Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 586 of 903 FirstFirst ... 86 486 536 576 584 585 586 587 588 596 636 686 ... LastLast
Results 11,701 to 11,720 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #11701 SP
    Member seven1994's Avatar
    Eu am casti de telefon,am incercat si castile de gaming siberia si chatul mi se aude in ambele casti

  2. #11702 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ciudat, eu stiu ca chatul nu merge decât intr-o singura cască, sunetul jocului e stereo

  3. #11703 SP
    Member seven1994's Avatar
    Deci eu acum am incercat si siberia se aude in ambele casti.Aveti doar chat sa se auda in casti sau all sounds?

  4. #11704 SP
    Member kingraa's Avatar
    Hai ca m-am conformat. Mi-am pus castile de la samsung. Merg, dar tot mai incantat as fi fost de o solutie cu casti standard. Nu le suport astea ce se baga in ureche. Nu stiu, tind sa-i dau dreptate lui Darwin cu teoria evolutionista. De 15 ani de cand sunt casatorit, parca mi s-a micsorat canalul auditiv. Cred ca e evolutia barbatului care e satul de gura femeii

  5. #11705 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Buna asta, hahahaha

  6. #11706 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am un cod pt Planetside 2 Beta, cei care-l doresc sa dea un pm.

    PS: zona 2

  7. #11707 SP
    Junior Member plesca_adrian's Avatar
    Cea de la telefon nu merge am incercat cu Nokia (raspuns la intrebarea incerca castile de la telefon pt ds4 ps4 )
    Cel putin nu microfonul . Eu personal folosesc o pereche de la Sony MDR-XB600 absolut perfecte . Fara mic.

  8. #11708 SP
    Member dan1703's Avatar
    Ba merge...

  9. #11709 SP
    Junior Member plesca_adrian's Avatar
    La mine nu a mers mic insamna ca sunt mai ghinionist.

    ---------- Post added 09-04-2015 at 19:07 ----------

    Sunt Nou pe site si in acest grup si as vrea sa cunosc jucatori romani sa creez un clan sau sa ma alatur unuia deja existent (bf4) id meu psn e
    ( plesca_claudiu ) farà paranteze puteti proba serverul meu bf4 ( server di plesca_claudiu ) si daca va place poate cream un grup nou cu jucatori stabili (pot da admin la jucatori frecventi ) si i schimbam numele cu ceva mai apropiat , daca va poate interesa trimitetimi mesaj de prietenie pe id ps4 unde specificati consol game server romanesc asa stiu ca eventualele cerei de prietenie sunt referitoare la acest anunt.

  10. #11710 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Am un cod pt Planetside 2 Beta, cei care-l doresc sa dea un pm.

    PS: zona 2
    Codul a plecat spre naz

  11. #11711 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Dar mai merge beta, am primit şi eu un cod pe contul de RO, am descărcat aplicaţia dar nu se conectează la server, e posibil să îi mai dea drumul.

  12. #11712 SP
    Junior Member EuGeniu's Avatar
    Baieti, salut, am si eu niste intrebari ref. la ps4
    1) cum sta gamepad-ul la capitolul calitate ? I se mai roade cauciucul de pe joystick-uri ?
    2) o intrebare prosteasca, dar totusi: in Romania sunt magazine, gen gamestop din SUA, care sa iti dea la schimb/ in chirie jocuri ?
    Multumesc anticipat

  13. #11713 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    1 - Am înţeles că au reparat problema stickurilor dar tot îţi recomand ORB pt. PS4.

    2 - Nu pot să mă abţin.

    În ce ţară trăieşti ?

  14. #11714 SP
    Junior Member EuGeniu's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post

    2 - Nu pot să mă abţin.

    În ce ţară trăieşti ?
    Am avertizat ca e o intrebare prosteasca )) Deci nu, mersi pt raspunsuri

  15. #11715 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Ca să îţi faci o imagine intră pe ebay să vezi câte tranzacţii la jocuri sh sunt în fiecare zi, în UK şi US.

  16. #11716 SP
    Junior Member plesca_adrian's Avatar
    kontrolfreak mai bune ca orice orb sau echivalent....

  17. #11717 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Probabil vroiai sa spui KontrolFreek.

  18. #11718 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    http://www.vg247.com/2015/04/10/sony...-ps4-features/
    Shuhei Yoshida is asking fans to direct their feature requests to*Toshimasa Aoki’s Twitter account. Aoki works on PlayStation 4 firmware updates and Project Morpheus.
    And already, a few requests have been sent his way. One feature that fans have been requesting is the ability to save screenshots uncompressed, similar to the way it’s done on Xbox One.

    PS4 captures screenshots and saves them in a compressed format, and fans would prefer if it saved them as (.png) to keep as much of the quality as possible.

    Aoki said*he will look into it. But there are plenty more requests coming his way on Twitter, so you now have another avenue to give feedback through.

  19. #11719 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    exista de mult PlayStation Romania ? eu doar acum l-am observat

  20. #11720 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Da, de anul trecut, oct, noiembrie dacă ţin eu bine minte.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts