Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 92 of 145 FirstFirst ... 42 82 90 91 92 93 94 102 142 ... LastLast
Results 1,821 to 1,840 of 2894

Thread: PS4 - discutii despre comenzi si precomenzi

  1. #1821 SP
    Junior Member vmbobo88's Avatar
    Bun si daca-l iau de la ei , e cu ceva diferit de ce ar fi la noi peste 2 luni ? Adica jocul este in limba maghiara , din cate am inteles este si camera lipsa si fara accesorii.

  2. #1822 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by vmbobo88 View Post
    Bun si daca-l iau de la ei , e cu ceva diferit de ce ar fi la noi peste 2 luni ? Adica jocul este in limba maghiara , din cate am inteles este si camera lipsa si fara accesorii.
    Ai inteles gresit. Cum sa-ti trimita consola fara accesorii si camera lipsa? Pachetele pe care le vand ei NU au incluse camera sau controller suplimentar.

    Singurul pachet care are camera& alte prostii este putin mai scump decat ce ofera ei.

    Consola iti vine cu tot ce trebuie in cutie si jocul nu cred ca este in limba maghiara (cel din pack).

  3. #1823 SP
    Junior Member Mausika's Avatar
    DOMO ONLINE
    Noua data de livrare oficiala este 29 ianuarie 2014. Data este decisa de catre Sony si nu de catre noi. Veti fi anuntat de schimbare si pt precomanda efectuata de catre colegii mei de la vanzari.

  4. #1824 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Pana acum au vândut gogoși.

  5. #1825 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Mda. Desi in toate email-urile le-am spus ca oficial nu se lanseaza in Romania anul asta, au insistat sa-mi zica ca o sa am consola in decembrie. Asta ma deranjeaza.

  6. #1826 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    O sa revin si eu cu detalii, ma duc sa urechez pe cineva

  7. #1827 SP
    Junior Member LEADER PLESCAR's Avatar
    Astazi am primit consola de la Gamestore.Hu, toate bune si frumoase, merge perfect doar ca nu am gasit in pachet codul de 14 zile pentru plus
    Comanda a fost facuta pe 30 Noiembrie, luni seara a fost trimisa, din cate am inteles mai au doar varianta cu killzone la vanzare.

  8. #1828 SP
    Junior Member vmbobo88's Avatar
    Eu doar ce am sunat la DOMO si mi s-a spus ca la jumatatea lunii decembrie jocul o sa fie pentru livrari .
    Eu nu stiu ce sa mai cred....

  9. #1829 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by LEADER PLESCAR View Post
    Astazi am primit consola de la Gamestore.Hu, toate bune si frumoase, merge perfect doar ca nu am gasit in pachet codul de 14 zile pentru plus
    Comanda a fost facuta pe 30 Noiembrie, luni seara a fost trimisa, din cate am inteles mai au doar varianta cu killzone la vanzare.
    14 zile de trial PS+ se activeaza pe PSN store UK, nu se da cod.

  10. #1830 SP
    Junior Member vmbobo88's Avatar
    A mai sunt cineva la domo? Eu doar ce mi-am anulat precomanda la unguri , nu stiu , nu am incredere in ei nu prea am eu incredere in ungaria

  11. #1831 SP
    Junior Member LEADER PLESCAR's Avatar
    pe UK am profilul, nu am gasit unde anume, imi apare doar sa cumpar pe 1 luna, 3 sau 12

  12. #1832 SP
    Junior Member Mausika's Avatar
    Vmbobo88 uite mesajul primit imageuploadedbytapatalk1386173789.855736.jpg

  13. #1833 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    In sfarsit!

    Oare imi ajunge pana vineri seara?



    Stimate Cumparator,
    Produsul Dumneavoastra comandat prin gamestore.hu se va livra de catre TCE Worldwide Services Romania . In zilele libere si la sfarsit de saptamana nu se efectueaza livrari.
    In cazul in care nu veti fi la adresa specificata in comanda pentru a prelua expeditia, aceasta se poate face si de catre o alta persoana . Livrarea se poate efectua la cerere atat la domiciliu ,la locul de munca cat si la colegiu sau facultate, singura conditie este ca suma ramburs sa fie achitata la livrare . Avem rugamintea sa faceti tot posibilul ca in ziua livrarii sa fie cineva la adresa specificata in comanda care sa aiba la dispozitie suma necesara pentru plata produsului.
    Cu o zi inainte de livrarea produsului, veti primi um sms cu detaliile de livrare .
    Avem rugamintea ca in cazul in care nu veti avea posibilitatea sa preluati expeditia sa luati legatura cu TCE Worldwide Services pe adresa de mail [email protected] sau telefonic 0726 555 055 /037 212 21 11 in vederea reprogramarii livrarii.


    Date Expeditie
    Expeditor : Microsoft Xbox 360, X360, Playstation 3, PS3, PC, Konzol bolt, szerviz | Konzolok Szervize
    Numar referinta : -
    Suma ramburs : 2361 RON

    Cu stima /ż dvżżzlettel/Best Regards

  14. #1834 SP
    Junior Member Urssul's Avatar
    Acelasi mesaj l-am primit si eu ... Sper sa ajunga pana vineri , daca nu luni.Cei de la gamestore mi-au spus ca in max 3 zile lucratoare ajunge

  15. #1835 SP
    Member chesterb's Avatar

    PS4 - discutii despre comenzi si precomenzi

    Eu am primit acum sms-ul de la Cargus:
    Expeditia catre B. Razvan de la GAMES.HU va fi livrata maine 05.12.2013. Aveti de achitat ramburs 2361ron.
    Multumesc -Veronica-T
    E-mailul eu l-am primit aseară deci foarte posibil ca voi să primiți sms mâine. Cel mai sigur e să sunați la TCE Holding să întrebați despre data de livrare. Ei nu fac livrări vinerea și în weekend, dar dacă joi ajunge pachetul vostru la Cargus, teoretic vineri ar trebui să aveți consola, pentru că ei livrează și în a cincea zi.

    LE: Acum am observat că noi plătim mai puțin decât au plătit alți colegi de pe forum. Nu înțeleg de ce...

  16. #1836 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    S-a facut o majorare de pret intre timp... dar asta e

  17. #1837 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by chesterb View Post
    Acum am observat că noi plătim mai puțin decât au plătit alți colegi de pe forum. Nu înțeleg de ce...
    Variatia forintului maghiar. Pretul este exprimat in aceasta moneda si convertit in LEI. De aceea, in fiecare zi se tot modifica pretul de pe site.

  18. #1838 SP
    gug
    Junior Member gug's Avatar
    Quote Originally Posted by Kel_Sceptic View Post
    Salutare,

    Am ridicat consola ieri, am ramas putin surprins ca era intr-o cutie alba cu maner de plastic, pe care era tiparit cu scris mic ps4 trademarks etc, dar totusi nu avea nimic desenat colorat . Trebuie sa recunosc ca m-am panicat putin si imediat am verificat contentul, erau toate la locul lor, in pungulite neatinse, neumblate. Am luat consola dar in frenezia aia am uitat sa mai intreb de garantie, asa ca astazi am sunat la ei si mi-au zis ca trebuia sa mi se faca garantia pe loc; au fost ok si m-au rugat sa merg inapoi cu seria consolei ca sa poata sa-mi faca garantia.

    Consola montata, avea versiunea 1 pe ea, s-a facut update la ultima versiune, testat vreo 10min BF4 in campanie ( restul de multiplayer se downloada, era 20% completed). Dimineata am testat 5min multiplayer, si am sesizat faptul reclamat de majoritatea ps4-istilor, si anume ca laguieste ca naiba in jocurile 64man.

    Desi consider ca trebuia sa primesc consola luni, am primit-o marti, dar cu toate astea pot sa zic ca-s multumit de cei de la 4games.ro. Am citit pe aici si niste pareri negative cum ca sunt tepari sau imbarligatori, dar eu le acord votul meu de incredere, cel putin momentan .

    Gaming placut, sa ne tina consolele cat mai mult si pentru cei care nu le-au primit inca, JUST KEEP CALM AND HAVE PATIENCE

    Dati add la ID: TheScepticOne, pentru niste BF4, momentan, ca inca nu sunt hotarat daca sa iau si KZ SF.
    Când am fost pe la mall unde ii standul 4games erau mai multe cutii cu PS4 expuse, fara consola înăuntru. Undeva in spate erau si consolele in ambalajul alb. Probabil ca nu dau la clienți ambalajul exterior sa își poată face reclama.

  19. #1839 SP
    Junior Member Kel_Sceptic's Avatar
    Quote Originally Posted by Kel_Sceptic View Post
    Cand ajung acasa o sa precizez unde e facut. Momentan pot sa-ti zic sigur ca e luat din UK, deoarece vine cu cablu de alimentare specific regiunii, si cu adaptor pentru prizele noastre.
    Produsele din USA au nevoie de transformator sau de comutator 110V / 220V.
    Am atasat o poza.

    Am verificat consola, este Made in China. Am atasat si niste poze cu cutia ALBA. Pe cutie scrie "EU and Turkey ONLY".


    Pana una alta am luat si editia digitala KillZone Shadow Fall, asa ca ADD ME ID: TheScepticOne
    Attached Images Attached Images wp_20131204_006.jpg wp_20131204_007.jpg wp_20131204_008.jpg

  20. #1840 SP
    Junior Member Randalff's Avatar
    Am si eu o intrebare: PS+ pentru 14 zile e distribuit cu toate consolele PS4 sau doar cu bundle-ul Killzone ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 92 of 145 FirstFirst ... 42 82 90 91 92 93 94 102 142 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii despre box (pugilism) By tudyniuz in forum Health, Food & Sports
    Replies: 195 Last Post: 29-08-2017, 09:37
  2. Discutii generale despre scoala By AndRewqp in forum Offtopic
    Replies: 1401 Last Post: 07-07-2015, 18:26
  3. Xbox One - discutii despre comenzi si preturi bune By Snake in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 98 Last Post: 13-05-2015, 00:01
  4. ShopTo - comenzi PS4 By Rasko in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 198 Last Post: 09-01-2014, 23:13
  5. Replies: 18 Last Post: 10-10-2013, 02:02

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts