Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 11 FirstFirst ... 9 10 11
Results 201 to 210 of 210

Thread: Quantum Break

  1. #201 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla View Post
    Haha , nu. Pentru alte jocuri poate.
    Eu chiar îl doresc să-l încerc.

  2. #202 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Este de incercat. Nu este un joc rau, insa este ci siguranta cel mai slab joc al celor de la Remedy.

  3. #203 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pregătește-te, vine iarna!

  4. #204 SP
    Member andreiaka's Avatar

    Quantum Break

    Quote Originally Posted by vladthegamer View Post
    Eu chiar îl doresc să-l încerc.
    Pregătește-te pentru Forza Horizon 3

  5. #205 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Oh boy, am terminat primul act + episodul "serial" si mi se pare dezastru jocul. Pacing-ul e hai-hui, pare a fi un joc de pe vremuri care are o grafica ok-ish dar unele animatii sunt parca de pe vremuri, robotizate, absolut cretine. Niciun personaj nu se misca cum trebuie, cand trebuie sa urmezi pe cineva si ramai in urma, acel personaj te asteapta uitandu-se la tine dintr-o pozitie cracanata de gorila, chiar si in momentele de "tensiune" am impresia ca astia se prostesc. Atat personajele din timpul jocului dar si cele din serial imi dau impresia de personaje care stiu ca sunt intr-un joc/film si doar se prefac ca sunt personaje. E aiurea, parca se joaca de-a serialul.

    Sincer sa fiu cred ca dupa ce termin si actul 2, daca nu sunt ceva imbunatatiri serioase il voi lasa balta fara sa il termin. Gameplay-ul e la pamant, armele sunt inutilizabile si povestea prost spusa, desi poate deveni interesanta.

  6. #206 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Din pacate asa e. Singurele lucruri pe care le are jocul de partea sa sunt actorii, motion capture-ul si partial povestea. Cred ca a dezamagit in aceeasi masura in care a facut-o the order pe ps. L-am terminat din principiu si pentru ca am dat vreo 50 de dolari pe el (acum se gaseste lejer la 30). Dar nu il voi mai juca vreodata. Si exceptand modul in care au fost redate feature-urile actorilor (mai ales in cutscenes) nici grafic nu sta foarte bine. Infamous Second Son, un joc iesit acum doi ani il bate la fund atat grafic cat si tehnic si in ceea ce priveste gameplay-ul. Pacat, potentialul era enorm. Ar fi trebuit sa fie un flagship al generatiei actuale dar s-a dovedit a fi un alt "bust".

  7. #207 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Am terminat si eu jocul a 2-a oara cu decizii diferite. Este fenomenal jocul dupa parerea mea si unul dintre cele mai bune de anul asta. Am fost dezamagit doar de episoadele live action care sunt cam degeaba si slabute, puteau fi inlocuite de niste cutscenuri in joc mai lungi. Pacat ca nu au adaugat un horde mode sau ceva echivalent fiindca gameplayul chiar e bine realizat.

  8. #208 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Hai ca vine si pe Steam, parcă văd că anul viitor îl aruncă si pe PlayStation
    http://www.dualshockers.com/2016/08/...-in-september/

  9. #209 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Hai ca vine si pe Steam, parcă văd că anul viitor îl aruncă si pe PlayStation
    http://www.dualshockers.com/2016/08/...-in-september/
    Aşa să fie! <3

  10. #210 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am vazut ieri video postat de Digital Foundry despre joc si am zis sa-l incerc si eu. Dar nah...ce-am patit pe Xbox One X, dupa ultimul update.
    Nu mai spun nimic de faptul ca ocupa 156GB.


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 11 FirstFirst ... 9 10 11

Similar Threads

  1. Quantum Break nu va fi prezent la E3 By djleo666 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 09-06-2015, 18:40
  2. Replies: 0 Last Post: 12-08-2014, 23:52
  3. Replies: 0 Last Post: 29-05-2014, 23:18
  4. Quantum Break anuntat pentru Xbox One By Dant3 in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 22-05-2013, 01:48

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts