Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Posibila problema in Fifa 14 si 15

  1. #1 SP
    Member namename's Avatar

    Posibila problema in Fifa 14 si 15

    Salut colegii mei cei noi , am achizitionat recent o consola Ps4 la care am adaugat si un joc fifa 14. Pana aici toate bune si frumoase , insa as vrea sa vad intreb daca si voua va merge sacadat in meniu, cat si atunci cand bateti cornere sau degajati cu portarul. am downloadat si demo`ul pentru fifa 15 care la fel merge sacadat in meniu. Cand schimb "taburile" din meniu parca nu se schimba cursiv , are intreruperi in flow ca sa zic asa, iar in joc cand bat cornerele de exemplu nu se misca la fel ca in restul partidei. Intrebarea mea este daca asa ar trebui sa se miste jocul sau e ceva in neregula. Eu ma asteptams a ruleze lacrima si acuma sunt oarecum dezamagit. MERSI MULT daca va dati cu parerea !!

  2. #2 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    De unde ai luat consola ?

  3. #3 SP
    Member Sopi's Avatar
    Uitate pe youtube la un meci de fifa 14/15 PS4 si vezi daca si tie iti merge asa,daca nu inseamna ca este o problema

  4. #4 SP
    Member namename's Avatar
    consola am luat`o de la altex, iar din ce am vazut pe youtube altora le merge mai cursiv, eu personal ced ca e o problema cu fps`ul

  5. #5 SP
    Member sollo's Avatar
    Mie fifa15 imi merge ca lacrima. Incearca sa resetezi consola, incearca si alt joc, daca tot ai probleme, cred ca e de la consola, deci poti sa te duci sa ti-o schimbe sau sa ti-o repare...

  6. #6 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    Ai grija ca este din cauza TV-ului , daca ai SmartTV LG/Samsung , umbla prin setari la ceva miscare sau nu mai stiu exact cum se numeste setarea , dar stiu sigur ca de acolo este , eu am PS4-ul momentan la tara si il am pe un SmartTV ORION , se vede si se misca extrem de bine.

  7. #7 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    poate fii de la TV sau de la conexiunea de internet.

    la TV sa-l pui pe Game-mode !

  8. #8 SP
    Member namename's Avatar
    Televizorul este un samsung full hd dar nu este smart si nu are game mode. Deocamdata o sa il tin asa , dar dupa sarbatori ma duc cu el la garantie. In joc se misca bine insa in meniu agatza foarte tare si pare a avea lag cand schimb tab.urile. dureaza uneori chiar si 2 secunde sa imi apara un sub-meniu.

  9. #9 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Pune consola la alt TV sau monitor sau schimba-i cablul HDMI cu unul mai bun.

  10. #10 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu vad ce legătură are tv-ul sau cablul hdmi cu faptul ca FIFA agață in meniuri

  11. #11 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    @bicky1310 Este vorba de perceptia imagini. Poate jocul merge bine dar imaginea este perceputa greu de TV si astfel se creaza efectul de "agațat in meniuri". Sau pur si simplu consola are o problema. Nu prea conteaza ce problema atat timp cat este in garantie.

  12. #12 SP
    Member florent's Avatar
    Ar putea fi de la TV , am vazut si eu pe un Philips cum sacadeaza o minge care e degajata

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Problema Ps4 FIFA 15 By soundlessxd in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 6 Last Post: 06-01-2015, 18:32
  2. Problema Actualizare SQUAD FIFA 14 By AndreiIonut in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1 Last Post: 25-11-2014, 15:34
  3. Posibila problema acordare TR By Para Deus in forum Help Desk
    Replies: 7 Last Post: 22-03-2013, 09:38
  4. Problema fifa 11 online By trojan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 04-02-2011, 22:19
  5. Replies: 2 Last Post: 24-10-2008, 10:23

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts