Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 53 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 34 ... LastLast
Results 461 to 480 of 1048

Thread: Xbox Series X|S - achizitie din Romania

  1. #461 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    A ajuns pachetul meu la ei in sediu. Joi pleaca spre Romania. Probabil pe saptamana viitoare il ridic. Voi ce fel de livrare ati selectat? Pot sa l ridic in weekend daca e de la un punct de livrare fan (vazusem ceva de genul)? Multumesc.




    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

  2. #462 SP
    Junior Member fakeish's Avatar
    Nu au program în weekend. Cel mai simplu este să verifici activitatea în contul tău. O să-ți apară-n tranzit până ajunge în depozitul din București. Îl poți ridica din sectorul 6 sau livrare prin curier.

  3. #463 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    La Emag au Xbox Series X vândut de Gamesline. Pachet Consola Xbox Series X, 1TB SSD + Fifa 21 Xbox One - 4598,16 Lei

    https://www.emag.ro/pachet-consola-x.../pd/D2GJBDMBM/


  4. #464 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Niste idioti. Cumpara de la polaci si vand pe emag.

  5. #465 SP
    Junior Member catacatalin's Avatar
    De cand numai este Series S pe nicaieri in stock in RO? Tocmai acum cand ma hotarasem sa iau Series S ... Aveti idee daca va reveni in stock curand pe undeva?

  6. #466 SP
    Junior Member DannyXCM's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Niste idioti. Cumpara de la polaci si vand pe emag.
    Acuma m-am uitat pe emag , nu imi vine sa cred ca exista oameni atat de prosti incat sa cumpere cu 4000 si de lei de la gamesline si noi ne miram de scalpers . Atat timp cat sunt incurajate practici de genul inclusiv de “magazine” ce sa mai zic de cei de pe olx . Prostia costa mult in 2020 .


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #467 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Quote Originally Posted by catacatalin View Post
    De cand numai este Series S pe nicaieri in stock in RO? Tocmai acum cand ma hotarasem sa iau Series S ... Aveti idee daca va reveni in stock curand pe undeva?

    Au una resigilată pe emag: https://www.emag.ro/consola-microsof.../pd/D547D2MBM/


    1.330 lei

    ---------- Post added 16-12-2020 at 13:35 ----------

    Am verificat din nou și s-a dat.

  8. #468 SP
    Junior Member catacatalin's Avatar
    Merci oricum ! Da, s- a dat foarte repede .

  9. #469 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Cu plăcere! Îmi pare rău. Dacă mai văd pe undeva postez aici.



    Tot în linkul Emag scrie: ”Disponibil doar la pachet promo GENIUS”. Este posibil ca cei care au GENIUS să poată comanda consola? Eu nu am G. și nu pot adăuga în coș.

  10. #470 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by dronology View Post
    Cu plăcere! Îmi pare rău. Dacă mai văd pe undeva postez aici.



    Tot în linkul Emag scrie: ”Disponibil doar la pachet promo GENIUS”. Este posibil ca cei care au GENIUS să poată comanda consola? Eu nu am G. și nu pot adăuga în coș.
    Nu, nu are legatura Genius, e doar "Disponibil doar la pachet Promo" fara Genius, ala e doar asa sa bata la ochi, si eu la PS5 am crezut la fel si am facut Genius degeaba.

  11. #471 SP
    Junior Member catacatalin's Avatar
    Quote Originally Posted by dronology View Post
    Cu plăcere! Îmi pare rău. Dacă mai văd pe undeva postez aici.



    Tot în linkul Emag scrie: ”Disponibil doar la pachet promo GENIUS”. Este posibil ca cei care au GENIUS să poată comanda consola? Eu nu am G. și nu pot adăuga în coș.

    Asta ma intrebam si eu, poate stie cineva daca este necesar GENIUS pentru a comanda .


    Edit : Nervermid, ne - a lamurit VictusG !

  12. #472 SP
    Senior Member dronology's Avatar

  13. #473 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar

  14. #474 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda. Deci fac iar o mizerie ordinara...

    Macar acum o fac legal - finally - cu buton de Inscriere si nu Cumpara. Cine zicea ca era legal data trecuta, poate acum intelege cat de ilegal a fost si cum toata lumea care a intrat in jocu ala trebuia sa depuna plangere si la politie.

  15. #475 SP
    Admin MonkY's Avatar
    2. Eligibilitate:

    La aceasta Campanie poate participa orice persoana fizica, rezidenta in Romania, cu varsta de 18 ani (implinita la data inceperii campaniei), cu capacitate deplina de exercitiu, care detine un cont de utilizator inregistrat pe www.altex.ro sau www.mediagalaxy.ro. Participarea presupune inscrierea numelui, prenumelui, adresei valide de e-mail, nr. de telefon, codului produsului participant, selectarea acestuia si achitarea in avans, actiuni urmate de apasarea butonului “Inregistreaza-te” din pagina de produs.
    Cu alte cuvinte, eu care sunt nevoit sa iau pe persoana juridica, sunt OUT din start...

  16. #476 SP
    Junior Member DannyXCM's Avatar
    La PS5 a fost mizerie intradevar , dar acuma care e problema? Au anuntat din timp , pe site o sa scrie inregistreazate si nu cumpara cum a fost la ps5 , sanse egale pt toti doritorii si iti returneaza banii daca nu castigi? Pe romani nu ii poti multumii nicicum . Sau e mai bine cum a fost la Emag la ps5 : in 30 sec sa se duca toate bucatile?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #477 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eeeh, eu sper doar ca nu vor fi 200 de doritori. Desi, ma indoiesc, sincer...
    Baftă la tombolă băieți!

  18. #478 SP
    Member marv's Avatar
    Nu apare nimic legat de pret, sper ca nu e mai mult de 2500.

  19. #479 SP
    Junior Member l00natick's Avatar
    Eu am genius si la fel imi apare, nu pot face comanda.

  20. #480 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by marv View Post
    Nu apare nimic legat de pret, sper ca nu e mai mult de 2500.
    2499.9 lei

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 53 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 34 ... LastLast

Similar Threads

  1. PS5 - achizitie din Romania By MonkY in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 8078 Last Post: 24-02-2024, 22:37
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts