Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 395 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 59 109 ... LastLast
Results 161 to 180 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #161 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar

  2. #162 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pana la un comunicat oficial... momentan nu avem despre Xbox 3 decat... zvonuri! Luati-le si voi ca atare, pana vom vedea si noi exact ce si cum. Pe mine unul nu ma deranjeaza atat de tare daca ar fi "always on", pt. ca la urma urmei... acasa sunt tot timpul conectat. Insa, ce mama naibii fac daca vreau sa iau consola undeva unde nu am net? Sau unde nu vreau sa stau pe net? Well, ramane de vazut daca ramane la stadiul de zvon sau va fi un "feature"

  3. #163 SP
    Senior Member Tekken's Avatar



    1:45 3:33


  4. #164 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Buna aia cu reclamele la Doritos

  5. #165 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Damn, omul asta (Adam Orth - creative director la Microsoft Studios) chiar ar trebui sa se opreasca. E atat de agresiv incat imi aduce aminte de de gif-ul cu Steve Balmer...
    Attached Images Attached Images 1.png 2.png 3.png steve-ballmer-o.gif

  6. #166 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nu confunda agresivitatea cu nesimtirea curata. totusi sper sa nu fie pe bune chestia asta, o fi fost high

  7. #167 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Daca ti-ai bate joc asa de oameni, la o firmulita mica din Romania, ai zbura instant.

  8. #168 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Judecand dupa faptul ca se enerveaza cam mult pe baza unui zvon, as zice ca ar putea fi adevarata chestia cu "always on". Si daca e asa, atunci PS4 all the way.

  9. #169 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Raspunsurile lui Orth pe Twitter mi se pare infioratoare. Am tot sperat ca acel cont de Twitter sa fie un dummy (asa cum intalnim frecvent pe Facebook) insa uitandu-ma la followers mi s-a zbarlit parul.

    Ideea in sine ar fi putut avea si argumente pro, insa de la concept la obligativitate si de la necesitatea unei conexiuni la internet pana la obligatia uneia permanente e cale lunga. Iar fazele cu aspiratorul si curentul electric... Sunt speachless. A momentary lapse of reason, sa speram ca asta a fost. Sa speram ca nu e cazul sa asociem parerile unui angajat Microsoft cu parerile intregii companii. We'll see, we'll see...

    Momentan, astept sa-mi confirme following request si-o sa-l intreb si eu cate ceva. Daca zice nu, ma gandesc sa-i compun o scrisoare deschisa si s-o postam pe undeva la vedere (sperand ca va fi vizibila pe Google, macar pentru presa din RO daca nu pentru Microsoft).

  10. #170 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Mai bine începi să te obișnuiești :-)

  11. #171 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar

    rixjos6.jpg
    iffi2ctuwpud6.gif

  12. #172 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar


    Wants to be always online, becomes a meme: http://www.quickmeme.com/Always-Onli...Orth/?upcoming


  13. #173 SP
    Member temugin's Avatar

    Post

    MS continua sa o tina sus si tare cu Always on, consola va fi un fiasco, si o pot pune sub brad de acum ( DACA e sa dam credare zvonurilor), insa stim cu totii ca marii sefi de acolo asta isi doresc, daca vor reusi totusi sa faca un succes cu 720 exista pericolul unui precedent, Sony si restu ce credeti ca vor gandi ? Pai daca MS au reusit, noi nu putem ? Totul se calculeaza in bani acolo, la sedintele tinute conteaza sumele intrate in conturi. Pana acum MS a fost un actor bun si nu au obligat o conexiune la internet, imi este tare frica de adevarata fata la E3. Gluma cu aspiratorul o consider de foarte prost gust, ne ordona cumva sa mancam si burgeri in timpul jocului ?

  14. #174 SP
    d0g
    Junior Member d0g's Avatar



  15. #175 SP
    Member Plavs's Avatar
    foarte tare clipul "d0g" sper sa nu fie asa cum se aude din acest zvon, vom fi lamuriti cu toti la e3 pana atunci asteptam ..eu unul sunt fan xbox de cand a aparut si sper ca nu ma va obliga sa renut si sa trec pe sony.

  16. #176 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    "Sony should send Adam Orth a gift basket, because he just gave them ALOT of business."

  17. #177 SP
    Member temugin's Avatar

    Post

    Up pt clip, da MS isi cer scuze ca vor sa ne oblige la net cu 720..., sa trezeasca din betie si sa refaca kitul pt offline, asta le urez.

  18. #178 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by temugin View Post
    Up pt clip, da MS isi cer scuze ca vor sa ne oblige la net cu 720..., sa trezeasca din betie si sa refaca kitul pt offline, asta le urez.
    Tu de unde ai aparut, de stii atatea ce vor sa ne oblige sa avem la o consola care nu e nici macar anuntata? Din subsolurile Microsoft?

  19. #179 SP
    Member temugin's Avatar

    Post

    Daca citeai putin mai sus, am specificat ce si cum, aka in caz ca zvonurile se confirma, so ''deal with it''. Care zvonuri ?

    Si totusi, Xbox 720 va necesita conexiune permanenta la internet! | Hit.ro

    Ceva de genul.

  20. #180 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Haha, asta e ca stirea aia ca Fifa 14 apare doar pe Xbox. Oameni buni...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 395 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 59 109 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts