Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 214 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 27 67 117 ... LastLast
Results 321 to 340 of 4277

Thread: Clubul PlayStation 5

  1. #321 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Se prea poate ca pretul sa fie mai aproape de 3K decat de 2.5K, mai ales daca scot 2 versiuni deodata out the gate.

    Sa curga cu teraflopsi si ssd-uri si noi sa fim sanatosi.

  2. #322 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Da, asta cu două console (standard și pro) este o alternativă bună de la început. Ideea e dacă îmi cumpăr consola pro să nu am treabă 5-6 ani. Dacă mă trezesc dupa2-3 ani cu ps5 pro+ ii o magarie din partea lor.

  3. #323 SP
    Member aleksandrel's Avatar
    Personal,e o prostie 2 console. Sa scoata ce au mai bun pe piata, nu ca la telefoane ps5 si ps5+ si poate mai face si un ps5 note mai tarziu. Sa scoata ce au ei cel mai bun,asa este cel mai normal.
    P.S. Chiar daca apar 2 variante la inceput, cu siguranta va aparea pe la mijlocul vietii consolei alta varianta imbunatatita.

  4. #324 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Si eu vreau una și bună, dar după ce am pățit generația asta m-am cam lămurit. De asta zic sa puna una premium și cine vrea să de-a 900-1000€ asta e, cine vrea standard dă 400-500€

  5. #325 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Tot ce este posibil sa plece din start cu doua modele. Daca e sa ne luam dupa acele Leak-uri, 9,2TF pentru o consola de 399€ si 13.6TF pentru o consola de 599€. Ar putea fi posibil? In plus, producătorii de jocuri au confirmat ca in ultimul an si jumătate au primit mai multe modele de devicekit-uri de la SONY.
    Sa nu uitam ca Microsoft urmeaza acest model cu o consola de 4TF si una de 12TF, pentru noua generatie.

  6. #326 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Microsoft va lansa o singura consola in 2020. Faptul ca vor mentine la vanzare Xbox One X nu e acelasi lucru.

  7. #327 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Microsoft va lansa o singura consola in 2020. Faptul ca vor mentine la vanzare Xbox One X nu e acelasi lucru.
    Nu ma refeream la Xbox OneX (6TF), ma refeream la Xbox Lockhart (se zvonește ca are in jur de 4TF), o consola ce va rula jocurile la 1080p/1440p cu 60fps, pe noua generatie de RDNA1.

  8. #328 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Au confirmat oficial ca vor lansa o singura consola in 2020. Ce iese dupa aia, in 2021 sau 2022 nu mai conteaza acum.
    Ei se vor focusa strict pe Series X.

  9. #329 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Se pare ca exista ceva sanse sa primim noi informații cu privire la PS5 in aceasta noapte la CES.
    - Primul PS1 a fost prezentat la CES
    - Cory Barlog va fi prezent la CES
    - Si se pare ca vor fi prezente si ceva persoane din mediul jocurilor la CES

    Maine dimineata vom afla, nu imi fac speranțe prea mari pentru o dezvăluire completa, insa un controller sau ceva despre consola ma astept sa fie anuntat.

  10. #330 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Vedem maine dimineata. Sau cine sta treaz de la 3-4 noaptea, vede live

  11. #331 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    Maine dimineata vom afla, nu imi fac speranțe prea mari pentru o dezvăluire completa, insa un controller sau ceva despre consola ma astept sa fie anuntat.
    Hell no!Daca dau in patima Nintendo si incep sa ne prosteasca prin a anunta controllere (vezi Wii si WiiU) si alte ghidusii nu e de bine.Ori ai un produs stabil in stare aproape completa si vrei sa il prezinti, ori taci drequ din gura.Vreau sa vad consola, nu ma intereseaza controllerul pana nu vad "minunea" in sine.Oricum stiu cum va fi : un DualShock 4 ceva mai ergonomic + touchscreen & alte nebunii

  12. #332 SP
    Member fdkenzo's Avatar

  13. #333 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quick reminder: peste 2 ore #SONY Press Conference #Live at #CES2020 #SonyCES https://www.sony.com/electronics/ces/

  14. #334 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Mda. N-au anuntat mai nimic din ce nu anuntasera deja, in afara de logo-ul PS5. Ne-am agitat degeaba.

  15. #335 SP
    Manager paul's Avatar
    Marele anunt de la CES 2020.
    Sony PlayStation 5 Logo Revealed - IGN
    Quote Originally Posted by IGN
    [...] In non-PlayStation 5 logo news, Ryan revealed that the PlayStation 4 sold 106 million units, 1.15 billion games, 5 million PlayStation VR units, and has 103 million monthly active users of which 38.8 million are members of PlayStation Plus. [...]
    Attached Images Attached Images ps5-logo.png

  16. #336 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Ati stat asteptat o noapte ca sa priviti un nenorocit de logo? Good job

    ---------- Post added 07-01-2020 at 09:40 ----------

    Cel putin am aflat cand va fi lansata.Cu cat mai repede, cu atat mai bine.Pot sa incep sa pun bani la ciorap de-acum si intr-un an sau doi iau consola(daca se merita)

  17. #337 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Captain Hindsight e chiar aici.

  18. #338 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    ce "5" frumos , ce "S" ...iti taie rasuflarea !

  19. #339 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Se zvoneste că Sony urmează să anunțe curând că nu participă la E3 anul asta. Nu mă mira, după scandalul cu datele jurnaliștilor nici eu nu as participa.

  20. #340 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu cred că lipsesc și anul ăsta

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 214 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 27 67 117 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts