Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 20 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast
Results 201 to 220 of 382

Thread: Uncharted: The Nathan Drake Collection

  1. #201 SP
    Member DiablQ's Avatar
    L-am jucat si eu aseara,sincer sa spun mie chiar mi-a placut,nu am dat de niciun bug,o intrebare de noob jocul full are mp?.

  2. #202 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Templier View Post
    voi ati luat demo sau jocul intreg? are MP?
    Deși a mai fost postat, hai să dăm un up

    Uncharted PS4 Collection Removes Multiplayer for Uncharted 2 and 3.But the collection does come with beta access to Uncharted 4: A Thief's End.

    Quote Originally Posted by DiablQ View Post
    L-am jucat si eu aseara,sincer sa spun mie chiar mi-a placut,nu am dat de niciun bug,o intrebare de noob jocul full are mp?.

  3. #203 SP
    Member flaviud's Avatar
    L-am jucat de 2 zile(l-am luat de aici de forum) si pot sa zic ca e mare diferenta fata de variantele de ps3. Cine nu a jucat uncharted ar trebui sa-l cumpere in prima zi, cine le-a jucat ar putea sa mai astepte o zi luati cu incredere ca merita. Din pacate(din motive usor de ibteles) au scos multiplayerul din ecuatie...partea buna e ca poti juca beta la uncharted 4

  4. #204 SP
    Junior Member Noxaro's Avatar
    Lol, nici macar nu a aparut, dar fie, voi presupune ca sunteti ironici, si tu si tipul care l.a primit dim de la altex

  5. #205 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu e nimeni ironic, băieții de la Altex au trimis jocul deja. Numai ei știu ce au avut în cap

  6. #206 SP
    Junior Member Noxaro's Avatar
    Bai, mie nu, si am precomanda de 2 luni

  7. #207 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  8. #208 SP
    Junior Member Noxaro's Avatar
    Damn, ce prosti aunt aia la altex, as vrea sa fie si cu mine )

  9. #209 SP
    Banned Templier's Avatar
    am descarcat si eu demoul de 7 G doar pt o mini misiune

  10. #210 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Am jucat demo-ul si pot sa zic ca este ok, avand in vedere ca nu am jucat seria pe PS3. Nu am intampinat niciun bug sau alte erori, si l-am jucat de 2 ori... Pacat ca a fost scurt .

  11. #211 SP
    Member flaviud's Avatar
    Quote Originally Posted by Noxaro View Post
    Lol, nici macar nu a aparut, dar fie, voi presupune ca sunteti ironici, si tu si tipul care l.a primit dim de la altex
    Uite si poza cu jocul, luat chiar de pe acest forum de la userul la kinezu
    Attached Images Attached Images 1443553519027198251568.jpg

  12. #212 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Personajul se misca haotic, am zis ca poate sunt paranoic. Am jucat demo-ul pe PS4, mi sa parut ca se misca prea brusc, ca o dau dintro parte in alta prea necontrolat. Am UC2 si pe PS3 asa ca l-am scos, l-am rulat si am inceput sa joc putin in paralel.

    Pe PS4 dai de thumb stick in fata si incepe Drake sa alerge, lasi de thumb foarte putin din cursa lui si deja se opreste. Pe PS3 miscarile is mai smooth, dai in fata putin si incepe sa o ia la pas incet, apesi mai tare incepe sa alerge, lasi putin de thumb stick si isi reia pasul.
    Pe PS4 miscarile sunt bruste, dai cu stick-ul stanga dreapta si se misca Drake de zici ca-i beat.

    Stie cineva cumva, a citit pe undeva cum ca sa umblat la controlu personajului sau thumburile astea de PS4 is pana la urma mai proaste ca si cele de PS3? Are cinev UC2 pe PS3 sa testeze putin controlul in paralel cu demo-ul de pe PS4?

  13. #213 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Fix aceeasi senzatie am avut-o si eu. Sper ca in jocul final sa avem niste optiuni care sa modifice controlul.

  14. #214 SP
    Junior Member dione1200's Avatar
    La fel si L2+R2, am observat ca sunt foarte sensibile, abia le ating si deja inregistreaza apasarea.

  15. #215 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    N-am avut nici o problema in a-mi controla personajul, n-ati mai jucat voi de mult Uncharted si vi se pare ciudat controlul, sau ati jucat prea mult Destiny ori MGS5 unde controlul e impecabil.
    Frumos remasteru, nici un bug, se misca bine, i se vede varta jocului totusi. Deabia astept colectia sa le rejoc

  16. #216 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Daca are cineva precomanda făcută la 200 de lei si in urma acestui demo vrea s-o anuleze, sa n-o faca. Sa mi-o dea mie.
    Voi fi veșnic recunoscător

  17. #217 SP
    Senior Member Rasko's Avatar


    Drake's Fortune live daca va intereseaza.

    Arata fenomenal BTW, nu-mi vine sa cred ca e facut in 2007.

  18. #218 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Sunt cam nasoale controalele dar Demoul arata inpecabil mai ales apa totusi are 6 ani deci putin respect

  19. #219 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Am jucat demoul .. Cele 5-10 minute.

    Logic, nu m-a impresionat,se vede ca-i vechi si remasterizat o sa cumpar seria la "ocazie"

    Cel mai mult ma enerveaza controlul personajului si faptul ca inamicii apar din senin.

  20. #220 SP
    Member xenocid's Avatar
    Miscarea personajului e ultra rapida, camera e extrem de lenta. Exact invers ca-n WitcherIII.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 20 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Uncharted: The Nathan Drake Collection anuntat oficial By paunstefan in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 08-06-2015, 11:58
  2. De unde pot achzitiona Costum Nathan Drake? By szabi90 in forum Travel & Fashion
    Replies: 9 Last Post: 10-01-2014, 11:40
  3. Replies: 0 Last Post: 25-06-2011, 23:31

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts