Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 83 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 76 ... LastLast
Results 501 to 520 of 1659

Thread: Clubul Xbox One X

  1. #501 SP
    Senior Member nina's Avatar
    pretul ok,nu inteleg de ce vi se pare atat de scump
    mie mi se pare scump pretul la un tv 4k/uhd mai ales pentru cele hdr premium in comparatie cu consola
    sper ca la anul prin vara sa prind o oferta buna in italia la consola si poate se mai lasa pretul si la tv 4k/uhd

  2. #502 SP
    Member Popae36's Avatar
    Va spun sincer tot ce doream este sa anunte Battlegrounds si l au anuntat

  3. #503 SP
    Admin MonkY's Avatar
    495: just don't buy it! E clar ca nu vrei Xbox One X... nu trebuie sa te convingem noi ca merita.

    Scorpio la 399$... nu stiu ce-ati fumat voi, dar vreau si eu! Eu ma temeam sa nu fie in range-ul de 8-900$, si sa nu ajunga Microsoft la ideea ca da, am putea avea si consola PREMIUM, cu pret pe masura. Nu stiu dacat ati observat dar au spus ca "starting at 499$" - eu unul ma astept la o versiune cu SSD de 1TB sau chiar 2TB, care sa ajunga prin range-ul respectiv. Dar asta e valabil si la PS4 Pro, ca nu te opreste nimeni sa investesti intr-un SSD monstruos...

  4. #504 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Cand cei de la Ms au spus ca va fi o consola premium la un pret premium eram convins ca va avea o eticheta de 600-700$, insa 500$ mi se pare un pret decent.

  5. #505 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Pai si proul a fost 400 si nu rula doar upsacale si ocazional un native.In schimb x ul face mult mai mult decat atat.E mai mult decat corect pretul

  6. #506 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Au anuntat baietii ce specificatii are si/sau niste comparatii cu Pro? Eu nu am reusit sa vad conferinta inca. In caz contrar nu putem spune nici ca e scumpa, nici ca e ieftina. Daca e cu 50% mai puternica decat Pro, atunci pretul e absolut fantastic.

  7. #507 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Bine, sa nu scapam din vedere faptul ca intre PS4 Pro si Xbox One X (doamne ce urasc sa scriu numele asta, cred ca o sa-i zic Xbox X si gata, ca XOX chiar nu pot) e o diferenta de un an... Au avut timp suficient sa isi "coaca" la noua lor consola. Sunt ferm convins ca deja Sony lucreaza la una mai tare, poate chiar mai ieftina. But meanwhile, cam asa stau lucrurile...

  8. #508 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Consola buna, jocuri nema.

  9. #509 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    Consola buna, jocuri nema.
    Astea sunt "nema"? Poate vrei sa spui ca exclusive nu prea sunt... e cu totul altceva.

    P.S. Ce-o sa mai rad in iarna asta... cand or sa inceapa comparatiile intre console, la multiplatform... si o sa vad haterii cu o lacrima in coltul ochiului, intreband cu buza tremurand: "Dar, de ce la mine jocurile 'nema' nu merg asa bine si nu arata la fel de bine ca pe Xbox? Si de ce eu am cu 23,46 fps mai putin"? Dupa care o sa se repete aceeasi veche poveste, o sa vina unul cu Super PC Mustard Race (in care a bagat vre-o 40 de salarii medii pe economie), si o sa explice cum ca el se joaca asa chiar si in baie... And then rinse and repeat!

  10. #510 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    La exclusiv m-am referit clar, alea multiplatform le joc pe PS.

  11. #511 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Nu am timp sa urmaresc threadul, va rog sa-mi spuneti daca se poate face precomanda undeva.

    Multam.

  12. #512 SP
    Junior Member Cristache CdinT's Avatar
    La noi nu, pe afara vezi aici:
    https://www.trueachievements.com/n28...-an-xbox-one-x


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #513 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    O s-o bage Altex in câteva zile la precomanda. Asa au facut cu PS4 Pro.

    Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

  14. #514 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    495: just don't buy it! E clar ca nu vrei Xbox One X... nu trebuie sa te convingem noi ca merita.

    Scorpio la 399$... nu stiu ce-ati fumat voi, dar vreau si eu! Eu ma temeam sa nu fie in range-ul de 8-900$, si sa nu ajunga Microsoft la ideea ca da, am putea avea si consola PREMIUM, cu pret pe masura. Nu stiu dacat ati observat dar au spus ca "starting at 499$" - eu unul ma astept la o versiune cu SSD de 1TB sau chiar 2TB, care sa ajunga prin range-ul respectiv. Dar asta e valabil si la PS4 Pro, ca nu te opreste nimeni sa investesti intr-un SSD monstruos...
    what??

    ia nu mai fa tu concluzii despre mine, ok? de unde the fcuk ai ajuns tu la idea ca nu o vreau? si am citit asta fix dupa ce am scris pe alt topic ca sunt interesat de ea... lol

    citeste postul lui tudyniuz de mai sus, a zis el mai elocvent decat mine. se pare ca toti uita ca e doar o consola, nu un pc. urasc sa fiu devil advocate si sa zic ca e scumpa, cand eu am buget pt achizitii de genul, dar gandesc big picture, pt cei care cauta oferte sh, sau au bani doar de slim si one s, pretul o sa o traga in jos enorm!

    ochelari de cal omule!

    starting la 499 doar tu vezi problema, adica atat va costa la lansare. consola + gamepad, pe urma scade pretul, ca si ei sunt constienti ca e overpriced. de ce crezi ca au aratat cum arata, au aratat jde mii de jocuri si pe urma in cateva secunde au aratat pretul...

    te rog.

    ps:

    Quote Originally Posted by MonkY View Post

    P.S. Ce-o sa mai rad in iarna asta... cand or sa inceapa comparatiile intre console, la multiplatform... si o sa vad haterii cu o lacrima in coltul ochiului, intreband cu buza tremurand: "Dar, de ce la mine jocurile 'nema' nu merg asa bine si nu arata la fel de bine ca pe Xbox? Si de ce eu am cu 23,46 fps mai putin"? Dupa care o sa se repete aceeasi veche poveste, o sa vina unul cu Super PC Mustard Race (in care a bagat vre-o 40 de salarii medii pe economie), si o sa explice cum ca el se joaca asa chiar si in baie... And then rinse and repeat!
    asta e post de administrator? cand oamenii cer moderatorilor sa aibe grija si sa actioneze cu sanctiuni, sa opreasca flame-ul?

    nu asa dude.

  15. #515 SP
    Member sinnombree07's Avatar
    Eu sun fan PS dar consola asta merita bani ma asteptam sa fie 600-700 € si arata foarte bine sa vad teste ca duce 4k si 60 fps sa nu fie ca la Ps4 Pro ca ma bate gandu sa imi cumpar o consola x box x.

  16. #516 SP
    495
    Member 495's Avatar
    dchcfmbvwaq3sjo.jpg

  17. #517 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Rezumat, pentru cei cu timp limitat

  18. #518 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by 495 View Post
    asta e post de administrator?
    Take a chill pill, dude! Postez in calitate de gamer, ca admin am treburi... administrative. Ti se pare tie ca aici discutam despre nu stiu ce librarie php care nu functioneaza la site, sau despre o baza de date busita? E un thread despre Xbox X, si mi-am spus opiniile atat despre consola, cat si despre cei care la fiecare lansare a unei console care nu e Sony, apar si incep "valea plangerii". Ba ca e scumpa (insert tears in here), ba ca e proasta (insert Microsoft jokes in here), ba ca nu are jocuri (insert Sony jokes in here), ba ca nu e suficient de OK (insert PC jokes in here). Consola nici nu s-a lansat inca, si tu gandesti pentru cei care cauta oferta SH... Pe mine ma depasesc chestiile astea, si ma uit ca prin tarile civilizate, TOTI spun ca 499$ e un pret extrem de bun. La noi, nu! Well, frack it!

    Later edit: Pentru cei care spun ca e mare pretul, dar care au platit echivalentul a 600$ pe un PS3 si nu s-au plans, doua link-uri ajutatoare (din 2016):

  19. #519 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Conparatia cu PS3 e mega nefericita, nu doar ca toata lumea s-a plans de pret, dar consola a suferit in primii ani la vanzari tocmai datorita pretului ridicat.

  20. #520 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Compara cu ce vrei tu atunci (de exp. cu Xbox One)... Nu-mi aduc aminte sa ma fi plans de pret la PS3. Eu am cumparat-o in ziua lansarii, chiar daca nu aveam decat niste porcarii de jocuri disponibile si zero backward compatibility (nu ca acum).

    P.S. Daca nu ma insel, cand s-a lansat PS3 noi inca eram pe celalalt forum, ceva cu COMPUTER in fata... Te mira ca se plangeau "toti" ca e scumpa? Dupa cum vezi, la unii inca nu s-a schimbat nimic, de 11 ani incoace...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 83 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 76 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  3. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts