Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 65 of 78 FirstFirst ... 15 55 63 64 65 66 67 75 ... LastLast
Results 1,281 to 1,300 of 1558

Thread: DriveClub

  1. #1281 SP
    Member Darku's Avatar
    long story short am cumaprat jocul la lansare si mi s-a parut ca are dificultatea cam ridicata.
    L-am lasat un an de zile, am vazut ieri season pass-ul la reducere, l-am descarcat, updatat jocul s.a.m.d.
    Mi se pare mie sau au mai scazut din dificultate??
    Aveam multe curse unde nu puteam face cel mai bun timp pentru a 3 stea, acum le iau fara mari probleme.
    Am devenit eu mai bun sau chiar au scazut din dificultate? Jocul nu mai este atat de frustrant pentru mine acum, chiar imi place.

  2. #1282 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Au spus si colegii ca ultimile DLC-u sunt mult mai usoare decat restul.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #1283 SP
    Junior Member hamiltonDSi's Avatar

    DriveClub

    El se refera la tot jocul, nu la ultimele dlc-uri.
    Daca e asa, ma reapuc si eu de el zilele astea, l-am lasat jumate de an. Unele curse ma stresau si pe mine.
    Mai am 2 trophy-uri pana la platinum


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #1284 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    E primul joc de racing pe care inca il mai joc la peste un an de la lansarea oficiala. Si ce joc a devenit in acest timp, just wow. Expansionul cu motociclete ("vreau mopedu" anyone?) este absolut superb. Puteau face challenges mai grele totusi, au tot nerfuit la ele in ultimul timp.

  5. #1285 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Am luat si eu season pass-ul si am facut All-Stars si chiar mi se pare usor. Am terminat si challenge-ul Venom Hot Lap 2!!! Am observat ca daca nu reusesc din primele 2-3 incercari nu are rost sa-l mai joc ca nu mai sunt in stare nici sa tin maneta in mana. Cel mai bine e sa abandonez un challenge cateva zile dupa care sa revin si parca e mai usor...
    Cel putin asa patesc eu. Imi aduc amine in Batman AA pe hard ca eram blocat acolo unde vin multi din lift si etc. M-am chinuit ore intregi sa trec si dupa ce am renuntat si am incercat dupa cateva zile, am trecut din prima. Eram WTF, asa si acuma dupa Hot Venom Lap.
    O sa cumpar si DLC-ul cu bikes cand se mai ieftineste.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #1286 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Din câte știu este în plan un update pentru a adăuga dificultăți diferite și ce se pot selecta și în modul acela "turneu" cum poți seta la cursele simple, dar încă nu a fost implementat. Au implementat în schimb un sistem de frână automată pentru cine dorește

  7. #1287 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Dificultatea nu e mai mica in curse, challenge-urile sunt mult mai usoare.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #1288 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    M-am reapucat si eu de el. Nu il mai jucasem de aproape un an. Am profitat de reducerea pt season pass, iar dupa ce l-am "downloadat" pe tot, nu-mi venea sa cred cat content a fost introdus. Pot spune ca acest joc este incredibil de mare acum. Ai la dispozitie f multe masini de unde alege iar de trasee nici nu mai zic.

  9. #1289 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Si cu toate astea astept inca pe-atat in materie de content, n-ai cum sa te saturi de jocul asta!

  10. #1290 SP
    Member Duni's Avatar
    Daca cumpar Season Pass pe contul de RO, am acces la content-ul deblocat si pe contul de UK pe aceeasi consola?

  11. #1291 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Ar trebui sa mearga, este aceeasi zona

  12. #1292 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Joaca cineva de aici cu volan Logitech G29 acest joc? Ce setări folosiți?

  13. #1293 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by Duni View Post
    Daca cumpar Season Pass pe contul de RO, am acces la content-ul deblocat si pe contul de UK pe aceeasi consola?
    Eu am luat season pass de pe UK, ca am jocul fizic, si merge sa joc contentul pe cont de US. Atata timp cat le ai setate pe ambele primary, nu e problema.

  14. #1294 SP
    Member rockybt18's Avatar
    @Duni exact așa am făcut eu, joc fizic pe cont Uk, season pass luat de pe Ro. Merge totul perfect, la fel și la Destiny am făcut.

  15. #1295 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    Joaca cineva de aici cu volan Logitech G29 acest joc? Ce setări folosiți?
    Ma joc cu T300RS la care schimb gradele de rotatii la 1080 si setez Force Feedback la maxim. In rest nu prea ai ce se setezi. Vezi ca la G29 ai doar 900 grade dar nu ai ce seta decat Force Feedback/Vibratile.

  16. #1296 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Hopa !
    Attached Images Attached Images 12304361_914979221919772_4160704023661915507_o.png

  17. #1297 SP
    Junior Member ticaaa's Avatar
    am si eu o intrerbare daca cumpar acuma jocul trebuie sa dau download la toate updaturile din urma sau isi da jocul automat updade pana la 1.25?

  18. #1298 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Is ia automat tot, nu trebuie sa iei tu nimic manual.

  19. #1299 SP
    Junior Member ticaaa's Avatar
    si inca o intrebare mai am
    vad pack-uri cu tot felu de masini cu bani daca cumpar si season pass le iau gratis?

  20. #1300 SP
    Member micul_'s Avatar
    Da

    Trimis de pe al meu Nexus 5 folosind Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 65 of 78 FirstFirst ... 15 55 63 64 65 66 67 75 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts