Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 161 of 303 FirstFirst ... 61 111 151 159 160 161 162 163 171 211 261 ... LastLast
Results 3,201 to 3,220 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #3201 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    O lună ok cu trei jocuri foarte bune: Never Alone, Dishonored si Killzone. Și eu îmi doream Never Alone

  2. #3202 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Interesant Never Alone

  3. #3203 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Never Alone, un joc superb

  4. #3204 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu nu înțeleg cum naiba sunt făcute unele recenzii. 10 de la eurogamer, 4 de la gamespot

  5. #3205 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  6. #3206 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    bring on Killzone

  7. #3207 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Luna asta e so-so for me. Am doar Vita si am cumparat Killzone fizic la lansare. Mai mult noroc data viitoare

  8. #3208 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    jocuri interesante luna asta sunt multumit.

  9. #3209 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Eu nu înțeleg cum naiba sunt făcute unele recenzii. 10 de la eurogamer, 4 de la gamespot
    Eu i-am dat un 7 cand i-am facut review parca. E un joc frumos si in ciuda mediului racoros, e un joc cald. Povestile pe care le spune sub forma de mini-documentare si modul in care e narat evoca o atmosfera superba. Cu toate astea, controlul este incredibil de frustrant, iar AI-ul la co-op este foarte retardat, de multe ori am murit din cauza ca vulpea mea era prea proasta. Ii scade foarte mult din nota treaba asta, m-am enervat la asta cum nu m-am enervat la Bloodborne .

    Asadar, nota 10 in niciun caz nu o merita, dar nici 4. Dar in orice caz, e un joc bun si merita jucat.

  10. #3210 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Aveti si filmuletul oficial pentru titlurile pe Aprilie de PS+


  11. #3211 SP
    Banned Templier's Avatar
    WTF mie pe contul de UK nu imi apare Never Alone

  12. #3212 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    s-au pus jocurile?

  13. #3213 SP
    Banned Templier's Avatar
    gata am reusi sa ii dau de pe calculator , din contul de PS + sa downloadeze direct pe consola si l-am luat. din cate vad da au intrat noile jocuri

  14. #3214 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    da au aparut pe uk, daca nu apar intrati pe PC si bagati cu search!

  15. #3215 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Eu i-am dat un 7 cand i-am facut review parca. E un joc frumos si in ciuda mediului racoros, e un joc cald. Povestile pe care le spune sub forma de mini-documentare si modul in care e narat evoca o atmosfera superba. Cu toate astea, controlul este incredibil de frustrant, iar AI-ul la co-op este foarte retardat, de multe ori am murit din cauza ca vulpea mea era prea proasta. Ii scade foarte mult din nota treaba asta, m-am enervat la asta cum nu m-am enervat la Bloodborne .

    Asadar, nota 10 in niciun caz nu o merita, dar nici 4. Dar in orice caz, e un joc bun si merita jucat.
    L-am incercat si eu, cred ca au reparat problemele printr-un patch destul de mare, cel putin asta vad in descriere. Pt mine alt lucru e frustrant, nu pot sa arunc cu "Bola" cred ca sunt tastele invert, nici nu am gasit sa schimb

  16. #3216 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu l-am jucat la lansare, tot ce se poate sa le fi patch-uit.

  17. #3217 SP
    Junior Member DarthhNik's Avatar
    Mai mult ca sigur s-a mai intrebat chestia astia, am vazut si eu, dar am uitat. Imi poate spune cineva daca iau PS Plus de pe un cont al unui prieten, bag contul respectiv, iau si eu PS Plus pe PS4, el fiind pe PS3. Iar intrebarea finala e : Ps plusul e pe consola sau pe cont? Adica am nevoie de 2 abonamente PS Plus pentru doua conturi ?

  18. #3218 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Da este valabil pe ambele console, el joacă de pe userul lui şi tot va beneficia de plus, poţi fi online pe ambele console cu acelaşi cont, sunt servere diferite.

  19. #3219 SP
    Junior Member DarthhNik's Avatar
    Multumesc, dar daca eu vreau sa joc pe fostul meu cont, de PS4, fara sa intru pe al lui, care l-am bagat tot pe PS4, mai am si pe acel cont subscriptia? Gen cumpar pe un cont PS plus, am pe ambele PS plus? Sau un abonament pe cont ?

  20. #3220 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Da, nu au legatura intre platforme, PS3 este separate de PS4, ca sa intelegi contul meu de PS plus este activ pe 4 console, 2 ps3 si 2 ps4.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts