Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 175 of 303 FirstFirst ... 75 125 165 173 174 175 176 177 185 225 275 ... LastLast
Results 3,481 to 3,500 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #3481 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Cel de 3 luni , din ce am citit pe forum.

  2. #3482 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Cel de o luna si cel de 3. La ce content ofera, nu ma mira

  3. #3483 SP
    Senior Member Zero's Avatar

    PlayStation Plus

    Se va schimba pretul subscriptiei de o luna, respectiv de trei luni. Pretul subscriptiei pe un an ramane acelasi

    LE: A postat mai repede @raduadelin

  4. #3484 SP
    Junior Member Machete's Avatar
    Voi la ce titluri va gandeati pt septembrie? Knack ?

  5. #3485 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Vita nu a mai vazut un titlu bun la Plus de la Uncharted si Gravity Rush. Cred ca acum cativa ani a fost si Soul Sacrifice, totusi.

  6. #3486 SP
    Junior Member Machete's Avatar
    Pe vita nu mai apar uncharted uri si soul sacrifice uri. E indie powerhouse si asta ofera si ps plus

  7. #3487 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Apar o gramada de visual novels si alte jocuri japoneze care nu sunt indies, cred ca macar de cateva ori pe an ar putea oferi cate unul. Eu mi-as lua PS Plus pentru ele, asa au pierdut un cumparator care prefera sa joace Angry Birds pe telefon.

  8. #3488 SP
    Member Energizer's Avatar
    Quote Originally Posted by Machete View Post
    Voi la ce titluri va gandeati pt septembrie? Knack ?
    De ce nu? Sau macar un The Order 1866.. Eu inca astept la un The Last of Us dar avand in vedere cat de mult s-au tras pe c*r sa scoata DriveClub ala PS+ Edition atunci nu prea cred. Meh, Sony being Sony.

  9. #3489 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Quote Originally Posted by EspiritusSanctus View Post
    Vita nu a mai vazut un titlu bun la Plus de la Uncharted si Gravity Rush. Cred ca acum cativa ani a fost si Soul Sacrifice, totusi.
    Doar killzone mercenary acum vreo 2 luni...

    Eu cred ca unii nu calculeaza ce primesc in decursul unui an pt 50 usd. Fiecare o ia personal, unii au cumparat un anumit joc , altii doresc altceva. Sony cred ca accepta ca nu poate multumi pe toata lumea. Pt cei ce detin toate 3 console si nu numai oferta de jocuri e coplesitoare considerand ca mai si cumperi cate ceva...

  10. #3490 SP
    Banned Templier's Avatar
    eu m-am distrat copios jucand Castle Storm pe Vita!

  11. #3491 SP
    Junior Member yourwifemykidsx's Avatar
    Quote Originally Posted by killlemalll3 View Post
    Doar killzone mercenary acum vreo 2 luni...

    Eu cred ca unii nu calculeaza ce primesc in decursul unui an pt 50 usd. Fiecare o ia personal, unii au cumparat un anumit joc , altii doresc altceva. Sony cred ca accepta ca nu poate multumi pe toata lumea. Pt cei ce detin toate 3 console si nu numai oferta de jocuri e coplesitoare considerand ca mai si cumperi cate ceva...

    de cand a devenit obligatoriu sa ai PS plus sa joci online si-au batut joc de lineup. rar au mai dat ceva bun. RAR. inainte nu cred ca putea cineva sa zica ca sunt jocuri proaste sau lineup prost chiar daca isi cumparasera jocurile respective sau nu. adica eu unul nu am vazut. pe cand acum..dau niste jocuri sa le dea. de ce nu ai putea da un infamous SS sau un killzone SF dupa aproape 2 ani de la lansare..? nu, dam indie-uri la prosti ca si asa le trebuie abonamentu. microsoft au fost baieti destepti si au crescut ei mult calitatea.

  12. #3492 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Ah serios, indi-urile sunt pentru prosti?

    Te plangi dupa doi ani de la lansare ca nu iti dau Infamous SS sau un Killzone SF? Trebuie sa stii ca le geasesti bani de nimic pe forum sau pe OLX. Decat sa astepti dupa PS Plus sa ti le dea si sa te plangi intre timp...mai bine esti baiat destept si ti le cumperi si le revinzi dupa ce ai terminat cu ele.

    Lasa-ne pe noi prostii cu ale noastre.

  13. #3493 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Asa, periaza-i, o sa ajungă sa ne dea linkuri de YouTube la ps plus. Eu nu înțeleg cum pot fi unii mulțumiți cu ce s-a dat în ultimele 3-4 luni pentru ps4. Dacă în primul an înțelegeam ca e consola noua și nu prea sunt jocuri, acum nu au nicio scuza. Și oricum e penibil sa plătești pentru un serviciu care mai mult nu funcționează. Dar cotizam în continuare și la Tokyo ploua încet, probabil, nu-i interesează pe băieți, dacă banul vine...

  14. #3494 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Sunt realist, pentru oamenii astia (Sony) asta e un business.

    Asta s-a dat din ianuarie pana acum (incl. septembrie) si mai sunt 3 luni de jocuri noi pana la sfarsitul anului. Crezi ca e prea putin pentru cei 200 si ceva de lei, cam cat un joc nou pe care ii platesti?

    Duke Nukem 3D: Megaton Edition
    Duck Tales Remastered
    Prototype 2
    The Swapper
    Infamous: First Light
    Kick & Fennick
    Rogue Legacy
    Yakuza 4
    Thief
    Apotheon
    Transistor
    Counterspy
    OlliOlli 2
    Sherlock Holmes: Crimes and Punishments
    Valiant Hearts
    Oddworld: Abe's Oddysee
    MonsterBag
    Killzone: Mercenary
    Dishonored
    Never Alone
    Aaru's Awakening
    Tower of Guns
    Murasaki Baby
    Race the Sun
    The Unfinished Swan
    Hohokum
    Guacamelee
    Ether One
    Cloudberry Kingdom
    Call of Juarez: Gunslinger
    Futuridium EP Deluxe
    Super Exploding Zoo
    Skulls of the Shogun: Bonafide Edition
    Metal Gear Solid: Ground Zeroes
    Geometry Wars 3: Dimensions Evolved
    Rain
    Entwined
    MouseCraft
    Styx: Master of Shadows
    Rocket League
    God of War: Ascension
    Castlestorm Complete Edition
    Sound Shapes
    Stealth Inc 2
    Limbo
    Lara Croft and the Temple of Osiris
    Grow Home
    Super TIME Force Ultra
    Xeodrifter
    Teslagrad
    La-Mulana EX
    Twisted Metal

  15. #3495 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    se vorbea despre titlurile ps4 ... unde abonamentul este "obligatoriu"

  16. #3496 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Sunt si de PS4 in lista.

  17. #3497 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    si ce am zis eu ca alea sunt doar de PS3? nu men...lista contine si ps4 si ps3 si vita ..dar discutia era orientata catre ps4, alege doar ps4 sa vezi jocuri

  18. #3498 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Oops , asa am înțeles.

    Sa nu aruncați cu pietre dar chiar nu ma interesează ce jocuri sunt pe plus . Jocurile care imi plac , le cumpăr + ca sunt destul de ieftine pe forum.

  19. #3499 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Asta e totusi aria de PS3 nu PS4. De titlurile de PS3 de la PS+ nu cred ca s-a plans lumea prea mult.

  20. #3500 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pai da, când am avut topic separat pt PS4 a fost șters și un moderator a spus ca nu are rost să deschidem două topicuri separate cu același conținut, deși pt XOne avem dacă nu ma înșel.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts