Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 132 of 395 FirstFirst ... 32 82 122 130 131 132 133 134 142 182 232 ... LastLast
Results 2,621 to 2,640 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #2621 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Dead Rising 3: Day One Premium Edition? e prima data cand aud de el.

  2. #2622 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Include pe langa joc Season Pass-ul pentru DLC-uri si un costum Los Perdidos Tourist. Aceasta versiune este disponibila doar digital.

  3. #2623 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Nu man, nu ai inteles ? E pus PS4 pe HDMI-IN la Xbox One, si prin Xbox trece doar semnalul video. Si poti spune : Xbox Play PS4
    a cool, eram sigur ca n-am inteles

    deci xbox the middle man

  4. #2624 SP
    Member dtancu's Avatar

    Clubul Xbox One

    Shipping now de pe Amazon.co.uk
    Dacă am bafta sâmbăta e aici. Deși mai degrabă luni probabil.
    Day one edition cu FIFA

  5. #2625 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    de abia astept o poza la ce ne-am cumparat astazi cu primul consolist next-gen (sa-i spun asa ) foarte tare !

  6. #2626 SP
    Member dtancu's Avatar

    Clubul Xbox One

    Da, imediat ce vine fac review si il caut pe MonkY sa il scot de pe sosea la Forza, haha.
    Am in colet Forza, Ryse, Dead Rising, FIFA plus un play/charge kit.

  7. #2627 SP
    Member momi's Avatar
    35 DE LIRE ANGRY BIRDS ..... ...astia vor sa produca bani pentru toata seria gratis de pe android .

  8. #2628 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by dtancu View Post
    Shipping now de pe Amazon.co.uk
    Dacă am bafta sâmbăta e aici. Deși mai degrabă luni probabil.
    Day one edition cu FIFA
    Norocosule! Eu i-am intrebat azi daca au vreo veste si pt. mine... si mi-au dat ceva "copy/paste" cu livrarea se va face cand se va face livrarea. Scriptic la mine apare "DELIVERY ESTIMATE Monday 25 Nov 2013 - Tuesday 3 Dec 2013"

  9. #2629 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Norocosule! Eu i-am intrebat azi daca au vreo veste si pt. mine... si mi-au dat ceva "copy/paste" cu livrarea se va face cand se va face livrarea. Scriptic la mine apare "DELIVERY ESTIMATE Monday 25 Nov 2013 - Tuesday 3 Dec 2013"
    Cand e facuta comanda? La mine nu apare nimic

  10. #2630 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Cand e facuta comanda? La mine nu apare nimic
    ORDER PLACED: 17 Oct 2013
    Am plasat-o mai tarziu pt. ca deh... aveam sperante la ceva din .ro (not gonna happen ever again)!

  11. #2631 SP
    Member Ramon's Avatar
    Eu chiar aveam impresia ca nu se vor gasi digital jocurile la lansare. Nu stiu de ce. Chiar ma gandeam cu groaza sa dau 300 lei pe Forza 5 la Altex. 240 lei mai merge, cat e pe Marketplace.

    Monky, mai exista la Xbox One acele restrictii de trebuia sa tragem harti de Call of Duty prin VPN de UK?

  12. #2632 SP
    Member felixxx's Avatar
    Shopto se lauda ca toate comenzile au plecat de la ei si ca urmeaza sa se faca update in seara asta la tracking number.
    Desi la statul comenzii imi apare processing am primit raspuns de la ei ca
    "Hi Felix, I have checked your account and I can confirm that this order has been shipped out to you and will arrive with you shortly. Regards "
    Mie mi-au taxat TNT global express, teoretic ar trebui ca maine sa ajunga in Romania.
    Am avut comanda si la un joc de FM5 pentru xboxone, asta apare ca livrat cu DPD, deci teoretic ar ajunge mai tarziu decat consola.

  13. #2633 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Doamne ajuta!

  14. #2634 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    You've seen what the Xbox One looks like on the outside. But that big black box holds stuff on the inside too, y'know.

  15. #2635 SP
    Member dtancu's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Norocosule! Eu i-am intrebat azi daca au vreo veste si pt. mine... si mi-au dat ceva "copy/paste" cu livrarea se va face cand se va face livrarea. Scriptic la mine apare "DELIVERY ESTIMATE Monday 25 Nov 2013 - Tuesday 3 Dec 2013"

    Stai calm ca mi-au tras-o si mie original amazon UK.
    A plecat totul spre mine azi, cu UPS, insa livrarea la UPS tracking apare joi 28/11. Sa-i f...a cainii de UPS, 50 GBP transportul si dureaza o saptamana.

  16. #2636 SP
    Member temugin's Avatar

    Post

    Sata 2 la Xone sau nu am vazut bine ? restul pare destul de ok ca si aranjament interior, mai bine un hdd slabut si fara becuri rosii.





  17. #2637 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Se pare ca unii au probleme cu disc drive-ul:






    Dar se pare ca exista o problema si mai mare : se clatina



  18. #2638 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Cu discul pare o problema serioasa, dar asta cu controllerul care se clatina e epica...)

  19. #2639 SP
    Senior Member Tekken's Avatar

  20. #2640 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Here we go: YouTube videos emerge of XBOne Blu-ray drives making a really unpleasant noise








Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 132 of 395 FirstFirst ... 32 82 122 130 131 132 133 134 142 182 232 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts