Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 41 to 60 of 73

Thread: Grand Theft Auto V Pre-order. Intrebare pret

  1. #41 SP
    Junior Member bcamil92's Avatar
    Stiti daca se poate anula o comanda plasata acum o saptamana ? Deja platita.

    Edit:
    @ PoisonRemedy deci si tie ti-au vandut aia cu TIR-urile. Mi-au spus-o si mie si mi-au spus ca in toata tara e problema asta. Ei bine, ar face bine sa o rezolve astazi. Ca nu cred ca a picat tirul in prapastie si s-au dus toate jocurile de dureaza atata.

  2. #42 SP
    Junior Member thafifth2006's Avatar
    primit astazi dar nu de la Altex, codul este in carcasa !!!

  3. #43 SP
    Junior Member stapanul01's Avatar
    Mesaj de la altex , de toata jena .

    Buna ziua,

    Va multumim pentru interesul manifestat fata de produsele comercializate de catre Altex Romania SRL si, de asemenea, pentru faptul ca ati optat sa fim partenerii dumneavoastra in ceea ce priveste tehnologia.
    Mentionam ca reperul este deja la firma de curierat si urmeaza a fi livrat, insa nu va putem comunica data exacta.

    Urmeaza sa fiti notificat de agentul firmei de curierat Nemo Express pentru a afla data exacta a livrarii.


    Solicitarea dumneavoastra a fost inchisa.

  4. #44 SP
    Member rhadoo69's Avatar
    Mie telefonic mi-au spus ca livrarea este posibil sa se faca maine


    I-am intrebat: "Bine, posibil.. dar probabil cand se va face?"... s-a mai prefacut ca se uita prin datele comenzii bla bla si cica maine ar trebui sa fie livrat.. Nu prea cred nimic

    O treaba e sigura, nu cred ca voi mai face precomanda vreodata de la acesti baieti.

  5. #45 SP
    Junior Member stapanul01's Avatar
    daca nu imi vine pana in ora 5 PM , ii sun si le zic ca anulez comanda , si dau comanda la eMag

  6. #46 SP
    Member ccheep84's Avatar
    Eu asa am procedat,primisem sambata mail de la ei cum ca-l au in stoc,iar pana marti dupa-masa niciun semn de la cei de la Altex.Am anulat precomanda facuta initial si l-am luat de pe emag.Azi mi-a ajuns,ma pun sa-l butonez

  7. #47 SP
    Member rhadoo69's Avatar
    Da, eu ma gandeam la bonusul ala pe care il primesc pentru ca am dat precomanda, acum stau sa ma intreb daca merita..

  8. #48 SP
    Junior Member stapanul01's Avatar
    si de la eMag il primesti , bonusul esti in CD si eMag nu au epuizat stocul de CD-uri venite la precomanda asa ca vei mai primi

  9. #49 SP
    Member ccheep84's Avatar
    Confirm cele spuse de stapanul01.

  10. #50 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Am luat azi de la Emag si a avut in cutie. Le-am si zis la ridicare cand deschideam carcasa...mare Fail Altex, GG Emag

  11. #51 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Am primit si eu ieri (19.11.2014) jocul, de la emag. Codul pentru cei 1000000 $, era in carcasa jocului. Bravo emag!

  12. #52 SP
    Member rhadoo69's Avatar
    Mda, eu m-am dus la Media Galaxy Orhideea ieri si l-am luat direct cu codul pentru bani si toate cele.. nu stiu de ce sunt atat de incapabili in a-l livra si sincer nici nu imi pasa.. Ultima precomanda pe care o fac la Altex, m-am lamurit

  13. #53 SP
    Junior Member petitpiure's Avatar
    Niste ratati . Nici azi nu voi primi jocul,cica maine....altex ai dat buleala cu precomenzile. Au spus ca din cauza perioadei de black friday au intarziat. Si eu ce legatura am cu BF cand eu am dat precomanda pe 30 septembrie ? Nu mai fac precomenzi la altex niciodata. Neseriosi.....

  14. #54 SP
    Member rhadoo69's Avatar
    Fugi la Media Galaxy Orhideea si ia-l de acolo

  15. #55 SP
    Junior Member bcamil92's Avatar
    Se poate anula comanda la Media Galaxy si sa mi se returneze toti banii ?

  16. #56 SP
    Member deepjinx's Avatar
    A ajuns azi precomanda de la Altex.

  17. #57 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Invatati-va sa faceti comenzi sau precomanzi cu plata la livrare. E cel mai ok si nu ramaneti cu banii blocati pana are magazinu chef sa va trimita produsu.

  18. #58 SP
    Member rhadoo69's Avatar
    Eu astept sa ma sune si sa le zic ca nu-l mai vreau... micile placeri

  19. #59 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Invatati-va sa nu mai faceți precomenzi la Altex!
    Fixed

  20. #60 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    eu m-am invatat minte!
    la mine pe cont inca mai e in procesare precomanda la Gran Turismo 6 de anul trecut!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  2. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  3. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts