Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 788 of 903 FirstFirst ... 288 688 738 778 786 787 788 789 790 798 838 888 ... LastLast
Results 15,741 to 15,760 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #15741 SP
    Member alexxx02's Avatar
    Va salut. Si-a updatat cineva ultimul firmware 4.05 de la SONY? Ceva pareri? Eu am consola slim de 1TB si nu stiu daca sa-i fac toate update-urile care ies. Ma gandesc ca la un moment dat consola o sa functioneze mai "greoi" cu atatea modificari.

  2. #15742 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Dacă nu-i faci update, nu te mai poți juca online, nu ai de ales.

  3. #15743 SP
    Member alexxx02's Avatar
    Nu joc online. Cel putin nu inca . Sunt mai mult cu jocurile offline, story-ul lor...

  4. #15744 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Nu exista asa ceva, nu e windows. Fa-le

  5. #15745 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Am facut si eu update acum la 4.0.5. Dupa update, surprize surprize: hdd-ul consolei like ****ing new, niciun joc instalat, etc.
    So, wtf just happen'? O sa-mi ia 100 de ani sa reinstalez tot ce aveam, jesus christ...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #15746 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    cand dai la info arata hddu gol?

  7. #15747 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Da man, e gol golut, nu mai am nimic pe el.

  8. #15748 SP
    Member alexxx02's Avatar
    Urat : eu sincer inca nu am curaj sa fac update-ul.(...am citit pe alte site-uri din strainatate ca multi au probleme cu noul firmware. Ba ca le merge greu sistemul, ba ca se incarca greu pe ps store si tot asa. Da sa-mi explice si mie cineva, cu ce ne afecteaza pe noi ce au facut chinezii? Am inteles ca au reusit sa ruleze emulator de nes (super mario). Cu ce ne afecteaza treaba asta?

  9. #15749 SP
    Member Sir Dinu's Avatar
    Daca stau logat cu 3 useri, UK, US si RO, deodata, pe consola, si la toate 3 conturi setata consola primary, e vreo problema? Ban, sau orice altceva?
    L.E. Am facut update-ul si nu pare sa fie vreo problema.
    Si cum opresc wandurile de la PS Move? Tin ceva apasat din butoane, sau cum?

  10. #15750 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Patch = no more linux

    Eu am facut update azi dimineata si nu are nimic.

  11. #15751 SP
    Junior Member BRiaN's Avatar
    Am facut si eu ieri update-ul la 4.05, nu am avut nici o problema.

  12. #15752 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Subscriu și eu, l-am făcut ieri pe la 3 după amiază. Nici o hibă până acum.

  13. #15753 SP
    Member tudort's Avatar
    Am făcut update aseară. Nimic schimbat în performanță la prima vedere. Consola se mișcă la fel ca înainte în meniuri. Parcă e un pic mai rapidă când folosesc home button dar atât.

    Sent from my HTC One M9PLUS using Tapatalk

  14. #15754 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Am facut updateul acum 2 zile.. nu e nici o problema..

  15. #15755 SP
    Member alexxx02's Avatar
    In situatia in care eu nu joc online, voi fii obligat sa fac acest update? Sau pot ramane la vechea versiune de firmware? Ma afecteaza cu ceva?

  16. #15756 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Dar de ce sa nu-l faci, nu inteleg. Pai multd jocuri iti vor cere updateul si nu vei avea acces la nimic ce inseamna psn sau internet. Incerca si vezi ce se intampla, daca iti convine mergi asa

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  17. #15757 SP
    Member alexxx02's Avatar
    Citisem pe site-uri din strainatate ca se misca mai greu cu update-ul asta...si de asta nu stiu ce sa fac . Din cate stiu, nu mai poti reveni la vechiul firmware din moment ce-i faci update

  18. #15758 SP
    Banned asperas's Avatar
    Dupa cum banuiam aceea nerecunoastere de card (debit) avea legatura cu update 4.00! Dupa acest ultim update..na belea smecheria functioneaza din nou!

    Nu m-au rezolvat nici banca, nici Sony Romania ei fiind mai mult bagatori in seama decat cunoscatori ce pe langa ridicatul din umeri m-au mai tinut si in vrajeli tip (asteapta o zi..o saptamana..o luna..vezi ca Sony au blocat tranzactiile si pana la ''vom incerca sa va rezolvam problema si apoi va anuntam'' mdea)! Asa ca problema era de la ei ..Sony si aceste u... care fack uneori mai mult rau decat bine!

  19. #15759 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Hai ca scăpați de dureri de cap începând cu luna asta, până la sfârșitul lunii ar trebui sa intre in stoc. Nu stiu încă o dată exactă.
    PlayStation Network Card, 100lei (PSN CODE - CONT RO) | ALTEX
    PlayStation Network Card, 250lei (PSN CODE - CONT RO) | ALTEX
    De luni in stoc doar carduri cu 250 de lei credit, pentru cele cu 100 încă nu se știe o dată concretă.

  20. #15760 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Salut, băieți!

    Am găsit pe un grup de pe Facebook o pereche de căști Sony Silver Wired la prețul de 99 de lei, folosite o singură dată.

    Ce ziceți, merită sau să caut altceva?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts