Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 115 of 214 FirstFirst ... 15 65 105 113 114 115 116 117 125 165 ... LastLast
Results 2,281 to 2,300 of 4277

Thread: Clubul PlayStation 5

  1. #2281 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Va avea anul asta...calendaristic sau care an? PS5? Poate și PS4, atenție mare ca vine nea Pinocchio și îți explică el

  2. #2282 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    M-am referit la an calendaristic. Titlurile din anul acesta calendaristic au fost deja confirmate.

    M-am referit strict la PS5, calitatea jocurilor va fi superioara pe aceasta consola, experienta va fi alta.

    Nu pot decat sa ma bucur ca multe din jocuri vor veni si pe PS4, insa discutam doar de PS5 acum.

    Exclusiv pe console, sunt toate! Discutam de platforma Sony, nu de altcineva, doar ce este in curtea lor.

  3. #2283 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pai da dar vezi ca nu sunt exclusive PS5, nu toate
    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    Deci ca sa facem o recapitulare, PS5 va avea anul acesta următoarele jocuri exclusive)

  4. #2284 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Pai da dar vezi ca nu sunt exclusive PS5, nu toate
    Corect, exprimarea ar fi asa: “Sony (PS4/PS5) va avea anul acesta ...”

  5. #2285 SP
    Member aleksandrel's Avatar
    La anu God of war???? Daca apare la anul eu iti fac cinste cu el. La anu o sa primesti un trailer la el!!!
    Parerea mea ca nici Horizon nu apare anul viitor..
    Demon souls este singurul joc pentru care as cumpara consola la inceputul anului viitor.

  6. #2286 SP
    Member morphine's Avatar
    Ce penal ar fi sa se foloseasca de gow pt hype si sa-l amane pe 2022. Desi nu mi-ar fi mare mirarea.

  7. #2287 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Anul viitor vin amânările, calmați-va tzatzele

  8. #2288 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Oare e buna maneta de PS5 pentru PS4?

  9. #2289 SP
    Manager paul's Avatar
    Nu merge DualSense pe PS4.

  10. #2290 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Pacat. La 4 boabe jocul, nu ma vad cumparand prea curand consola full. Controllerul era fain though.

  11. #2291 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pentru precomenzi de la Altex aveti link in prima postare de aici.

  12. #2292 SP
    Member sinnombree07's Avatar
    Am văzut ca cere sa faci plata cu cardu la precomanda, nu merge sa faci fără sa plătești?

  13. #2293 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu. Nici la Altex/MG si nici la eMag - din cauza ca sunt foarte putine bucati alocate pe tara, nu poti face precomanda fara plata in avans, ca sa se asigure ca nu precomandam 5 bucati din 5 parti si platim doar care vine si cu restu vor pierde bani cu transport/retur, samd.

  14. #2294 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Playstation 5 + 2 ani de extra garantie.
    Gata tati, hai sa vedem acum daca eMAG au treaba pe 19 Noiembrie
    Attached Images Attached Images playstation-5.png

  15. #2295 SP
    Member Syni's Avatar
    Am luat-o și eu. As fi optat pentru varianta digitală fiindcă nu sunt genul care umbla cu jocuri pe disc, dar...lipsa stoc
    Asta e acum


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  16. #2296 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Tot răul spre bine

  17. #2297 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Au fost extrem de putine bucati digitale - like...sub 10%. Probabil nu are Sony Romania incredere ca se vor vinde - sau vor sa se vanda jocurile fizice mai mult.

  18. #2298 SP
    Member Syni's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Au fost extrem de putine bucati digitale - like...sub 10%. Probabil nu are Sony Romania incredere ca se vor vinde - sau vor sa se vanda jocurile fizice mai mult.
    Nu am absolut niciun joc in format fizic, toate sunt digitale. Oricum m-am grăbit sa dau precomandă fiindcă exista șansa ca pana la finalul anului sa nu mai am de unde sa cumpăr alta și nu de alta dar abia aștept Demon’s Souls


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  19. #2299 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Un clip interesant:

  20. #2300 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Cei care cumpara varianta digital nu cred ca realizează ca angrenează blocarea scăderii prețurilor pentru jocuri in format digital. Esti practic constrâns sa cumperi jocul la prețurile practicate pe store, din moment ce nu exista concurența.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 115 of 214 FirstFirst ... 15 65 105 113 114 115 116 117 125 165 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts