde este ?!

    ma bate si pe mine gandul sa renunt la casca cu care a venit consola..

  3. #13723 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Astea vin cu un mic USB key pe care il pui in consola/PC si castile se vor conecta automat. Microfonul e in casca stanga si e directional, astfel incat daca pui invers castile dintr-un motiv sau altul nu se va auzi la fel de bine.

  4. #13724 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Gasesc doar Sony Wireless 2.0 la 80€ si TB P12 la 60€ + Shadow of Mordor GOTY. Enervant ca nu le pot asculta si mai multe modele nu sunt, saracie mare. Sa comand de pe net nu pot..

  5. #13725 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    aham, pai si de ce mai are jack nea tudy ?!

    am inteles ca de acolo te conectezi in controller.. asta e valabil atunci cand folosesti partyul sau ce rost are ?!

    ce-mi place la astea gold ca au aplicatia aia sa-ti setezi sunetul in functie de ce joci ( ca de exmplu in cazul meu pt shootere)

    ---------- Post added 02-12-2015 at 19:54 ----------

    L.E.

    cred ca jack-ul este valabil doar pt PSvita..
    l.e.
    am gasit

    "Gold Headset can function as standard wired headphones with an MP3 player, phone, or really any other device. While you won't get virtual surround sound through a headphone jack, the two-channel stereo playback is quite solid. "

  6. #13726 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Intrarea de 3.5mm din casti este pentru atunci cand doresti sa le folosesti cu fir la un device precum un telefon sau tableta, chiar PS Vita care nu au intrare USB pentru key-ul ala USB.

  7. #13727 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    dap , merci !

    e clar ce-mi aduce mosu'

  8. #13728 SP
    Junior Member Hawkeye1103's Avatar
    Cred ca dacă dai un search pe Youtube găsești un review și la TB și la alea Sony zic și eu

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  9. #13729 SP
    Banned Templier's Avatar
    am si eu o intrebare :

    dupa ce terminati un joc pe PS4 si il vindeti ce faceti cu partea salvata pe consola, o stergeti sau lasati acolo jocul ( partea aia de X Giga ) ?

  10. #13730 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Eu o sterg. O data ce am terminat jocul, fisierele respective sunt inutile. Doar anumite save-uri mai tin.

  11. #13731 SP
    Member Mousey's Avatar
    Yep. N-am loc să țin instalate jocurile pe care le am, dar mai pe alea ce le-am dat .

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

  12. #13732 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

  13. #13733 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Am si eu o nelamurire. Am avut Until dawn pe care l-am terminat, vandut acum 2 luni si dezinstalat.
    De curand am luat din nou jocul si am ramas surprins ca am 0 colectibles, 0 tokens etc. Din cate stiu, dupa uninstall raman salvarile local. Sau ma insel eu?

  14. #13734 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Nu mai retin exact, dar daca incepi jocul cu new game, nu or sa-ti apara colectibles. Ai chapter select deblocat?

  15. #13735 SP
    Member bdevil's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    Daca tot suntem aici , astea cum se conecteaza !?

    Casti gaming SONY Gold Wireless Stereo PS4, negru-albastru | ALTEX

    iar microfonul unde este ?!

    ma bate si pe mine gandul sa renunt la casca cu care a venit consola..
    Au un dongle usb cu care comunica castile wireless. Sunt ok, le am eu, nu te astepta la o calitate a sunetului de fidelitate mare, insa sunt foarte practice. Eu le-am luat pentru ca aveam nevoie de microfon si casti pe un singur USB, mi s-au si rupt, au un plastic casant, le-am lasat la garantie sa vad ce fac Mediagalaxy, ori le repara ori imi dau altele ... ori raman cu ele in stadiul acesta. Microfonul este incorporat in casca stanga, mic-ul e de calitate super ok, ai volume pentru chat / game separat si niste preset-uri pentru cateva jocuri. Exista si o aplicatie pentru PS4 la ele.

  16. #13736 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Quote Originally Posted by SeikQ View Post
    Nu mai retin exact, dar daca incepi jocul cu new game, nu or sa-ti apara colectibles. Ai chapter select deblocat?
    Am chapter select deblocat insa nu am continue game. Il incepusem pentru a doua oara de la capitolul 4 ( fara sa dau new game) si aveam 90% din collectibles. Fara sa dau new game, acum este gol.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk

  17. #13737 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Ah collectibles..

  18. #13738 SP
    Member Mousey's Avatar
    A reușit cineva să joace Doom Alpha? Eu am stat jumate de ora în find match și nu mi-a găsit nimic...

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

  19. #13739 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    O recomandare despre acest joc Deadpool PS4 | ALTEX ? L-a jucat cineva, isi merita banii sau e pierdere de timp si bani ?

  20. #13740 SP
    Member musat's Avatar
    Jocul a aparut prima data pe PS3, versiunea de PS4 este refacuta dupa acea versiune, dar jocul este SUPER. Cel putin mie mi-a placut. Deadpool este mortal, plin de glume si multa actiune.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts