Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ati avut probleme cu PS4 pana acum??

Voters
116. You may not vote on this poll
  • Nu, totul este ok si merge perfect din prima zi

    89 76.72%
  • Am avut probleme, s-au rezolvat la garantie

    8 6.90%
  • Da, iar acum nu mai merge deloc

    2 1.72%
  • Am avut mai multe probleme, dar s-au rezolvat

    6 5.17%
  • Inca nu am probleme, consola insa e galagioasa si se incalzeste mereu

    11 9.48%
Page 28 of 57 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 ... LastLast
Results 541 to 560 of 1123

Thread: Rata defectiunilor - PS4

  1. #541 SP
    Member legokid220's Avatar
    Eu stau la tara.. si sunt sigur ca am intampinat mai multe pene de curent ca voi. E bulletproof
    Parerea mea: ar trebui sa se faca un nou sondaj !
    Aaa.. si consola o am din Ianuarie.

  2. #542 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    A mea mai are pana face un an, fiind cumparata in iunie...insa pana acum in afara de 2-3 erori la niste jocuri, n-am avut alte probleme. Sper sa ramana asa.

  3. #543 SP
    Member micul_'s Avatar
    Eu o am din august. I'm afara ca mi-a mai dat o eroare la FIFA și Driveclub nu am avut probleme.

  4. #544 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    pe 15 face anu si la mine ,toate bune pana acum si am forjato nu gluma

  5. #545 SP
    Junior Member thafifth2006's Avatar
    La multi ani fara probleme celor cu orice consola !!!

  6. #546 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    ma jucam aseara killzone shadow fall, s-a salvat la checkpoint, am iesit in meniul jocului si apoi am dat resume
    a stat in loadin un minut, nu puteam sa-l inchid nici din meniul care apare cand apesi PS button
    am incercat sa dau shut down la consola si nici asta nu mergea, l-am lasat vro 2ua minute.
    apoi am incercat butonu de power si nici ala nu mergea
    pana la urma l-am scos din priza
    a mai patit cineva asta? puteam face altceva?

  7. #547 SP
    Member legokid220's Avatar
    da. se mai blocheaza. am patiti si eu de 2 ori.

  8. #548 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    N-am patit niciodata

  9. #549 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Nici eu...in cel mai rau caz mi-a dat eroare aplicatia si s-a inchis. Dar nu mi s-a blocat in halul ala.

  10. #550 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    se vede Agile in metodologia astora de la sony
    ps3u pe care l-am luat la 4 sau 5 ani de la lansare nu avea asemenea probleme
    asta uita ca-l am setat ca Primary cu contul de PSN
    si alte chestii mici dar care se aduna, cred ca intr-un an o sa fie bine dar pana atunci....
    macar cand ma joc e totul super ok

  11. #551 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Am o intrebare, fratele meu detine o cobsola Ps4, nu ii mai functioneaza unitatea blue-ray, nu mai primea deloc cd-uri, acum le primeste dar foarte greu si nu le recunoaste, am incercat toate optiunile posibile de rezolvare de pe internet , din pacate face la fel. Problema este ca am pierdut garantia, pit face ceva fara ea? Consola are abia un an de zile , in mod normal ea mai este in garantie.....

  12. #552 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    la ce magazin ai garantie?
    contacteaza magazinul si vezi ce poti rezolva

  13. #553 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Gamestop in Italia, acestia i-au spus ca dureaza intr-e 2 si 3 luni pana ii vor da alta....dar asta daca are garantie, si cica daca avea garantie pe 4 ani o schimbau pe loc. Pe aici pe la noi oare nu am mai multe sanse cu ea? sa incerc sa o duc aici la sony?

  14. #554 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    Am o intrebare, fratele meu detine o cobsola Ps4, nu ii mai functioneaza unitatea blue-ray, nu mai primea deloc cd-uri, acum le primeste dar foarte greu si nu le recunoaste, am incercat toate optiunile posibile de rezolvare de pe internet , din pacate face la fel. Problema este ca am pierdut garantia, pit face ceva fara ea? Consola are abia un an de zile , in mod normal ea mai este in garantie.....
    Vezi ca s-ar putea sa suferi de problema auto eject (ca multi altii).. daca nu mai ai garantie o poti repara cum am facut si eu , am renuntat la butonul de eject, vezi in link postul #503

    http://www.consolegames.ro/forum/f11...ml#post1167767


    in principiu asa face consola pe langa bipuri..




    daca totusi ti s-a dus unitatea bluray gasesti pe ebay orice piesa chiar si suruburile

  15. #555 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Pai acum primeste discurile, i-a dat initializare completa, dar acum ii da unrecognized disk .... sa fie prafu de vina?

  16. #556 SP
    Member papichullooo's Avatar
    Am intrat si eu in randul celor cu PS 4, folosesc consola de o saptamana. Pana acum totul merge perfect. Consola este insa un pic cam zgomotoaza in unele jocuri, adr am inteles ca este normal. O zi buna.

  17. #557 SP
    Member laurentiu885's Avatar
    Si eu tot de o saptamana o am . La jocul infamous First Light ventilatorul se aude destul de tare (mai ales seara cand e liniste) . Am observat ca la Drive club nu face asa . Pana la urma este normal ? Am avut si xbox one si la acea consola ventilatorul era foarte silentios indiferent ce jucam .

  18. #558 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    e normal , sa vezi cum face la Unity daca-l lasi in meniu ) zici ca-si ia zborul..

  19. #559 SP
    Member legokid220's Avatar
    first light ca first light da in Second Son zici ca era aspirator... am mai observat ca daca dadeam FPS'urile la 30 parca se mai linistea ..
    posibil sa solicite consola cele 60 de FPS'uri cu care sunt facute jocurile..

  20. #560 SP
    Member nire's Avatar
    Salut daca am cumparat consola la pachet cu un joc si trebuie sa o duc la garantie trebuie sa trimit si jocul ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 57 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 ... LastLast

Similar Threads

  1. Rata defectiunilor - Xbox One By AndRewqp in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 140 Last Post: 31-01-2017, 19:33
  2. Rata defectiunilor - Wii U By MonkY in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 6 Last Post: 05-01-2014, 22:46
  3. Zelda Wii ar putea rata anul 2010 By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 18-11-2009, 22:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts