Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 43 of 72 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 53 ... LastLast
Results 841 to 860 of 1421

Thread: Uncharted 4: A Thief's End

  1. #841 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Eu azi am facut pre-comanda, ma-ndoiesc ca nu-si va merita banii

  2. #842 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Precomandă făcută din ziua când a apărut pe site la unguri, ediție de colecție ce nu trebuie ratată, no matter what

  3. #843 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by raducucosmin View Post
    Mai are cineva vreo indoiala ca asta va fi GOTY? Indiferent de jocurile de pe alte platforme sau cross.
    Sa nu uitam ca in afara de grafica dementiala, U4 nu pare sa aduca cine stie ce. E doar un shooter generic in care poti sa conduci si o rabla; nu are ideea originala a lui Horizon: Zero Dawn (desi e devreme sa vorbesc...), gameplay-ul unic al lui Mirror's Edge sau o poveste la fel de profunda ca The Last of Us. Nu ma intelege gresit, cu siguranta voi da precomanda jocului asta, insa e prematur sa vorbim de GOTY.

  4. #844 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Eu sunt 1000% sigur ca va fi GOTY.

  5. #845 SP
    Member Mishy's Avatar
    Nu ma indoiesc ca jocul nu o sa fie bun, dar sa ziceti deja ca jocul va fi GOTY si mai este o luna pana la lansare mi se pare aiurea.

  6. #846 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Restul jocurile din serie au fost GOTY, la fel si majoritatea jocurile Naughty God, deci No Comment!

  7. #847 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Oameni buni, GOTY pana la urma ce e, daca nu o parere personala? Cand spuneti GOTY eu asta pricep, ca pentru voi va fi cel mai bun joc pe anul respectiv.

  8. #848 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Espiritus si Mishy va zic de pe acum ca acest joc va fi Goty, ca sa nu mai fie o surpriza pentru voi....

  9. #849 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    Espiritus si Mishy va zic de pe acum ca acest joc va fi Goty, ca sa nu mai fie o surpriza pentru voi....
    Intr-adevar, un argument ire****bil.

    Tudy, in general cred ca e vorba de jocul care va primi cele mai multe titluri de GOTY de la critici.

  10. #850 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Nu trebuie să fie jocul anului sau mai știu eu ce. Trebuie doar să fie foarte bun.
    Chiar dacă nu aduce nimic nou.

  11. #851 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by EspiritusSanctus View Post
    Tudy, in general cred ca e vorba de jocul care va primi cele mai multe titluri de GOTY de la critici.
    Pai si alea nu-s tot pareri pana la urma?

  12. #852 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    18 minute de gameplay, sariti cat e cald

    https://mega.nz/#!4Y50DZjB!Q5AsmsCzR...icEcY1od9XNQ4s

  13. #853 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Noroc cu baietii de pe Neogaf

  14. #854 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu-l poate urca nimeni, pe nicaieri ? Ca nu pot sa down la munca si mi-e ca dispare pana ajung acasa...

  15. #855 SP
    Member BlackSnake's Avatar

  16. #856 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Hai ca am reusit sa-l iau si eu de acasa si se vede infinit mai bine decat comprimatu asta de pe youtube, dar nu inteleg de ce, dar imi merge destul de aiurea, sacadat. Si clar n-ar fi cazu (Macbook Pro cu i7). Am incercat si cu quicktime si VLC si la fel. I don't get it.

    Cat de joc Imi plac la nebunie micile detalii (gen noroiul care se aduna pe roata si iese in relief) si discutiile dintre participanti, care se opresc si continua (cam ca in GTA V) si normal ca sunt si mici parti care nu-mi plac (urmele de noroi de la masina, care se si intrerup sau nu exista mereu) dar overall, este absolut superb si mi-am facut precomanda la Altex. Chiar sper sa-l primesc day one, ca nu stiu cata rabdare o sa mai am

  17. #857 SP

  18. #858 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Chiar merita sa il descarcati, pe youtube arata ca dracu
    Cat despre sacadare, si mie mi a sacadat cu vlc si bs, dar dupa ce l am deschis cu ceva program default pt filme, care a venit impreuna cu W10, a mers ca uns, si cum arata...

  19. #859 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Care-i faza cu tag pe inamici si apoi cand se urca si asteapta atarnand pe cladire, la inamic se face contur galben inainte sa-l arunce in prapastie... zici ca am prins un moment de assassin's creed... Restul mi-a placut.

  20. #860 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ar fi tare sa scoata si ei un mic demo, exact cu portiunea asta, ca sa ne mai potolim setea pana apare



    ---------- Post added 05-04-2016 at 09:57 ----------

    LE: Wow ce diferenta de pret, la precomanda:

    Altex - 240ron
    eMag - 300ron

    Si Altex are si bonus de precomanda.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 43 of 72 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 53 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 07-12-2014, 12:58
  2. Uncharted 4 se numeste A Thief's End By paunstefan in forum Console News
    Replies: 20 Last Post: 13-06-2014, 09:09
  3. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 06:56
  4. End of Eternity Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 2 Last Post: 15-04-2009, 07:10

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts