Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 149 of 303 FirstFirst ... 49 99 139 147 148 149 150 151 159 199 249 ... LastLast
Results 2,961 to 2,980 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #2961 SP
    Junior Member Ktunyss's Avatar
    Esti rau :-) am ramas logat pe ps+ nu m.am mai uitat ... am zis si eu sa stie lumea

  2. #2962 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    De acord cu tine asa sunt sanse mai mari sa afle toata lumea

  3. #2963 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Unde găsesc si eu PS Plus pt un an la un preț bun? Pe cdkeys.com, out of stock

  4. #2964 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Mai verifica maine , deobicei refac stocurile foarte rapid.

  5. #2965 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    In afara de cdkeys.com si electronicfirst mai știți vreun site cu prețuri mai bune pt PS Plus UK?

  6. #2966 SP
    Member florent's Avatar
    Dant3 , pe allromedia . Si Altex-ul au pe stoc si cred cavvor sa le lichideze , acum ca a aparut store pe RO

  7. #2967 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am luat de pe electronicfirst, aprox. 190 de lei pt un an. Altex vinde la 250, allromedia la 205

  8. #2968 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Sa inteleg ca diferenta de plus intre uk si ro e de 30 de ron, 2,5 lei pe luna, eu zic ca e bine , nu compar cu sua

  9. #2969 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu e nicio diferența, eu am plătit mai puțin pe UK pt ca am luat cod separat pt un an, abonamentul te costa 40£ si la noi si la ei

  10. #2970 SP
    Member dragos_mihaiy's Avatar
    As vrea sa imi cumpar un abonament pe un an dar nu sunt sigur daca sa cumpar pentru contul de UK care este cel principal sau cel de US,in afara de faptul ca jocurile au preturi mai bune pe store-ul de US si unele mai primesc reduceri daca ai PS Plus mai sunt si alte avantaje?

  11. #2971 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Daca ai PS4 poti juca Multiplayer si primesti un joc gratis lunar. Pe ps3 in schimb primesti in fiecare luna 2 jocuri ca sa descarci gratis iar indiferent de consola ai diferite reduceri la jocuri/filme si timed trial la unele jocuri pe care cei fara abonament nu pot descarca...

    Edit: A da, si poti sa uploadezi salvarile la jocuri pe cloud in caz ca se intampla ceva cu, consola sau o schimbi

  12. #2972 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by dragos_mihaiy View Post
    As vrea sa imi cumpar un abonament pe un an dar nu sunt sigur daca sa cumpar pentru contul de UK care este cel principal sau cel de US,in afara de faptul ca jocurile au preturi mai bune pe store-ul de US si unele mai primesc reduceri daca ai PS Plus mai sunt si alte avantaje?
    În principiu, dacă îți iei pe UK o sa poți avea backup online pentru save games, iar daca îți iei pt US o sa ai reducerea de Plus (si bănuiesc ca rar o sa cumperi de pe UK în loc de US). As zice ca mai avantajos e pe US. Backup la save games poți sa faci și manual, pe stick USB, în caz ca vrei.

    Oh and tine cont ca n-o sa mai ai acces la colecția de jocuri gratuite dacă nu prelungești Plusul pe contul respectiv.

  13. #2973 SP
    Junior Member NECROSMOKE's Avatar
    Buna. Cineva nu stie und se poate lua psn card RO pentru Store Roman?

  14. #2974 SP
    Member valentin2007's Avatar
    De ce îți trebuie psn card? Poți alimenta contul cu bani direct din cardul tău bancar, sau poți cumpăra jocurile de pe Store, la fel, cu ajutorul cardului bancar.

  15. #2975 SP
    Junior Member NECROSMOKE's Avatar
    Quote Originally Posted by valentin2007 View Post
    De ce îți trebuie psn card? Poți alimenta contul cu bani direct din cardul tău bancar, sau poți cumpăra jocurile de pe Store, la fel, cu ajutorul cardului bancar.
    Nu am card bancar. Oare exista psn card roman? sau numai prin card bancar poti sa transferi bani pe contul psn?

  16. #2976 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Nu exista momentan, doar prin card bancar

  17. #2977 SP
    Junior Member NECROSMOKE's Avatar
    Ok, deci numai prin card bancar se poate mmentan. Mersi frumos.

  18. #2978 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Daca imi cumpar subscriptie ps plus de pe ro, pot sa ma joc online pe contul de uk, doar ca nu voi putea beneficia de jocurile oferite de ps plus pe uk, corect ?

  19. #2979 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Da si nu. Poti juca online pe UK si jocurile ce le primesti pe UK sunt valabile si pe RO.

  20. #2980 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Zero View Post
    Daca imi cumpar subscriptie ps plus de pe ro, pot sa ma joc online pe contul de uk, doar ca nu voi putea beneficia de jocurile oferite de ps plus pe uk, corect ?
    Corect

    PS: o sa primești același conținut si pe PS România dar pierzi opțiunea de a urca salvările in Nor

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 149 of 303 FirstFirst ... 49 99 139 147 148 149 150 151 159 199 249 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts