Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 686 of 903 FirstFirst ... 186 586 636 676 684 685 686 687 688 696 736 786 ... LastLast
Results 13,701 to 13,720 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #13701 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    IP nou cu un protagonist principal femeie ...

  2. #13702 SP
    Member abrakadaver07's Avatar
    A incercat cineva aplicatiile pentru filme? Mai exact Filmbox si Mubi?

    La Filmbox nu imi merge promo-ul, mi-e sa nu patesc la fel si cu filmele. Macar la Mubi ai un trial, pe care cred ca o sa-l incerc maine.

  3. #13703 SP
    Member musat's Avatar
    @faststrike : Cand te joci regulat (zi de zi) lasi consola in rest mode pentru a evita "problemele" de tipul asta. Se descurca singura cu update-urile daca o lasi in rest mode.

  4. #13704 SP
    Junior Member faststrike's Avatar
    Da stiu cum e treaba cu restmode. Insa am precizat, tocmai cumparasem jocul si nu poti intra in el fara instalare si update...anyway 18 gb + in 1 h 50 de minute mi se pare fair. Intrebarea mea : am hard de 500 gb ... nu il schimb in momentul de fata , insa cand nu mai am spatiu si dezinstalez un joc pentru a instala altul se sterg si updateurile ? Sau cand revin la jocul respectiv stau iar sa instalez uldateurile.... credca raman doar salvarile update.ul nu....

  5. #13705 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Ca tot veni vorba de HDD. Am nevoie sa-l schimb. Ce imi recomandati ? Chiar se simte diferenta dintre un hdd si un sshd ? De asemenea, se simte diferenta dintre 5400 si 7200 rpm? Buffer?

    Multumesc.

  6. #13706 SP
    Junior Member faststrike's Avatar
    Da, am intrebat si eu. Se simte diferenta, au confirmat toti. Plus ca daca ai varianta de 500 gb ca mine e mevoie de cel putin 1 tb....am 3 jocuri si hardul e full aproape jumate....plus ca daca dezinstalezi un joc sa bagi altul, iti raman salvarile, dar daca revii la el astepti iar sa se downloadeze ultimele updateuri....

  7. #13707 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Un articol foarte bun in care se pot vedea diferentele de performanta intre tipuri diferite de hard diskuri.
    http://www.eurogamer.net/articles/di...our-ps4-to-2tb

  8. #13708 SP
    Member xenocid's Avatar
    Explicati-mi si mie ca tot il laudati: Bloodborne e un fel de hack & slash ca Bayonetta dar cu "less boobs" ?

  9. #13709 SP
    Member Striker09's Avatar
    Exista vreo modalitate prin care mulți salvările? Sau sunt în cloud și el când își face update revii de la momentul în care l-ai lăsat?

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk

  10. #13710 SP
    Junior Member alexandrupaul's Avatar
    Quote Originally Posted by Striker09 View Post
    Exista vreo modalitate prin care mulți salvările? Sau sunt în cloud și el când își face update revii de la momentul în care l-ai lăsat?

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
    Daca ai ps plus ti le salveaza automat in cloud (trebuie sa verifici totusi).
    Daca nu le poti salva pe usb.
    Uita-te la Setting -> Application Saved Data Management si iti dai seama

  11. #13711 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Poți să le salvezi și pe un stick USB, pe langa cloud dacă ai plus.

  12. #13712 SP
    Member Striker09's Avatar
    Aha. Avem PS+. Merci.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk

  13. #13713 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Quote Originally Posted by xenocid View Post
    Explicati-mi si mie ca tot il laudati: Bloodborne e un fel de hack & slash ca Bayonetta dar cu "less boobs" ?
    Nu chiar. Are si elemente RPG.. Nu spamezi un buton si omori inamicii. Trebuie sa fiii foarte atent la combat ca mori repede. Asta il face mai greu pana te inveti cu combatul. Daca Demon Souls era defensiv, Bloodborne este ofensiv. Singurul joc de care stiu eu in care nu trebuie sa fugi cand esti pe moarte

  14. #13714 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    E chiar RPG de-a dreptul. Si nu prea e comparabil cu Bayonetta, exceptand perspectiva 3rd person si japonezismele.

  15. #13715 SP
    Senior Member Danny's Avatar

    Clubul PlayStation 4

    Cum functioneaza aceste casti pentru PS4? Ma joc foarte mult la monitor care are Jack dar sunetul e groaznic din toate punctele de vedere. Nu am pic de bass, doar inalte si ceva medii care sunt deranjante...

  16. #13716 SP
    Member musat's Avatar
    Care căști?

  17. #13717 SP
    Junior Member Hawkeye1103's Avatar
    Cred ca se refera la alea pe Bluetooth.
    Dar mai greu cu exprimatul

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  18. #13718 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar

  19. #13719 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Headset-urile care sunt compatibile cu PS4, gen Sony Gold, Turtle Beach, Tritton etc. Din cate am vazut, Sony Gold sunt wireless pe cand unele TB-uri sunt wired, se conecteaza la controller?

  20. #13720 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Depinde de model, unele se conecteaza la consola, altele la TV, unele pot fi conectate la controller, etc.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts