Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 67 of 78 FirstFirst ... 17 57 65 66 67 68 69 77 ... LastLast
Results 1,321 to 1,340 of 1558

Thread: DriveClub

  1. #1321 SP
    Junior Member deepsky85's Avatar
    Salut, am o problema cu jocul, l-am cumparat digital full + seasson pass acum 1 an, azi mi-a expirat plusul si imi apare jocul blocat pe motive ca nu am plus, l-am sters si numai pot sa il descarc pe motive ca am deja varianta plus care numai e pe store, eu nu am descarcat varianta plus cand a aparut pe store, i-am dat decat add to librabry dar asta deja cand aveam jocul full platit, acum nu pot sa descarc varianta full pe motive ca am deja varianta ps plus. Pentru simplul fapt ca am dat add to librabry la varianta ps+ numai pot sa joc jocul care l-am platit full+seasson pass? Ce pot face fara sa activez ps+, aveti idee?

  2. #1322 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    E ciudat cu jocu asta, pe store sunt vreo 3 variante cu ps+ fara ps+, e destuld e confusing care e varianta ce ar trebui sa o descarci. Eu as zice ca ar fi mai bine sa stergi tot ce ai legat de joc instalat pe consola si sa incerci sa redescarci de la 0 tot jocul si vezi care varianta iti permite sa o descarci.
    In alta ordine de idei, am vazut ca au bagat niste masini noi cu ultimul patch, niste Mercedes-uri, unul e deblocabil la level up de acolade, insa unul nu stiu ce tb sa-i faci sa-l deblochezi. Stie careva ce tb facut sa-l pot accesa? Vor veni niste eventuri noi care va tb sa le jucam ca sa-l deblocam sau care-i faza?

  3. #1323 SP
    Member 3stripes's Avatar
    AMG Tour Pack pe 15 decembrie. Acolo o deblochezi.

  4. #1324 SP
    Junior Member deepsky85's Avatar
    @kobayashi am facut exact ce ai zis, am sters totul dar pe store varianta cu plus+seasson pass apare cu pret de cumparare, varianta normala apare unavailable pe motive You already own Ps plus, in transaction history imi apare jocul cumparat in data de 18/10/2014 pentru £34.99, seasson passul l-am cumparat anul acesta, acum pe store repet apar variantele cea cu seasson pass care le pot cumpara reduse prin plus la £16 sau varianta normala care e unavailable dupa cum am spus mai sus.

    PS situatia e ridicola, cred ca e ultimul joc care il mai cumpar digital de pe store

  5. #1325 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    @deepsky85: trimite un mail cu problema la astia de la Sony poate se rezolva, altceva nu stiu ce ai putea face, e enervant te cred

  6. #1326 SP
    Junior Member deepsky85's Avatar
    Asa am facut, astept raspuns de la ei acum, mersi de interventie.

  7. #1327 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu cauta driveclub pe Store cu search, intra in Library si cauta sa-l descarci de acolo

  8. #1328 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Pe tine, danny, nu cred ca te am in lista (sau te am, dar nu stiu cu ce nume).
    Ti-am dat add pe PSN. Skyll3x1993 este ID-ul, am si specificat ca sunt de pe ConsoleGames.

    BTW, eu credeam ca am terminat Venom Hot Lap 2 dar din pacate am facut doar primul. Ieri am terminat si VHL 2 si ma simt cel mai badass.

    Ultimile 2 poze sunt de la ultima cursa din Elements. Pur si simplu bestial, nu vedeam nimic in fata masinii.
    Attached Images Attached Images driveclub-_20151207204917.jpg driveclub-_20151207211201.jpg driveclub-_20151207210252.jpg driveclub-_20151207210410.jpg

  9. #1329 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Daca vrei poti sa intri la mine in club, da un request si iti dau accept mai pe seara.
    Vreau si eu in club

  10. #1330 SP
    Junior Member ticaaa's Avatar
    cat dureaza sa gaseasca o cursa online?

  11. #1331 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Foarte repede, ai deja niste lobby-uri predefinite unde scrie si in cat timp incepe cursa la fiecare, variza de la 10 secunde la cateva minute. Iti alegi unde vrei sa intri si scrie exact cat ai de asteptat, eu niciodata nu petrec mai mult de 15 secunde intre lobby-uri (asta inseamna cam vreo 30-40 de secunde intre curse, cu tot cu alesul masinilor, loading screen, etc).

  12. #1332 SP
    Junior Member coinstar27's Avatar
    Salutare, eu sunt intr-un club de lvl 30 si ceva dar e inactiv, am lvl 39 momentan. Caut un club activ, joc driveclub aproape zilnic. Id: coinstar27 (cu mentiunea consolegames.ro).

  13. #1333 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Nu este nicio aplicatie pentru android ca sa vad progresul, clubul and so on ?

  14. #1334 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Trebuia să fie dar s-a amânat zic ei (defapt a fost și lansată parcă, dar retrasă), s-a anulat zic eu.

  15. #1335 SP
    Junior Member cips's Avatar

    club

    vreun club in care se poate intra (beginner pe driveclub)?

  16. #1336 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar

  17. #1337 SP
    Member 3stripes's Avatar
    *Fap fap fap* de când aștept!

  18. #1338 SP
    Member geo971986's Avatar
    AMG cred ca e cel mai challenging pack de pana acum (pt completitionisti) insa nu gasesc logica: packuri mai grele si trofee mai putine/slabe.

  19. #1339 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nu mi s-a parut deosebit de challenging. Cred ca au fost vreo 2 eventuri care mi-au dat putine batai de cap, dar nimic iesit din comun.

  20. #1340 SP
    Member geo971986's Avatar
    relativ insa tinand cont ca 99% din cele de pan acum le-am trecut din prima (full stars) iar la asta am dat reload la unele si de 10 ori ca sa iau toate stelele...il consider challenging + ca vad ca global 0.1% l-au reusit.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 67 of 78 FirstFirst ... 17 57 65 66 67 68 69 77 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts