Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 29 of 83 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 39 79 ... LastLast
Results 561 to 580 of 1659

Thread: Clubul Xbox One X

  1. #561 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    100% adevarat

  2. #562 SP
    Member Popae36's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    asa-i lumea ipocrita.. sau sunt prea acri strugurii.. daca nu le trebuie , atunci sa ramana pe ps4 vanila + xbox one prima varianta.. sunt mega ok pt ce le trebuie lor...

    sa speram ca o sa-si revina cu acest one X si ca xbox 2 o sa fie mai ciumeg (incluzand aici si alte exclusive, nu doar cele arhicunoscute si arhireciclate ce mie unul nu-mi transmit nimic ) batand prin hardware si jocuri ps5-ul si atunci poate o sa revin la ei, acum mai astept putin in barca cealalta.

    treaba cu paritate intre one x si PRO nu pot sa o inteleg , o inteleg doar daca le e lene astora sa optimizeze separat , altfel .. e nedreapta decizia.
    daca nu iti spun nimic exclusivele arhicunoscute de la microsoft,atunci nu inteleg de ce te mai intereseaza consola xbox!?poti sa ramai bine mersi la platformele pe care te joci acum.

  3. #563 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    bre, si eu sunt fan bmw, dar sa nu avem ochelari de cal

    ramane sa vedem consola in actiune( la end user ma refer, caci asa se promitea marea cu sarea si la pro) ,cateva reviewuri si mai vedem.

  4. #564 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Mda....hai sa o luam mai incet cu exclusivitatile arhicunoscute ca nintendo suge dupa un mario se cand se stie....la fel si ps ul.Deci exclusivitatile acestea arhicunoscute vand consola

    ---------- Post added 14-06-2017 at 15:09 ----------

    Btw beyond good and evil 2 o sa apara pe xb1 ps si pc

  5. #565 SP
    Member florindragos21's Avatar
    Avand in vedere faptul ca nu vor exista titluri exclusive pentru Xbox One X (cel mai probabil cei cu X1X vor avea parte de ceva update-uri in plus in ceea ce priveste grafica) astept sa apara urmatarea generatie de console, pana atunci e bun si Xbox One.

    PS: La seria FM imi place tocmai faptul ca sunt consecventi si ca "recicleaza", practic recreeaza jocurile si le aduc la standardele actuale.

    PS2: Sper sa nu vad diferente majore intre FM7 De X1 si FM7 de X1X, asa cum era la FH2 de X1 fata de FH2 de X360.

  6. #566 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    florindragos21

    La cat de puternica este Xbox One X chiar e o noua generatie fata de Xbox One S si PS4 Slim.

  7. #567 SP
    495
    Member 495's Avatar
    doar ca cele mentionate de tine o vor trage in jos mult. developerii nu se vor arunca inainte cu jocuri facute special pt one x, ca cei cu one s se vor revolta. daca vreodata o sa vi se para ca un joc nu arata la fel de bine cum ar trebui pe one x, aveti sa ii multumiti one s-ului...

    3kigajb.jpgstzp8kb.jpg

    2 HDMI Ports
    (1 HDMI 1.4b in,
    1 HDMI 2.0b out)

    USB 3.0 port
    3 USB 3.0 Ports

  8. #568 SP
    Member chris diaz's Avatar
    O intrebare pentru cei care detin acum un Xbox One (slim), ce va jucati ?

  9. #569 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Crezi ca e genul de intrebare care merge pus pe threadul de Xbox One X? Sau e ceva related si nu m-am prins?

  10. #570 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Quote Originally Posted by chris diaz View Post
    O intrebare pentru cei care detin acum un Xbox One (slim), ce va jucati ?
    bag un forza horizon 3 din cand in cand si ma chinui cu gears of war. inca sunt la primul (le-am primit pe toate gratis la achizitia consolei) si in ritmul asta joc gears of war 4 pe one x in 4k/60fps!

  11. #571 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by chris diaz View Post
    O intrebare pentru cei care detin acum un Xbox One (slim), ce va jucati ?
    Chiar nu avem ce din păcate. E o platforma moartă. Chiar mă uitam acum câteva minute și din aproape 300 de jocuri chiar nu am ce juca...
    Attached Images Attached Images 1497546208813-1913905752.jpg

  12. #572 SP
    Member MAGNUS2's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Chiar nu avem ce din păcate. E o platforma moartă. Chiar mă uitam acum câteva minute și din aproape 300 de jocuri chiar nu am ce juca...
    ce usor e sa aruncam numere asa... 300, 700.. 10000, da spune, cate din alea 300 sunt $60 AAA games? si daca vrei una si mai si, cate din alea 300 sunt xbox one exclusive? maxim 5? sunt surprins daca gasesti 5

  13. #573 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^ Daca tu nu te poti bucura de un joc care nu e exclusiv, inseamna ca ai ratat majorotatea jocurilor bune din ultimul deceniu.

  14. #574 SP
    Member fpalexb's Avatar
    chris diaz fie a intrebat ca nu stie, fie ca isi dorea sa se aprinda fanii xbox.
    Legat de topic eu vad ca scrie "Xbox One X" si ma gandesc la consola si potenta ei, sistemul, jocurile si aplicatiile se stiau deja, asteptam sa citesc niste pareri constructive .




    AlexB

  15. #575 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by MAGNUS2 View Post
    ce usor e sa aruncam numere asa... 300, 700.. 10000, da spune, cate din alea 300 sunt $60 AAA games? si daca vrei una si mai si, cate din alea 300 sunt xbox one exclusive? maxim 5? sunt surprins daca gasesti 5
    Ba' ej nebun? De unde veniti ma? Poluati in pana mea alte topicuri, si lasati-l pe asta curat.

  16. #576 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Mai, intrebarea mea n-avea nicio tenta ascunsa. Vroiam sa vad ce se mai joaca acum pe Xbox One (S). Cand am detinut un xbox 360 am jucat cam tot ce trebuia pentru acea consola. Singurul care mi-a raspuns la obiect a fost @495. Unii au sarit in sus, oripilati de intrebarea pusa aici (pentru ca acest topic este urmarit la greu in ultima vreme), altii s-au gandit sa fie mistocari.

  17. #577 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Pai lumea se joaca fiecare ce-i place. Eu spre exemplu zilele astea mă ocup de AC 3 că e backward. Si de Sea of thieves că sunt în preview. Dar si tu ești extrem că nu avem ce să jucăm AA60$, adică nu avem voie să jucăm world of tanks doar că e moka?

  18. #578 SP
    Member chris diaz's Avatar
    /\
    Daca la mine te referi in ultimul tau post, cred ca te inseli, N-am spus niciodata ca nu ar fi jocuri pentru Xbox One, poate in unele comentarii am afirmat ca nu prea sunt exclusive, altele decat Halo, Gears, Forza.

  19. #579 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Se refera la Mangus2.

  20. #580 SP
    Admin MonkY's Avatar
    E ultimul warning... daca nu va intoarceti la discutia despre Xbox One X si continuati off-topic, e de rau!

    On-topic: mi se pare mie sau Xbox One X are un port USB-C 3.1? Sau era doar pe dev-kit? Nu de alta, dar daca vine cu asa ceva, apare intrebarea daca nu cumva Microsoft are ganduri mari, stiut fiind faptul ca deja se gasesc placi video externe, pe USB-C... Sau poate pt. altceva de mare viteza (cum ar fi conectarea a doua Xbox One X-uri)...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 29 of 83 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 39 79 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  3. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts