Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 20 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 ... LastLast
Results 321 to 340 of 382

Thread: Uncharted: The Nathan Drake Collection

  1. #321 SP
    Banned Macyty's Avatar
    Sampion Lig in cazul asta , vineri ma duc sa-mi iau bundle-ul PS4 U NDC.

    Multumesc tuturor

  2. #322 SP
    Member xenocid's Avatar
    La partea a IIIa am intalnit astazi 2 bug-uri:
    La faza cu cele 5 roti dintate care trebuie puse in ordine una dintre ele a ramas rezemata de perete si mi-a fost imposibil sa o mai misc de acolo. Restart checkpoint.
    in santierul naval am ramas sub o barca pentru ca nu i se mai "desenau" peretii subacvatici si nu am mai gasit iesirea. Restart checkpoint.

    Mai caut

  3. #323 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Eu le-am platinat toate 3 si o singura data am cazut prin nivel. In rest totul a funcționat perfect.

  4. #324 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    @bicky, ai facut 100%, adica ai terminat si pe Brutal ? Daca da, cum a fost ?

  5. #325 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Parca pentru platina nu era nevoie sa il termini pe brutal. Asta era bagat la trofeele separate.

  6. #326 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Da, corect, de aia l am intrebat daca a facut 100%.

  7. #327 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu am făcut 100%, doar platina. Nici nu m-am atins de trofeele noi.

  8. #328 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    ma intreb ce inseamna asta mai exact:


    Adjusted trophy requirements

  9. #329 SP
    Banned orionpaxbb's Avatar
    cred ca era un trophy care cerea sa omori 5 inamici cu o singura explozie, dar mergea sa omori doar 4 sau asa ceva

  10. #330 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Am terminat eu primele doua la 100%, si pot sa spun ca Brutal te rupe...speed runs mai merg dar nu este loc de erori multe.

    Acum am terminat U3 pe Crushing si dupa mop-up la trofee trec la Brutal.

    Recomand Brutal doar celor care au rabdare si nervi.

  11. #331 SP
    Senior Member Zero's Avatar

    Uncharted: The Nathan Drake Collection

    Ma intreb cum ai rezistat sa termini U1 pe brutal ?!? Mi se pare cel mai greu din serie, chiar si pe Normal.

  12. #332 SP
    Banned orionpaxbb's Avatar
    poti sa dai enable la infinite ammo si one shot kill in brutal mode la toate 3 jocurile, iar la speed run dai restart checkpoint la fiecare greseala, ambele trofee sunt foarte usoare, nu se compara cu sa zicem, trofeul "Like a Boss" in Killzone Shadow Fall pentru completarea dificultatii Elite

  13. #333 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    De treaba aceea cu glitch am aflat doar la sfarsitul primului joc, deci dificultatea Brutal mi-a dat multe batai de cap, mai ales Chapter 4.

    Si trofeul Like a Boss e manageable, daca salvezi pe stick. Altfel nu merita, poate prinzi o pana de curent si papa...

    Am 100% la KZSF si trofeele COOP mi s-au parut mai nasoale ca Elite mode. Am facut tot din COOP solo, minus cele 50 de revives.

  14. #334 SP
    Junior Member Noxaro's Avatar
    129 lei la altex, pret de bfriday

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

  15. #335 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Ești sigur? Cat a durat? Acum nu mai e la prețul asta.

  16. #336 SP
    Senior Member Zero's Avatar

    Uncharted: The Nathan Drake Collection

    De azi dimineata de la 6, pana pe la 12

    Si special edition a fost la 240

  17. #337 SP
    Junior Member Noxaro's Avatar
    uploadfromtaptalk1448018567390.png

    Chiar si acum, si mediagalaxy are acelasi pret

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

  18. #338 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    LE: Acum l-am văzut, e doar în secțiunea de Black Friday. L-am comandat

  19. #339 SP
    Member marv's Avatar
    Tocmai am terminat primul joc din seria Uncharted, Drake's Fortune.

    Pros:
    - pe tot parcursul jocului aveam senzatia ca joc Indiana Jones. Locatiile, soundtrack-ul, replicile personajelor, atitudinea personajului principal, toate duc cu gandul la Indiana Jones.
    - soundtrack-ul e foarte fain. La fel si efectele sonore. Main Theme-ul e de ala epic.
    - actorii/vocile sunt perfect alese. Sunt destule replici amuzante.
    - chiar daca au trecut vreo 8 ani de cand s-a lansat jocul original, inca sta foarte bine la capitolul grafica (ce-i drept am jucat varianta remasterizata) si animatii. Fiecare screenshot cu jungla amazoniana si ruinele ar putea fi un wallpaper
    - actiunea si puzzle-urile sunt antrenante pana la final
    - desi am jucat pe easy, am fost placut surprins sa vad ca AI-ul adversarilor reuseste sa ma flancheze din cand in cand.
    - partea de platforming e ok ba


    Cons:
    - prea putine puzzle-uri din punctul meu de vedere si mult prea multa actiune. Cred ca daca erau mai echilibrate cele doua segmente ar fi fost un joc mai reusit.
    - poveste cam simpla, dar merge de o sambata dupa-masa. Totusi la final mi se pare ca aparitia anumitor...personaje si fenomene strica atmosfera. N-o sa divulg in caz ca mai e careva care nu a jucat. In filmele Indiana Jones am intalnit ceva de genul.
    - DE CATE ORI TREBUIE SA TRAGI INTR-UN BANDIT CA SA-L OMORI? Inamicii mor cam greu. Sunt curios daca pe nivele mai crescute de dificultate mor si mai greu.
    - unele expresii ale personajelor sunt clisee hollywood-ene auzite in zeci de filme.
    - sistemul de cover m-a incurcat de cateva ori cand personajul se lipea de peretele gresit
    - QTE-uri, moartea pasiunii

    Hype-ul din toti acesti ani m-a facut sa ma astept la mai mult decat am primit, dar nu e un joc rau. E important sa stii in ce te bagi: Un joc liniar cu actiune, platforming si puzzle-uri (in ordinea asta), cu poveste subtirica, dar personaje simpatice. Cu nimic mai prejos decat un Tomb Raider.

    Nota: 8.5

  20. #340 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Mai tineti minte cat m-am plans de controlul haotic al personajului dupa ce am jucat demo-ul de pe store? Pai nu jocul e de vina, controlerul meu drag e cam dus si face urat cateodata left stick-ul.

    Recent am jucat Mad Max si uneori se bloca personaju, nu mai inainta sau inainta intrerupt. Am crezut ca are jocul ceva glitch-uri dar nimeni nu se plangea pe net de asa ceva.

    Mama lor de Sony, cum sa faca controlere care se duc intr-un an si ceva de folosinta usoara, nu joc zilnic, am perioade ca nu joc cu saptamanile.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 20 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 ... LastLast

Similar Threads

  1. Uncharted: The Nathan Drake Collection anuntat oficial By paunstefan in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 08-06-2015, 11:58
  2. De unde pot achzitiona Costum Nathan Drake? By szabi90 in forum Travel & Fashion
    Replies: 9 Last Post: 10-01-2014, 11:40
  3. Replies: 0 Last Post: 25-06-2011, 23:31

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts