Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 83 of 903 FirstFirst ... 33 73 81 82 83 84 85 93 133 183 583 ... LastLast
Results 1,641 to 1,660 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #1641 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Daca arata ca o scrumiera abuzata si iese in decembrie 2013 in Europa o sa fiu happy.

    Stiti ce ar fi super cool? Cat mai multe jocuri cu lossless sound: DTS HD MA, Dolby TrueHD cu optiunea bitstream. THAT would be awesome, sa devina un standard in PS4 asa cum e acum DD si DTS lossy. Who's with me?

    All games in 1080p (30fps - 60fps) with lossless surround.

  2. #1642 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar




    PS4 Concept - Imgur

    E fain sa vezi asa multe design-uri, chiar daca sunt cam ciudate.

  3. #1643 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Mie asta ultima chiar imi place (nu camera)... ar fi interesant daca chiar asa ar arata pentru ca seamana putin cu PS2 Slim.

  4. #1644 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  5. #1645 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Enthroll View Post
    Daca arata ca o scrumiera abuzata si iese in decembrie 2013 in Europa o sa fiu happy.

    Stiti ce ar fi super cool? Cat mai multe jocuri cu lossless sound: DTS HD MA, Dolby TrueHD cu optiunea bitstream. THAT would be awesome, sa devina un standard in PS4 asa cum e acum DD si DTS lossy. Who's with me?

    All games in 1080p (30fps - 60fps) with lossless surround.
    I'm with you! Insa momentan sincer, mai mult ma doare de DRM, Region Lock si alte alea... decat de sunet mai bun in jocuri. 60FPS in 1080p vom avea cu siguranta la AAA titles...

  6. #1646 SP
    Member MSlv's Avatar
    nici despre 60fps nu as fi prea sigur... killzone momentan ruleaza la 30fps, watch dogs probabil tot la un locked 30fps va rula pe ps4.

  7. #1647 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Ala e joc de lansare.
    Si rula asa in februarie, cu 4 GB RAM.
    Nu cred ca ramii afecteaza direct framerate-ul dar totusi era hardware un pic mai slabut decat ce va fi la lansare.

  8. #1648 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Chiar daca nu vom avea 60fps 1080p in primul an de la lansare, mai incolo tot o sa gaseasca ei metode sa optimizeze jocurile pentru a rula la cadrele si rezolutia respective.

  9. #1649 SP
    Member psicho1986's Avatar
    Astia sunt nebuni cu DRM-ul lor gamerii din Romania sunt impartiti in 3 categorii: cei care pirateaza (cea mai mare parte), cei care cumpara jocuri noi sau SH dupa ce le vand pe cele care le-au jucat (o mare parte din gamerii care nu pirateaza) si cea mai mica parte din gameri sunt cei care cumpara jocuri noi si le pastreaza pentru colectie. Eu o sa cumpar un PS4 cand va fi disponibil in RO, mai mult ca fiind un produs nou nu stiu inca cat de fiabil este si vreau sa am garantie la el, dar nu o sa imi permit sa cumpar jocuri noi fara sa le vand pe cele vechi. Dar noi oricum nu contam pentru Sony sau MS, daca nici cu noua generatie nu o sa avem PSN local si Live cred ca nu o sa mai avem niciodata.

  10. #1650 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  11. #1651 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Eu cred ca e o idee foarte buna.
    Mai ales cand tii cont ca PS4 are hardware built-in pentru treaba asta, de ce sa n-o faca?
    Singura problema ar fi ca Vita are doar 2 triggere. Ar putea sa scoata un fel de periferic pentru treaba asta sau sa foloseasca back-touch.

  12. #1652 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu astept sa vad la E3 un anunţ, bundle PS4-PS Vita

  13. #1653 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar

  14. #1654 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    942044_503198519748490_1126564308_n.jpg

  15. #1655 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    Attached Images Attached Images i87zyv0vecky4.gif

  16. #1656 SP
    Member Florix09's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    hahaha corect, asa s-a numit. Foarte inspirati Microsoft
    Florix09 nu conteaza ce o sa joc, conteaza ca am cel putin 15 jocuri in tipla pe care nu le-am jucat inca si nu voi renunta la ele. Ps4 poate la anul cand o sa avem de unde alege...la jocuri ma refer
    Adi. i am raspuns tipului care a intrebat daca PS4 va rula jocuri de PS3.
    Referitor la staff ul pt. PS4. iti spun eu ca daca il cumperi la lansare nu ai sa regreti. adica tu crezi ca nu o sa joci destul jocurile mentionate de mine ? mai ales Watch Dogs.. sa fim seriosi. or fi putine titluri la inceput, dar bune si care merita. Acum depinde si de gustul fiecaruia.. daca tie nu iti plac titlurile astea n am ce sa ti fac.. dar nu cred eu asta Probabil astepti FIFA 15 sau PES 15.

  17. #1657 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Florix09 daca adibose nu vrea la lansare consola, nu inteleg care e problemaDe el numai poti tu?Eu abia peste 2 ani voi cumpara ps4 , inca am ce juca pe ps3.No rush , there is time

  18. #1658 SP
    Member Florix09's Avatar
    Boghy, nu am spus ca este vreo problema ca nu vrea el sa si cumpere PS4 in ziua lansarii. nu interpreta gresit, intelege ce trebuie.
    Am spus doar ca la lansare vor fi jocuri bune care merita jucate indiferent de nr. lor.
    El a spus ca vrea de unde sa aleaga.. iar eu i am spus ca pana cand va creste nr. de jocuri pt Ps4 ca sa aiba de unde alege, le va putea juca pe cele de la lansare care vor fi destul de lungi zic eu. Atata tot ! Nu ca numai pot eu de el.. am dat o parere
    Poate tu o sa o cumperi peste 2 ani. n am nimic impotriva, dar nu toti sunt ca tine. Unii o vor day 1. altii dupa o luna 2. Eu de ex. sper sa o pot cumpara in Mai 2014.

  19. #1659 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu va agitati atat de mult... ca sunt extrem de mici sansele ca si in Romania sa se lanseze PS4 din day 1... Poate pe la "baietii destepti" care le vor vinde la pret dublu

  20. #1660 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Din cate tin minte, WiiU a aparut la noi la lansare dar pe la 2000 RON.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 83 of 903 FirstFirst ... 33 73 81 82 83 84 85 93 133 183 583 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4284 Last Post: 31-05-2024, 20:05
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 992 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts