Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Vei cumpara un PS4?

Voters
299. You may not vote on this poll
  • Da, voi cumpara un PS4!

    255 85.28%
  • Nu, nu voi cumpara un PS4!

    17 5.69%
  • Nu stiu daca voi cumpara un PS4...

    27 9.03%
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 94

Thread: Vei cumpara un PS4?

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Vei cumpara un PS4?

    Pentru a nu se supara nimeni, daca tot avem poll dedicat pentru Xbox One, de ce sa nu avem si pentru PlayStation 4? Cu o intrebare foarte simpla: Vei cumpara un PS4? La fel, vom avea 3 posibilitati de raspuns extrem de simple: Da, Nu, Nu stiu. Ca si in "tabara cealalta", voturile nu sunt publice... deci votati linistiti. FNI vegheaza...
    Attached Images Attached Images ps4.jpg

  2. #2 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Se cumpara si PS4, nu stiu sigur daca in noiembrie/decembrie la lansare. Pe la inceputul anului urmator cu siguranta.

  3. #3 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Da voi cumpara PS4 probabil undeva prin vara lui 2014.

  4. #4 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Da, va fi prima consola next gen; de xbox nu ma ating pana pe la sfarsitul anului 2014.

  5. #5 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Cel mai probabil in toamna lui 2015...

  6. #6 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Da,voi cumpara Playstation 4,dar cu siguranta nu la lansare.Probabil voi cumpara consola la inceputul anului 2014.

  7. #7 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    daca prind si eu o bucata o data cu lansarea o cumpar anul asta, daca nu cand nu o sa mai iasa nimic pe 360

  8. #8 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Voi cumpara sigur un Ps4 dar nu la lansare . Sper la sfarsitul anului 2014 , daca rezolva problemele aparute .

  9. #9 SP
    Member chesterb's Avatar
    Da. Cu precomandă, chiar dacă bănuiesc că nu o să aibă o răcire bună.

  10. #10 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    De Craciun!

  11. #11 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by Drag05azs View Post
    Voi cumpara sigur un Ps4 dar nu la lansare . Sper la sfarsitul anului 2014 , daca rezolva problemele aparute .
    Deja are probleme cunoscute sau doar prezici acest lucru ?

  12. #12 SP
    Banned tacconi's Avatar
    Eu deviez de la subiect.. toata lumea spune ca ps4 va avea probleme cu racirea! Asta i-mi aduce aminte de prima misiune pe luna unde toata lumea spunea ca acolo este stratul de praf de minim jumatate de metru si s-au dus aia pe luna avand pregatiti niste clapari de jumatate de metru pt a prevenii afundarea cosmunautilor in acel praf si stupoare calculul lor despre praful adunat pe suprafata lunii era gresit.....stratul de praf era fff mic fata de ceea ce credeau ei! Deci sper ca chestia cu racirea sa fie doar o vorba in vant

  13. #13 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Quote Originally Posted by FuriaAlba View Post
    Deja are probleme cunoscute sau doar prezici acest lucru ?
    Cum toate au avut (Xbox360/Ps3) , vor avea si cele next gen. Cum sistemul de garantii e asa cum e, prefer sa astept.

  14. #14 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Will buy . Cel mai probabil cand ma intorc in Anglia...ma dispera sa tot mut console si sa trimit prin curierat...

  15. #15 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Eu azi vreau sa fac precomanda la bundle-ul Watch Dogs.Nu am avut nici-o problema in cei 5 ani de cand am PS3 Phat,si am incredere in Sony.

  16. #16 SP
    Member Buyk's Avatar
    Da il cumpar la precomanda ! Iar in legatura cu racirea , nu va mai faceti griji ,va dati seama ca Sony detine o echipa de ingineri si proiectanti care au gandit racirea aia pe putin de 100 de ori , stati linistiti ca este intai testat in toate mediile (prietenoase sau mai putin prietenoase ) inainte sa apara pe piata ! O zi buna tuturor

  17. #17 SP
    Member chesterb's Avatar
    Adevărat!
    <semnu_crucii>

    Dar cum explici rrod-ul de la M$. Ăştia ce motiv au avut să fie retardaţi şi să nu verifice de 100 de ori răcirea!?

  18. #18 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by chesterb View Post
    Adevărat!
    <semnu_crucii>

    Dar cum explici rrod-ul de la M$. Ăştia ce motiv au avut să fie retardaţi şi să nu verifice de 100 de ori răcirea!?
    Sony este firma de hardware,Microsoft este firma de software.Pe langa asta ,se speculeaza ca cei de la MS stiau de RROD inainte de a lansa consola,dar asta nu i-a impiedicat sa o lanseze.

  19. #19 SP
    Member chesterb's Avatar
    Au fost incompetenţi şi nu şi-au dat seama că rrod-ul le va creşte publicitatea negativă.
    Oricum, nimic nu mă va opri să-mi iau PS4 la lansare.

  20. #20 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Da, am sa cumpar daca o sa am bani.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vei cumpara un Wii U? By MonkY in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 23 Last Post: 14-12-2016, 07:41
  2. Vei cumpara un Xbox One? By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 34 Last Post: 10-12-2014, 22:55
  3. Replies: 25 Last Post: 04-09-2014, 16:03
  4. Replies: 42 Last Post: 16-04-2014, 20:02
  5. Ce consola next-gen vei cumpara? By MonkY in forum Polls
    Replies: 118 Last Post: 09-08-2013, 23:44

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts